21 sierpnia 2018 Joanny, Kazimiery, Piusa

Warcholstwo

dodał 2017-07-22
 Warcholstwo

To tytuł z wczorajszej, prawicowej gazety opisującej protesty Polaków w związku z działaniami władzy dotyczącymi Sądu Najwyższego. W historii Polski używano już tego określenia w czasach jedynie słusznej partii. Pamiętam to z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Trzeba być ślepym i pewnym siebie, albo bardzo wystraszonym żeby nie widzieć tysięcy osób na ulicach Warszawy. Tam oczywiście oprócz członków partii opozycyjnych, jest cała masa zwykłych ludzi. W tym bardzo dużo osób młodych. Lekceważenie i udawanie, że to nic szczególnego, wcześniej czy później źle się skończy dla partii naczelnika Kaczyńskiego i jego aparatczyków. Ta buta i bezczelność posłów oraz senatorów PiS – u wyjdzie im bokiem. A sam naczelnik już nie wytrzymuje „ciśnienia” i miota się jak furiat. Nie pomoże im też odpowiedzialny za propagandę w TVP Kurski. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2017-08-04

... nie wiadomo, ale ...@...97 zawsze soie wszystko kojarzy z gownem. może czyta wciąz GW Michnika.


#Ab   2017-08-04

.... 97-ulżyło ?


#Podpis   2017-08-04

Ty słoiku z gnojem w butach czasowo [przebywasz w Warszawie a nie jesteś jej mieszkańcem. Zaśmiecasz to miasto tak samo jak kiedyś małorolni Kraków przy okazji powstawania Nowej Huty. Co tak prz 20 godzin złagodniałeś? Wystraszyłeś się wczorajszych wpisów z obelgami. Zawsze wiedziałem, że jesteś zwykłym pyskaczem tchórzem podszytym.


#Sztygar   2017-08-03

Jakoś tych tysięcy osób nie widać było (i nie jest) na warszawskich ulicach. Tak że panie Jerzy -nie pieprz głupot. A może GWno Prawda taki przekaz dnia wysłała do redakcji lewackich portali internetowych -a Netgazeta właśnie skręciła ostro na lewo po przejebanych przez te PO-lszewickie gady wyborach -z poleceniem jest nas miliony, publikujcie nasze wklejki o domniemanych masowych protestach? Kłamiesz, Jurek. Mieszkam w Warszawie, i jakoś nie widzę tych wielkich demonstracji ...


#Ab   2017-07-25

wyborco, jak na razie mamy na ulicach- sbecja połączona by obalić rząd, demokratycznie wybrany rząd.


#😎   2017-07-25

Kaczyński pada na ryj 😂i po co mu to było


#Podpis   2017-07-24

Słusznie prawisz! Golodupki hop do kupki!


#Wyborca   2017-07-24

A nasza blogerka Chrapan swoje. Co tak się przejmujesz dziewczyno konstytucją. Do czego ci ona potrzebna. Przecież to Wola Narodu ma zastąpić ten dokument, czyż nie tak:))) Nacjonaliści Wszystkich Krajów Łączcie się...


#Podpis   2017-07-24

Jeszcze nie weszła a Adrian nie powiedział co z nią zrobi. Słusznie grab prawi, pożyjemy, zobaczymy.


#Wyborca   2017-07-24

Ale wejdzie w życie ustawa o ustroju sądów powszechnych. Zbyszek, który zamiast odpowiadać z śmierć Barbary Blidy, będzie powoływał prezesów bez zaopiniowania przez sędziów danego sądu. Misiewicze sądownictwa już przebierają nogami.


#Grab   2017-07-24

Nie ma się co podniecać. Pożyjemy, zobaczymy.


#Podpis   2017-07-24

magistra prawa i tych co zaczeli manipulowac ustawami przy konstytucji jarkacz wysle na szczaw. Takiej zniewagi on nie zniesie. Teraz kolej na Robespierra, 8-go sierpnia SN go powiezie.


#Roman   2017-07-24

Do grab: jednak doktor prawa, Prezydent Duda zdecydował o wecie wobec Ustawy sprokurowanej przez p. mgr prawa Ziobro. I ok.


#Podpis   2017-07-24

rzucisz się teraz chrapan na sznur?


#Marek Chrapan   2017-07-24

@ Obywatel - w Polsce od 1997 roku PRAWNIE nie mamy w ogóle Konstytucji . Kliki Magdalenkowe umówiły się za plecami Narodu respektować tę, zydokomuszą, poststalinowską nie zaakceptowaną przez Naród i czasami ją respektują, więcej nie, ale wciskają Narodowi kit , ze ona obowiązuje.


#XXL   2017-07-24

Do MŁODZI. Jaki ty jesteś młody skoro pamiętasz lata wsteczne i osiemdziesiąte.Piszesz językiem starego wygi,przy okazji łżesz jak pies.


#I jeszcze tlumaczą, że nic się nie stało   2017-07-24

Dzienniknapisał, że przegłosowana przez posłów poprawka nr 46 przewiduje dodanie art. od 87a do 87c - kluczowych dla całej ustawy, bo określających procedurę pozostawienia obecnych sędziów w SN. Próżno jednak tak oznaczonych przepisów szukać w ustawie, bo ich treść finalnie znalazła się w art. 88 i następnych. Z kolei to, co zgodnie z wolą posłów miało stanowić treść art. 88, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniło się w art. 91. Bez wątpienia więc Senat głosował nad innym materiale


#Ciule piszą /Piłsudzki/   2017-07-24

Piłsudzkiego - i ,koledzy ... W taki oto sposób patrioci szanują Marszałka Józefa Piłsudskiego.... Do szkoły gamonie !


