30 Czerwca 2015
 

2-go lipca w czwartek wernisaż w galerii POK - "Sny i kolory"                                                                                                                                        Burmistrz Pasłęka otrzymał absolutorium                                                                                                                                        Rekreacyjna jazda konna                                                                                                                                        Weronika Wiśniewska wygrała Derby Rzecznej                                                                                                                                        Festiwal Disco Polo nad jeziorkiem miejskim już w sobotę 4 lipca                                                                                                                                        Balony nad Pasłękiem 6-12 lipca 2015 r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

W sobotę 4 lipca zapraszamy do Parku Ekologicznego na V Festiwal Disco Polo. Większość z nas deklaruje, że nie słucha tego rodzaju muzyki, ale co roku zjawia się w Parku sporo mieszkańców...

Data dodania: 30-06-2015, 04:32

To była Familiada na 5+...

Organizatorzy corocznej familiady w Krasinie nie zawiedli i tym razem. Podczas wczorajszej imprezy atrakcji nie brakowało. Dzięki sponsorom na terenie przy świetlicy wiejskiej stanęły...

Data dodania: 28-06-2015, 08:44

Weronika Wiśniewska wygrała Derby Rzecznej…

Weronika Wiśniewska 15 letnia amazonka z MKJ Nenia wygrała konkurs klasy P „Derby” rozgrywany podczas wczorajszych zawodów konnych w Rzecznej. Weronika walczyła praktycznie...

Data dodania: 28-06-2015, 05:50

Bezpiecznie nad wodą…

Od niedzieli rozpoczynają pracę ratownicy wodni ochraniający kąpielisko w Parku Ekologicznym. Dyżur ratowników będzie trwał od godziny 11:00 do godziny 18:00. Ratownicy mają przeszkolenie...

Data dodania: 27-06-2015, 04:45

Akt lokacyjny pomnika wmurowany…

Wczoraj mieszkańcy Aniołowa wmurowali akt lokacyjny pomnika, który stanie w centralnym punkcie wsi z okazji 700 lecia powstania miejscowości. W zamurowanej metalowej tubie znalazły się też...

Data dodania: 25-06-2015, 05:04

1

2

3

4

5

Archiwum


Przytul 12 ODSETEK w Banku BPH...

Tekst sponsorowany

Data dodania:wtorek 30 czerwca 2015 godz: 08:22:01

Szanowni Państwo, mamy miłą wiadomość  ! Teraz, w ramach promocji kredytu gotówkowego „Przytul odsetki”, mogą Państwo otrzymać zwrot zapłaconych odsetek z pierwszych 12 rat kredytu. Więcej miłych wiadomości:  w ramach promocji można otrzymać do 20.000 zł na dowolny cel, aby odsetki wróciły, wystarczy terminowo spłacać raty, odsetki powrócą w terminie do 30 dni od terminu płatności 12 raty. Poznaj nasz przyjazny Kredyt i dowiedz się jak możesz  skorzystać z promocji? To proste! Wystarczy w dniach 1 czerwca – 31 sierpnia 2015 r. złożyć wniosek o kredyt i podpisać umowę. Wstępną decyzję kredytową poznają Państwo już przy pierwszej rozmowie. Zapraszamy do Placówki Partnerskiej Banku BPH w Pasłęku przy ul. Kościuszki 6 tel.55 248 11 88.
 
Festyn w Stegnach...

Anna

Data dodania:wtorek 30 czerwca 2015 godz: 08:14:39

W minioną sobotę także mieszkańcy Stegien bawili się na festynie rodzinnym. Imprezę pod nazwą "Bezpieczne wakacje" zorganizowało  stowarzyszenie "Pokażmy, że można - Stegny" wraz z sołtysem wsi.  Dzieci wraz z rodzicami mogły brać udział w rożnego typu grach i zabawach. Nie zabrakło też ciekawych konkurencji dla naszych panów. Dzieci za udział w konkursach zdobywały punkty, które później mogły wymieniać na nagrody. Na zebranych czekał poczęstunek tj. fontanna czekoladowa, owoce, ciasta, lody, napoje, a po zakończonej zabawie każdy mógł upiec kiełbaski przy dużym ognisku. Stowarzyszenie wraz z sołtysem bardzo dziękują wszystkim dzieciom i ich rodzicom za wspólną zabawę,. Podziękowania również dla sponsorów: firm: Eco-Wind Construction S.A oraz Business Interaction Sp. Z.o.o., bez których festyn by się nie odbył. Organizatorzy dziękują również za okazaną pomoc dyrekcji Przedszkola Samorządowego nr 1.
Org.
Nowa inwestycja...

