20 listopada 2018 Anatola, Sedzimira, Rafala

2018 Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

dodał 2018-02-12
2018 Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości
Masz pomysł w jaki sposób miasto powinno uczcić jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości? Zgłoś go pracownikom Pasłęckiego Ośrodka Kultury osobiście lub telefonicznie pod nr 55-248-31-21.

 

Na wstępnej liście uroczystości rocznicowych znalazły się konkursy: plastyczny, filmowy, fotograficzny, warsztaty teatralne i cykl wykładów. W jubileusz wpisują się także takie przedsięwzięcia jak konkurs wokalny Talent, pasłęckie derby w skokach przez przeszkody oraz biegi.

Poniżej przedstawiamy kalendarz przedsięwzięć zaplanowanych na 2018 rok w związku z obchodami 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości na terenie gminy Pasłęk i zapraszamy mieszkańców do czynnego udziału w tych przedsięwzięciach. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o wskazanie innych propozycji celem włączenia ich do kalendarza uroczystości jubileuszowych. Poza tym w październiku gmina Pasłęk ponowi akcję „Odbierz flagę – wywieś flagę”. W tym celu zakupione zostanie 500 sztuk flag narodowych, które zainteresowani mieszkańcy będą mogli bezpłatnie odebrać w Urzędzie Miejskim w Pasłęku – informuje burmistrz Wiesław Śniecikowski.

awDodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Dyg   2018-02-12

To od czego są pracownicy POK? Brak kreatywności? To ja mam rzucać pomysłami? Może zacznę od tego - jakim budżetem dysponujecie na te obchody?


#Kurator   2018-02-12

Dobre, wszystkie wydarzenia, jakie się odbędą w ciągu roku, wpakowane do tego kalendarza, zabrakło tylko biegów i Uczty ale ta niekoniecznie zgodna z linią polityczną


#ONA   2018-02-12

Pamietam byłam na takim wspaniałym widowisku w POK-u ,które to było wystawiane przez połączone pokowskie zespoły przez starszych i młodszych uczestników. Czy nie wartowałoby ponownie zrobić coś takiego w końcu po to są takie zespoły ,gdzie mozna ich wykorzystać ku uciesze pasłęczan.


#Nick   2018-02-12

zawody konne jako 100 lecie niepodległości ??? o co chodzi co tu się dzieje


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało1 dzień

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało2 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...