#Podpis   2017-07-24

Ilu posłów bierze emeryturę i diety poselskie. No i na dokładkę zarabia na boku. Czy jarkacz bierze emeryturę?


#Misiewicze przy korycie   2017-07-24

Do Senatu trafiła ustawa o Sądzie Najwyższym w innej wersji, niż ta, która została uchwalona przez Sejm - twierdzą dziennikarze Dziennika Gazety Prawnej .Według ekspertów akt jest niekonstytucyjny.


#KOLEDZY   2017-07-24

JUREK PAMIETAMY JAK BIESIADOWALES W HOTELOWEJ STO LAT TEMU,LEZAC NAKRYTY ROWEREM POD KNAJPA...JAK APARATCZYK Z BUTA... I BEZCZELNOSCIA DO DZIS MY SZANOWANI PATRIOCI NACZELNIKA JOZEFA PILSUDZKIEGO WYTRZYMAMY BEZ MIOTANIA I FURIACTWA ..PILNUJ ZDROWKA I PRYWATNEJ PROPAGANDY


#Obywatel   2017-07-24

Panie Chrapan, skoro konstytucja z 1997 roku jest według Pana bezprawna to jaka konstytucja obowiązuje? Nadal komunistyczna z wiodącą rolą partii? tym razem PIS?


#Marek Chrapan   2017-07-24

ROMAN !- WYGLĄDASZ NA BARDZIEJ ROZGARNIĘTEGO OD TYCH DZIĄSŁÓW I PODPISÓW : , a z nimi identyfikujesz się w kwestii tzw. konstytucji - Jest bezprawnie przyjęta ok. 42 % kiedy zgodnie z ustawą z 1995 roku kaśżde referendum powinno być akceptowalne powyżei 50 n%, Konstytucja z 1997 roku jest bezprawna i wobec tego wszelkie działania wszystkich :rządów są bez;prawne


#Grab   2017-07-24

Profesorów Ci u nas dostatek, jeden jak łan żyznej ziemi, inny jak śniegu płatek.


#Roman   2017-07-23

Do grab: co na to Konstytucja, która Naród wybrał w referendum. Czy sądzisz, że będzie lepiej, gdy dwuwładza u Nas będzie? Pana Macierewicza i p. Ziobro? P, posła Kaczyńskiego odstawią na bok, jako zbędnego już. Tak sądzę, a nawet myślę. Nie ma u mnie znaczenia, czy lubię obecną władzę, czy nie, zapewniam. Martwi mnie jedynie to, że przepycha się Ustawy, nie zważając na błędy w nich istniejące, na Konstytucję, na opinie profesorów prawa. Czy mgr prawa ma być ponad wszystko? Co na to dr prawa?


#Bogdan dziaslo   2017-07-23

zmiany w sadzie jak najbardziej potrzebne ale takie ktore miałyby służyć ludziom a nie podporządkowane partii ,ktora aktualnie znajduje sie przy korycie .


#Grab   2017-07-23

Roman - pytasz, dlaczego władza ustawodawcza sama wybiera ze swoich członków swe władze a władza sadownicza tak czynić nie może. Sądzę,że dobrze wiesz dlaczego ale chcesz po prostu dowalić nie lubianej przez siebie obecnej władzy. Ale odpowiem Ci, bo może ktoś rzeczywiście nie wie. Otóż władza ustawodawcza MOŻE WYBIERAĆ SWE WŁADZE, bo jest władzą POWOŁANĄ PRZEZ WYBORCÓW a władzy sądowniczej NIKT NIE WYBIERAŁ, więc i sama NIE MA PRAWA WYBIERAĆ SWYCH WŁADZ. Czy to logiczne? A dywagować warto.


#Bogdan dziaslo   2017-07-23

nad posłem dyktat-orkiem jedynie ojciec dyrektor . Nie wiadomo czy sie z tego śmiać , czy plakac


#Roman   2017-07-23

Nie warto dywagować. Senator Borowski znalazł poważny błąd w projektowanej Ustawie, p. Marszałek Senatu uznał to za drobny błąd, który trzeba poprawić kolejną Ustawą [jakby tego nie można było zrobić w trakcie nocnego posiedzenia Senatu]. Ciekawe, czemu Władza Ustawodawcza sama, spośród swych członków [hmmm], wybiera swe władze, a Władza Sądownicza nie może. Przy czym uwaga: władzę ustawodawczą wybiera jeden poseł. Czemu? Może dlatego, że nad posłem Kaczyńskim czuwa inny poseł?


#Ab   2017-07-23

bogdan dziaslo- zadają pytanie, co bądzie jak opozycja dorwie się do władzy z skieruje się w stronę Putina? Takie idiotyczna pytania jak twoje i moje można mnożyć tylko po co? Brakuje konstruktywnej opozycji i w tym jest teraz problem.