Ogłoszenie

Data dodania:wtorek 30 czerwca 2015 godz: 07:38:48

Mieszkania na sprzedaż - ul. Słoneczna w Pasłęku: o powierzchni: 43 mkw. i 52 mkw. oraz mieszkania dwupoziomowe o poweirzchni 66 mkw. i 74 mkw. CENA: 2950 zł brutto za mkw.
Więcej informacji (w tym także projekty mieszkań) znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.aweco.pl. O szczegółach poinformujemy również telefonicznie - numer kontaktowy: 608-423-013. Termin oddania mieszkań - wrzesień 2016r. Zapraszamy.
Szukamy pieska...

Anna

Data dodania:wtorek 30 czerwca 2015 godz: 07:00:56

Dnia 25.06 br. (czwartek) około godz. 7.00 w pobliżu marketu przy ul. 3 Maja zaginał pies. Pies jest kundlem i wabi się Tofik. Jest średniej wielkości oraz ma czarną, lokowaną sierść . W chwili zgubienia miał na sobie niebieskie szelki. Osoby, które widziały psa proszę o kontakt pod numerem 664-488-561. Na znalazcę czeka nagroda.
Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Jerzy

Data dodania:wtorek 30 czerwca 2015 godz: 04:32:18

W sobotę 4 lipca zapraszamy do Parku Ekologicznego na V Festiwal Disco Polo. Większość z nas deklaruje, że nie słucha tego rodzaju muzyki, ale co roku zjawia się w Parku sporo mieszkańców naszego grodu i wielu gości z zewnątrz. Występy muzyków rozpoczną się na scenie o godzinie 18:00. Wcześniej zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w grach oraz zabawach przygotowanych przez pracowników MOSiR i świetlicy środowiskowej Pomost. Poniżej program imprezy.
jp
Tężnia solankowa…

Jerzy

Data dodania:wtorek 30 czerwca 2015 godz: 04:29:41

Trwają prace koncepcyjne i projektowe małej tężni solankowej, która powstanie w Parku Ekologicznym w miejscu, gdzie stały kiedyś domki edukacyjne. Zgromadzono już niezbędny materiał konstrukcyjny (drewno). Potrzebne są jeszcze urządzenia do rozprowadzania solanki. Solanka wylewana będzie na gałęzie tarniny, którą wypełniona zostanie konstrukcja tężni. Mamy nadzieję, że mikroklimat powstały wokół tężni poprawi samopoczucie mieszkańców mających problemy z drogami oddechowymi, zatokami, alergiami, nadciśnieniem i nerwicami. Może to też być dodatkową atrakcją Parku. Pozytywny przykład małej tężni solankowej znajduje się na dziedzińcu Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu.
jp
Balony nad Pasłękiem…

Jerzy

Data dodania:wtorek 30 czerwca 2015 godz: 04:26:10

Za tydzień rozpoczynają się XIX Zawody Balonowe na ogrzane powietrze im. Bogusława Stankiewicza. Impreza, która na trwała wpisała się w historię Pasłęka będzie trwała od 6 do 12 lipca br. Dla przypomnienia inicjatorem zawodów był niezapomniany entuzjasta latania, paralotniarz i pasjonat fotografii Bogusław Stankiewicz, na co dzień nauczyciel i dyrektor szkoły podstawowej. Pasłęk uczcił pamięć przedwcześnie zmarłego Bogusława nazywając Jego imieniem rondo u zbiegu ulic Ogrodowej i 3 Maja.
jp
Ogłoszenie - zaginął pies...

Anna

Data dodania:poniedziałek 29 czerwca 2015 godz: 14:31:24

Dziś w godzinach porannych w okolicy ul. Sprzymierzonych zaginął średniej budowy, brązowy pies. Na szyi miał cienką, brązową obrożę. Na opuszkach palców ma białe plamki. Piesek ma też charakterstyczną, jasnobrązową oprawę oczu.  Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy o kontakt tel. 606-705-678. Zależy nam na szybkim odnalezieniu pieska, ponieważ jest on w trakcie leczenie.
Czeka nagroda!

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie w Pasłęku przy...

Sprzedam słoneczne, dwupokojowe mieszkanie 47,73 m2 położone na parterze ,składające się z salonu z tarasem ,sypialni, oddzielnej kuchni , łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy... więcej »

SPRZEDAM DOM

SPRZEDAM DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM PASŁĘK UL. BRZOZOWA TEL.607 331 657 więcej »

zaginął

Dzisiaj w godzinach rannych zaginął szczeniak, maści kremowej z czerwoną obrożą. Pies jest zarejestrowany w Centralnej Bazie Danych dla Zwierząt ( ma chipa)!!! wszelkie informacje prosimy... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 106443032 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:62

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl