20 maja 2018 Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

2018 Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

dodał 2018-02-12
2018 Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości
Masz pomysł w jaki sposób miasto powinno uczcić jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości? Zgłoś go pracownikom Pasłęckiego Ośrodka Kultury osobiście lub telefonicznie pod nr 55-248-31-21.

 

Na wstępnej liście uroczystości rocznicowych znalazły się konkursy: plastyczny, filmowy, fotograficzny, warsztaty teatralne i cykl wykładów. W jubileusz wpisują się także takie przedsięwzięcia jak konkurs wokalny Talent, pasłęckie derby w skokach przez przeszkody oraz biegi.

Poniżej przedstawiamy kalendarz przedsięwzięć zaplanowanych na 2018 rok w związku z obchodami 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości na terenie gminy Pasłęk i zapraszamy mieszkańców do czynnego udziału w tych przedsięwzięciach. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o wskazanie innych propozycji celem włączenia ich do kalendarza uroczystości jubileuszowych. Poza tym w październiku gmina Pasłęk ponowi akcję „Odbierz flagę – wywieś flagę”. W tym celu zakupione zostanie 500 sztuk flag narodowych, które zainteresowani mieszkańcy będą mogli bezpłatnie odebrać w Urzędzie Miejskim w Pasłęku – informuje burmistrz Wiesław Śniecikowski.

awDodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Dyg   2018-02-12

To od czego są pracownicy POK? Brak kreatywności? To ja mam rzucać pomysłami? Może zacznę od tego - jakim budżetem dysponujecie na te obchody?


#Kurator   2018-02-12

Dobre, wszystkie wydarzenia, jakie się odbędą w ciągu roku, wpakowane do tego kalendarza, zabrakło tylko biegów i Uczty ale ta niekoniecznie zgodna z linią polityczną


#ONA   2018-02-12

Pamietam byłam na takim wspaniałym widowisku w POK-u ,które to było wystawiane przez połączone pokowskie zespoły przez starszych i młodszych uczestników. Czy nie wartowałoby ponownie zrobić coś takiego w końcu po to są takie zespoły ,gdzie mozna ich wykorzystać ku uciesze pasłęczan.


#Nick   2018-02-12

zawody konne jako 100 lecie niepodległości ??? o co chodzi co tu się dzieje


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 20 maja 2018 r. o godz. 16:00 do sali...


Dni Rodziny

Pozostało12 dni

W piątek 1. czerwca Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na plac zabaw,...


Talent po raz XV

Pozostało19 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...