#Bogdan dziaslo   2017-07-23

i tu się mylisz młody czloweku , nie jesteście w większości . Gdybyś choć trochę mógł pamiętać prl to na pewno bys tak nie myślał . Co zrobisz , jak będziesz myślał jesli pisory wyprowadza nas z ue ? Nie będziesz mógł korzystać z dobrodziejstwa otwartych granic itp? Pomyśl


#Młodzi   2017-07-23

Mamy 27 lat, jesteśmy zorientowani aż nadto, choć wiek nie ma w tej kwestii dużego znaczenia. Z ogromu materiału wysnuwamy jak większość jednoznaczne wnioski.


#Bogdan dziaslo   2017-07-23

jesteś młody wiec masz prawo być nie zorientowany , poczytaj trochę , pomyśl , nie ulegaj propagandzie TV pis , wyciągaj wnioski


#Młodzi   2017-07-23

Popieram obecne zmiany polityczne, które wprowadza rząd PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Obecny system sądownictwa pozostał praktycznie niezmieniony od czasów sowieckiej, rosyjskiej okupacji w Polsce. PiS kontynuuje to, co zaczęliśmy w 1980 roku - obalenie komunizmu do końca! Ulicznymi protestami sterują starzy komuniści rodem z Moskwy. Nie dajcie się oszukać tej komunistycznej, lewicowej propagandzie sączonej z Polski i zza granicy. Boże błogosław Polskę!


#Bogdan dziaslo   2017-07-23

akurat nie dziwie sie ,ze ,masz takie poglądy sztygar , zdziwiłbym się gdybyś miał inne bo cie znam :)))))


#Sztygar   2017-07-23

Najpierw do @marnegopodpisa - głupi jesteś, więc z głupkiem dyskutował nie będę. A do @Bogdana - no, na szczęście Nowośmieszna żadnych koryt nie objęła. No i raczej nie obejmie... Dopiero byłby burdel w Polsce, gdyby im dano władzę... Ja nie dałbym im nawet w zarząd składzika na mopy, bo i to by spieprzyli. Ende.


#Bogdan dziaslo   2017-07-23

wytlumacz wyborco jakie koryta utracila nowoczesna?


#Wyborca !!   2017-07-23

Ci leżący i tupajacy nogami to psychicznie chorzy .Ci co ryka drą będziesz siedział to tak krzyczeli zamowcy goniących robotników w Gdańsku . BĘDZIESZ SIEDZIAŁ !!!. Teraz sie odrodziło wychodzą spod ziemi czerwone sz**ty . Agenci ,sprzedawczyki , agenci , ubecy , esbecy. Widać te ryje na ulicach Warszawy. A ta nieniecka opozycja PO i N oddac Polskę. Zrobić drugi Majdan w Pl tak jak na Ukrainie zrobili. Bo im na ludziach nie zależy tylko na korytach których utracili.


#Podpis   2017-07-23

Ten chwalipięta ze Stojp znowu tu? To ile tym razem odsiadywałeś?


#Córka leśniczego   2017-07-23

sztygar czy przypadkiem toja nie obecność nie była spowodowana twoim pobytem w zakładzie opieki zdrowotnej , chrapan tez tak czasem znika :}


#Sztygar   2017-07-23

Spoko, @Grab, żyję, żyję... Nawet na czerwcówce gościłem w Pasłęku. Ale tak przywalony robotą, i zawodową, i kapitalnym remontem mieszkania byłem, że ograniczyłem do niezbędnego minimum aktywność w wirtualu... Ale powoli odgrzebuję się XD...


#Grab   2017-07-23

Do Sztygara - cieszę się że znów tu wpadłeś. Już się bałem, że coś Ci się przydarzyło. Cieszę się też, że wygładziłeś język wypowiedzi. Te dwie cholery to pestka. Mam nadzieję, że częściej tu będziesz zaglądał.


#Pasłęczanka   2017-07-23

Zwolennicy PiS-u organizujcie się, bierzcie sprawy w soje ręce. Czas zmienić złe praktyki i przywrócić w kraju porządek !!!! Ja też jestem z Wami.


#Wyborca   2017-07-23

Podobnie jest w powiecie elbląskim tam też pobiera się emerytury i pracuje a młodzi ludzie wykształceni nie mają pracy, muszą emigrować za chlebem. Czy władza powiatu przyznaje się do swojej przynależności przeszłości PZPR oraz służb bezpieczeństwa. Trzeba to zweryfikować. A Pan redaktor jak zwykle tylko podżega do nienawiści przeciwko obecnej władzy, która właśnie chce zaprowadzić porządek.


#Pomocnik sztygara   2017-07-23

Do jakiej partii należał Jerzy? Do PZPR i PO na pewno nie. To wiem.


#Sztygar   2017-07-23

Byłem, widziałem. Niech sobie demonstrują -święte prawo demokracji, że każdy może demonstrować. Ale niech chociaż nie robią chlewa z Warszawy. ...i jeden szczegół wzrok mój przykuł... ogromne morze śmieci wokół nich ... Cholera, są dostawione dodatkowe kosze na śmieci, i...stoją prawie puste. Ale Górnośląska, Piękna i Wiejska tonie w śmieciach. Cholera, demonstrujcie sobie, ale nie róbcie wokół siebie syfu...


#Grab   2017-07-23

Do pamiętającego - w Pasłęku są zwolennicy PiS-u, tyle że zupełnie niezorganizowani właśnie z winy Sadowskiego. Zgadzam się z Tobą, że Sadowski nic dla rozwoju Pasłęka nie zrobił. Jak mógł cokolwiek zrobić, jeśli jest zwykłym oportunistą, dbał o siebie a nie o innych, chociaż jako senator był do tego zobowiązany. Jego jedyną troską było by trzymać z burmistrzem, który mu pozwalał na uczestnictwo w przecinaniu wstęg, co on bardzo lubił.


#TY   2017-07-23

Czy redaktor Jerzy pamięta o swojej przynależności do partii. Redaktorze Jerzy ty hipokryto ale Tobie się źle nie dzieje, pobierasz emeryturę i masz stanowisko dyrektora. Kaczyński nie pozwoliłby na stan rzeczy. Czy to jet moralne wobec społeczeństwa. I właśnie trzeba to wszystko jak najszybciej uporządkować a do tego jest potrzebna DOBRA ZMIANA.


#Grab   2017-07-23

wyborca - jeśli już zwracasz się do mnie, to Ci powiem, że nie obchodzi mnie to, że PiS Ci śmierdzi. Mnie śmierdzą przestępstwa poprzedniej ekipy a także tacy dwulicowcy jak Sadowski. To są różne wrażliwości węchowe różnych osób, do których każdy ma prawo. Problem pojawia się wtedy, kiedy ludzie posuwają się do działań przestępczych, co Ci się tak w mojej wypowiedzi o karaniu przestępców nie podobało. Ale to Twój problem nie mój - ja jestem za karaniem przestępców.


#Wyborca   2017-07-23

To nie jest tak, że Sadowski albo ktoś inny doprowadził do marginalizacji PiSiu. Jest tak, że przyznać się do popierania PiSu (a co dopiero do członkowska) to jak puszczenie bąka w towarzystwie. Wszyscy zatykają nosy. A jeszcze teraz, gdy mają 500+, wiatry hulają aż dudni, co czuć w komentarzach co poniektórych, prawda grab. I proszę, tylko nic już nie uściślaj.


#Wyborca   2017-07-23

Jak donosi Radio Maryla, jesienią w ramówce narodowej TVP, pojawią się nowe reality show ,,Zostań Członkiem Krajowej Rady Sadowniczej,, oraz ,, I Ty Będziesz Sędzią,, Zwycięzca pierwszego show stanie się członkiem KRSu, tego drugiego, zostanie sędzią w Sądzie Rejonowym. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie wykształcenia podstawowego, pozytywna opinia proboszcza i wiek 60 plus. Chyba się łapiesz w te widełki grab. A jak widać po wpisach, na przestępstwach znasz się jak mało kto.


#Pamiętający   2017-07-23

PiS-u w Pasłęku nie ma .są mieszkańcy którym się powiodło bo nie umieli ,nie potrafili ,bo nie mieli wykształcenia ,bo przepili swoje życie , a temu był winny Tusk.Kaczyński codziennie przekonuje że stworzy dla nich ELDORADO z Pasłęckim senatorem, wojewodą Sadowskim.Sadowski kiedyś będzie musiał się z tego wyspowiadać ..Zadajcie Mu pytanie co robił po 1989r i ile Pasłęk mu zawdzięcza dla swojego rozwoju.?.NIC NIC ,Ale to wy mieszkańcy jesteście winni że oglądamy Go na każdej uroczystości


#Grab   2017-07-23

uściślenie - ...będąc przedstawicielem PiS-u, doprowadził lokalny PiS do całkowitej marginalizacji.


#Grab   2017-07-23

pamiętający - słabą masz pamięć. PO kradła na rympał. Natomiast PiS stara się przywrócić w Polsce normalność. A Sadowski? Czym on się wyróżnił od zwykłych obywateli? No chyba tylko tym, że w Pasłęku będąc przedstawicielem PiS-u, doprowadził do jego całkowitej marginalizacji. Zwykły sabotażysta.


#Młody   2017-07-23

Czytam te wypociny tej starszej generacji,jeden mądrzejszy od drugiego.Skoro chodziliście na wybory,doskonale wiedzieliście na kogo głosowaliście czego oczekiwaliście od wybrańców więc do kogo macie pretensje że się tak dzieje.Przecież macie pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Najlepiej mądrzyć się incognito.A wyjdz jeden z drugim na ulicę i manifestuj, krzyczcie że coś wam się nie podoba a nie się ukrywacie .My młodzi to widzimy i też dlatego wychodzimy na ulice w słusznej sprawie.


#Hgf   2017-07-23

jak już filmy, to PiS jest Janosikiem....:)))) a PO nie kradła w białych rekawiczkach, tylko poprzez swoje mafie.....


#Pamiętający   2017-07-23

Był taki złodziej filmowy Arsene Lupon inteligent.Kradł z gracją, w białych rękawiczkach-to PO .a teraz mamy wrednych nieuków ,szmaciarzy bandytów okradających i grabiących w dzień a najlepiej nocą-to-PiS.Sadowski .przepraszam wojewoda Sadowski nie zasłużył na komentarz .


#Grab   2017-07-23

wyborca ...187, u was bez kary nie ma miary. Dać wam palec, urwiecie rękę. Posowiecka mentalność.


#Podpis   2017-07-23

do ONA, to w którym kraju tak źle mówi sie o Polsce, że jesteś tak zdezorientowana ? Ciekawi mnie.


#Podpis   2017-07-23

Nadzwyczajna kasta sędziów , która krzywdziła Polaków nie ma wielu obrońców w Polsce. Ale ta kasta zdrajców cały czas molestuje Unię Europejską żeby interweniowała albo zbrojnie albo sankcjami. Oczywiście Niemcy tradycyjnie lubia Polskę atakować.


#Marek Chrapan   2017-07-23

Wejdź i podpisz List otwarty do Prezydenta o szybkie podpisanie wszystkich 3 Ustaw o sądownictwie: http://ako.poznan.pl/7957/ Warto też przeczytać : http://ako.poznan.pl/7957/


#Marek Chrapan   2017-07-23

Znakomity artykuł na poniższym linku potwierdza moje wpisy sprzed wielu lat na różnych blogach, m.inn. marek-chrapan.blog.onet.pl, jak też ostatnio rozesłany art. Rzeczywista rola ZZ Solidarność http://niepoprawni.pl/blog/leopold/projekt-iii-rp-...


#Podpis   2017-07-23

Na dokładkę jest po zawodowce a pitoli o maturze. Kariery wojskowej udaje,że nie pamięta.


#Może tak o koleżce Chrapana z LWP ?   2017-07-23

Traks, Sadowski, Kurski & Company - a dajcież parę słów komentarza na temat waszego partyjnego koleżki co to ukrył że w Grudniu 1970 był w LWP i był z ze swoją czołgową brygadą w Trójmieście - a później tak wyglancował sobie życiorys iż zapomniał podać że wyleciał z LWP za skradziony kanister ze spirytem w objętośći 20 litrów. Może tak parę słów tej sprawie i odnośnie tej persony ?


#Wyborca   2017-07-23

Akademicki Klub Obywatelski im Kaczyńskiego. Czego to ludziska nie wymyślą. Jaki autorytet taki klub. Na co ty liczysz Chrapan. Pocieszny z ciebie dziadzio.


#Podpis   2017-07-23

Kopański to też alternatywa


#Wyborca   2017-07-23

Tak grab, karać, karać i jeszcze raz karać. Przywrócić karę śmierci. Widać, że masz sentyment do przełomu lat czterdziestych i pięćdziesiątych. Tylko jak to się ma do gloryfikacji tzw. wyklętych. Ale od kogo ja wymagam konsekwencji...


#Podpis   2017-07-23

Ferek


#Wyborca   2017-07-23

Zapomniałeś Chrapan o cyklistach. Ale ty jesteś durny. Żony nie masz, dzieci nie masz, Stary Białorusin jesteś, więc zostaw tę Polskę w spokoju. Wyjedź tam do siebie. na pogranicze litewsko-białoruskie, tam ci będzie dobrze.


#Olek   2017-07-22

Jest lipiec 2017 ,a ja nie widzę alternatywy dla Wieśka jako Burmistrza. Albo ktokolwiek zacznie działać ,albo będzie jak zawsze . Ostatnia szansa.


#Wyborca   2017-07-22

To taka prawdziwa reforma sądownictwa jak to, że te pisowskie projekty ustaw to są projekty poselskie. Ewidentny fałsz u podstaw. Po wakacjach na tapetę pójdą wolne media i ordynacja wyborcza. Na święta wróci PRL.Taki Mikołaj dla grabów i innych chrapanków. Powrócą smaki ich młodości, Paskudne, ale te pierwsze, niezapomniane.


#Marek Chrapan   2017-07-22

A tu jest odpowiedź na ewentualną próbę ciamajdanu w Polsce: https://twitter.com/hashtag/PreczZSorosem?src=hash... :


#Marek Chrapan   2017-07-22

Tu są osoby od których wyszła ta instrukcja i pieniądze na obecne protesty; http://www.mysl-polska.pl/1290


#Grab   2017-07-22

Jeśli ta instrukcja kwalifikuje się jako podżeganie do przestępstwa - ukarać z całą surowością, nie patyczkować się. PiS jest zbyt łagodny dla tego rodzaju przestępców - to tylko ich rozzuchwala.


#Polak   2017-07-22

A bolek swoje


#Podpis   2017-07-22

czyli jak zrobic majdan, instrukcja.... a to gagatki jedne....


#Lemingoza   2017-07-22

Władza, która przeprowadza destrukcję życia publicznego i ustroju państwa w stylu wschodnim, musi się liczyć z adekwatną i analogicznie inspirowaną reakcją społeczeństwa. Niniejsze opracowanie prezentuje 16 punktów opartych m. in. na doświadczeniach wyniesionych z misji obserwacji i wsparcia ukraińskiego Euromajdanuogłosił wczoraj na Facebooku Bartosz Kramek przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog, założonej przez Lyudmylę Kozlovską, prywatnie jego żonę.


#Mieszkaniec Pasłęka   2017-07-22

Wczoraj trochę popatrzyłem w TVN - relacja z demonstracji pod sejmem i naszło mnie tylko jedno skojarzenie - wszystkie wcześniejsze wiece PIS nazywane zawziętym mocherostwem... a co dziś widzę dokładnie takich samych ludzi zawzięte babska kopiące w balustrady ha, ha, ha Takie same mohery tylko z PO - jak tu obłuda i fałsz!!!


#Lemingoza   2017-07-22

S. Janecki: Skoro ludzie uważają, że powinni wyjść na ulice, to protest jest realny. – Odwołałbym się do starej teorii idoli Francisa Bacona sprzed 400 lat, to pokazuje, że ludzie są w stanie realnie protestować przeciwko temu, czego kompletnie nie znają, nie znają także politycy – wskazywał. Dodał, że „jest ogrom niewiedzy, kłamstw i bzdur, wypowiadanych na temat tych ustaw”.


#Lemingoza   2017-07-22

To nie są spontaniczne protesty, choć spontanicznie włącza się w nie wielu zdezorientowanych, zmanipulowanych ludzi, którym wmówiono, że PiS zmienia ustrój Polski na totalitarny, że sądy będą partyjne, a ludzie stracą wolność. Sceny histerycznego płaczu, które oglądaliśmy po przyjęciu przez Sejm ustawy o Sądzie Najwyższym, pokazują że pole oddziaływania jest potężne. Dezinformacji uległa spora grupa ludzi. Inżynierowie tej zbiorowej histerii zrobią wszystko, by użyć ich do walki.


#Podpis   2017-07-22

A ja dzisiaj byłem na rowerze, fajnie bylo


#Grab   2017-07-22

Natomiast wpisy osobnika ...162 to wpisy wroga koniecznych zmian, który oszczerczo usiłuje zrównać działania komuchów z działaniami obecnej władzy. ONA - masz okazję porównać zamieszczanych na tym forum argumenty obu stron.


#Grab   2017-07-22

ONA - jeśli mieszkasz poza Polską i pragniesz dla Niej dobra, to musisz zapoznać się z argumentami obu spierających się stron, bo mam wrażenie, że Cię okłamano. Zmiany w Polsce są konieczne i właśnie są wprowadzane, co nie podoba się Jej wrogom, których kłamliwe argumenty prawdopodobnie Cię zmyliły.


#Podpis   2017-07-22

ONA więc o ci chodzi? Jest lepiej niż za farbowanej elyty przybyłej prosto z sowieckich struktur NKWD i ich potomstwa. Co jest takiego dzikiego w Polsce? Kto tak mówi? To masz jakichś dzinyvh znajomych....


#Podpis   2017-07-22

Każdy kto protestował przeciwko władzy PZPR był łotrem , zdrajcą , sprzedawczykiem , zestaw epitetów by przygotować ludzi na rozwiązanie siłowe , przecież to prawe i sprawiedliwe zamknąć , pobić łotrów i zdrajców. I że PZPR zwycięży , socjalizm zwycięży , PZPR chce jak najlepiej - Polska będzie piękna tylko ci z opozycji przeszkadzają .


#Podpis   2017-07-22

Od rana do wieczora lały się z gazet radia i telewizor teksty o warchołach , chamach , ekstremie , radykałach , o podpalaniu Polski , o rozkołysanej łódce , o inspiracjach i finansach z zagranicy , o zdrajcach a zdrajcą był każdy kto nie popierał PZPR ZSL i SD. Biorący udział w strajkach czy manifestacjach to byli idioci , durnie , ludzie omamieni , zmanipulowani przez ekstremę i wraże ośrodki zgniłego zachodu - debile co uwierzyli innym a nie PZPR.


#Nowe wraca   2017-07-22

Trzeba ukarać tych co wszczynają , osądzić , karać karać karać – Partia nie może sobie pozwolić , by jej najlepsi członkowie tzw beton musiał znosić jakiś warchołów zdrajców łotrów idiotów czy ludzi zmanipulowanych co stają okoniem prawej i sprawiedliwej władzy. Karać karać ku zadowoleniu najlepszego pzperowskiego aktywu .


#ONA   2017-07-22

jhg,jeśli chcesz wiedzieć nigdy nie przynależałam do żadnej partii i nie muszę niczego nikomu udowadniać,posiadam swój rozum i wolną wolę.Za mało wiesz jak naprawdę żyje się w innych krajach . że nasz kraj nazywają dziki - kocham swoją ojczyznę i nigdy nie byłam farbowanym lisem. Jestem bezpartyjna i zależy mi na tym aby w moim wolnym,demokratycznym kraju żyło się dobrze.


#Podpis   2017-07-22

Skończ pieprzyc jp KODziarskie hieny i POwskie mendy ludzi szczuja i tyle ich jest....jakich młodych ?był sondaż ze młodzi ludzi głosują za PiS a nie tych śmieci z opozycji.... zamknij ta morde i łataj lepiej dziurę nad jeziorkiem....i to juz mendo.


#Jhg   2017-07-22

jej jej co to za indywiduum ta ONA ? Coś próbuje udowodnić? Konkrety Lalka, konkrety a nie bezmyslne powtarzanie platformianych kłamstw .


#Olek   2017-07-22

Jak spółki państwowe, media i sądy były przez 8 lat w rękach jedynej słusznej partii to był rozkwit demokracji, wałki to nic wielkiego, pałowanie protestujących, robienie prowokacji w dzień niepodległości, służby w redakcji gazety Wprost, liczne afery, łapówki, sprzedaż za grosze PKP Energetyka, rozbrojenie, swoi w urzędach, sędziowie na telefon. To jest ich demokracja, której bronią. Nie dajmy sobie mydlić oczu tym hipokrytom.


#Wyborca   2017-07-22

I tak pis wkrótce potknie się o własne nogi. Powszechnie wiadomo, że Kaczyniaki potrafią tylko burzyć. Przypomnijmy sobie, jak szarżował swego czasu sterowany przez brata Lech Kaczyński. I jak to się skończyło. Tylko nie będzie już na kogo zwalić winy. No chyba, że na pisowski suweren za merdanie ogonkami.


#Piotr   2017-07-22

Do Roman. Nie należy mylić wygrażania z tłumaczeniem. Inteligentnemu można słowem. Ja mam odwagę się spotkać, a nie tylko zasłaniać matrycą komputera. Aby dotrzeć do Kogoś z argumentem to ten Ktoś musi mieć umiejętność wykorzystania własnego mózgu. Tak na marginesie do ONA. W Polsce jest od czasu PRL-u do dzisiaj źle dzielony dochód narodowy i to główna przyczyna wszelkich problemów. Co po reformie sądów jak nie Masz kasy na to aby się z kimś sądzić. Wolność to nie wszystko.


#Ja   2017-07-22

Przedpełski masz słabą pamięć. Jedynie słuszny redaktorze. Już nie pamiętasz akcji Widelec, czy może nie masz o niej pojęcia, bo demokratyczny rząd PO nie pozwolił o niej mówić i pisać w demokratycznych mediach.


#Wyborca   2017-07-22

A wszystkie zmiany na szybko i pod osłoną nocy jak przestępcy. A pisie kundelki i tak będą merdać ogonkami:))) http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,22128328,pi...


#ONA   2017-07-22

GRAB - jeśli uważasz że jestem butna i zarozumiała - jesteś w błędzie..Ciężko Ci będzie zrozumieć co znaczy tęsknota za krajem za OJCZYZNĄ bo ja znam ten smak, przeżyłam dole i niedole i wiem jak powinnam żyć w swoim kraju,co nam POLAKOM się należy a należy się wolność i demokracja,czy to że piszę prawdę to jestem butna ?Nie muszę sprzyjać plebanowi żeby być dobrym człowiekiem.


#Roman   2017-07-22

Do grab: proszę, byś ocenił sytuację, jaką opisałem w swych dwóch postach. Jak wiesz, lubię z Tobą korespondować bez machania kciukiem i cenię Twe zdanie. To nie jest tzw. podpucha. Gdy wyrazisz je, odpowiem wieczorem późnym lub popołudniem. Zależy to od chmur, jakie napływają. TVN 24, NTL Radomsko i Telewizja Reżimowa z Warszawy ostrzega przed burzami.


#Roman   2017-07-22

Do Piotr: prośba. Nikomu nie wygrażaj fizycznymi przewagami. Raczej argumenty, przekonywanie, także fakty.


#Grab   2017-07-22

ONA - oto okaz buty, wyższości i arogancji. Czy to czasem nie okaz z najwyższej kasty?


#12345   2017-07-22

Miejsce konserwy jak wiadomo jest w puszce. Tak skończy jedynie słuszna partia


#12345   2017-07-22

Miejsce konserwy jak wiadomo jest w puszce. Tak skończy jedynie słuszna partia


#ONA   2017-07-22

Ta obecna rzeczywistość była do przewidzenia Kaczor zdobył najwięcej poparcia na wsiach i z zadoopiach,własnie u tych nawiedzonych ,którzy ledwo podpisać się potrafią wielu rzeczy nie rozumieją i nigdy nie zrozumieją. Czyli ciemny lud- właśnie ta ciemnota,bo bardzie inteligentni a zwłaszcza młodzi ludzie nie pozwolą na zniszczenie naszej wolności i demokracji.Oczekiwali od kaczora cudów nie widów a teraz nawet tej ciemnocie otwierają się oczy .


#Grab   2017-07-22

To oczywiste, że bez naprawy sądownictwa nic nie da się naprawić. Rozumieją to również wrogowie naprawy, stąd taki wściekły opór. A jeśli jeszcze dodać do tego strach przed karą za dokonane przestępstwa, ich furia jest całkowicie zrozumiała. Doba nasza, wreszcie jest nadzieja na sprawiedliwą Rzeczpospolitę.


#TakaSobieJa   2017-07-22

Dobrze określili to. Propagandę szerzą PO-wcy, Petru, kodziarze cała reszta. PiS w końcu ODBUDOWUE Polskę. A ci wyżej się boją że pójdą siedzieć za wszystkie przekręty. Krowa, która najwięcej ryczy najmniej mleka daje. Czekam, aż ta parada bałwanów trafi za kratki, a rząd WYBRANY w demokratycznyh wyborach będzie mógł rządzić. A tym czasem, peace and love ludziska! :-)


#Roman   2017-07-22

W naszej karczmie, od wczoraj wieczór warcholstwo: Sprawa Zygmunta wygląda tak: kilka lat temu sam wyjeździł , na swej działce drogę obwiednię, z której zaczął korzystać jego sąsiad z sąsiedniej wioski, radnym z PSL będący Świadkami są: sekretarz gminy, z PSL, proboszcz, ja i kilku innych. Są zdjęcia i nagranie: Co mi zrobicie?


#Piotr   2017-07-22

Duff, niedługo będziesz kanałami chodził jak ten legalnie wybrany rząd zakończy na zawsze swoje rządy. I nie obrażaj, a jak Ci odwagi wystarczy to możemy się spotkać. Ręcznie Ci wytłumaczę bo rozumem tego nie ogarniasz, że są i tacy co nie należą do wymienionych przez Ciebie grup i mają takie samo zdanie na ten temat. Obecny rząd nie zajmuje się rzeczywistymi problemami. Nawet nie chce aby Polacy więcej zarabiali, przykład ograniczeń w wynagrodzeniu kierowców jadących przez Niemcy.


#Roman   2017-07-22

Wczoraj, osobiście, przyszedł do Zygmunta Proboszcz z prośbą, by wycofać jego kandydaturę na świadka, gdyż do polityki nie będzie się wtrącał. A Zygmunt już napisał pozew do sądu Rejonowego, Wydz. Cywilny o odszkodowanie. Pytał się nas, co ma robić. Wrzawa, jaka wówczas powstała, nie do powtórzenia. Radny w PiS, Prezesi Sądów z PiS, koszty sądowe nie obniżone, wbrew obietnicom PiS oraz p. mgr prawa Ziobro. Cie Florek... .


#Spekulant   2017-07-22

Niech ci cali obroncy demokracji uwazaja zeby Jarek nie nawołał swoich do odwetu. Wtedy by sie dzialo i ci cali patrioci szybko wrociliby na wakacje


#Duff   2017-07-22

Buta i bezczelnosc lewactwa , kodziarstwa i ubecji... bo wspolny front obraliscie, zeby legalnie wybrany rzad obalic.. To jest zamach stanu szmaciarze i to wy powinniscie stanac przerd sadem..


#Marek Chrapan   2017-07-22

Wystarczy popatrzeć kto protestuje - książęcy dwór , najwyższe ełyty z jak siebie mafia w togach określa + oczywiście ich przynależności, SBcja wszelaka wraz z pociotkami, kapusiami i totumfackimi którym odebrano niewyobrażalne emerytury, a dotychczasowe niezależne od normalności, etyki i rozumu sądy już nie przywrócą jakby to zrobiły w dotychczasowym systemie i być może trochę lemingozy niczego nie rozumiejącej Z rególy są to pociotki stalinowskiego chowu i napływu.


#Grab   2017-07-22

Sadowski to dobry kumpel miejscowych kacyków, więc zarzut o wazeliniarstwo chybiony. Sadowski to szkodliwy złóg w PiS-ie. Takie złogi ma każda partia - niestety PiS też. Przecież ten niby pisowiec doprowadził do całkowitej marginalizacji PiS-u w Pasłęku. Czy w Radzie Gminnej jest reprezentacja PiS-u? Żadna.


#Podpis   2017-07-22

a Sadowskiemu wchodzicie kacyki bez wazeliny, gdzie tu konsekwencja....


#Adi   2017-07-22

A gdzie byli ci tzw obrońcy demokracji, jak postępowała grabież społeczeństwa przez PO ?? - Amber Gold i wiele innych afer, kradzież pieniędzy z OFE - wyparowało wtedy 170 mld zł oszczędności Polaków - woleli się wtedy nie wychylać, bo w tamtym czasie na takie występy Tusk wysyłał jednostki szturmowe Policji. A teraz lewackie kundle ujadają, że im wolność została odebrana.


#Grab   2017-07-22

PiS zgodnie ze swoimi zapowiedziami przedwyborczymi i zgodnie z oczekiwaniami ludzi, którzy PiS wyznaczyli do rządzenia, czyści Polskę z posowieckich brudów. Tylko tyle. A kto jest temu przeciwny? Przeciwni są ci, którzy na tych brudach korzystali. Pan redaktor też jest przeciwny, bo też ma za uszami. To tylko tyle. Wszelkie bajki o braku demokracji i totalitaryzmie to kamuflaż. Dla myślących to chyba dostatecznie jasne, dla bezmyślnych do przemyślenia.


#Podpis   2017-07-22

Na jaką cholerę myśleć? Ten cyrk jest niewarty jakiegokolwiek myślenia bo z założenia jest bezmyślny.


#Ab   2017-07-22

Następne przemyślenia , szczucie i straszenie. Dwa lata mija i o dziwo Polska jeszcze ku zdziwieniu niektórych osobników trzyma się dobrze.


#Podpis   2017-07-22

Geriatryczne matołectwo! Rzucać się do klawiatury! Nie spać! Bronic głupoty z rewolucyjnym zapałem, jeszcze większym jak utrwalaliście głęboką komunę, której później się wyparliście! Najgorsi są neofici! Dla mnie i tamte porządki i te wiszą zwiędłym kalafiorem. Tamci nie dali, ci nie zabiorą, do wszystkiego doszedłem własnymi łapami.


#Nivea   2017-07-22

nie jestem fanem pisu, ale jp oceniasz innych zacznij od siebie. piszesz, ze pycha, ze buta. a ty to co? wyrzniety park ekologiczny, przewal z emerytura i etatem dyrektora. dlugo by wymieniac...


#Podpis   2017-07-22

Senat klepnął wczoraj bezrefleksyjnie ustawę uchwaloną przez sejm z błędami. Ciekawe czy długopis Adriana się zatnie czy skrobnie bezmyślnie.


#Podpis   2017-07-22

Nielepszy człowieczek Adriana, który mówi, że jego szefo nie widzi protestujących bo ma okna gabinetu na drugą stronę. Zagubili się doopki w rewolucyjnym zapale.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zapraszamy drużyny piłkarskie do wzięcia udziału w sierpniowej edycji Letniego...


Balony nad Pasłękiem

Pozostało1 dzień

Zbliża się termin kolejnej edycji zawodów balonowych rozgrywanych dla...


25 sierpnia br. wracamy do formuły Festynu Sołectw realizowanej w Parku Ekologicznym....