26 września 2018 Wawrzynca, Kosmy, Damiana

Akademia Młodego Geniusza - zaproszenie na dzień otwarty

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-04
Akademia Młodego Geniusza - zaproszenie na dzień otwarty
Akademia Młodego Geniusza - strefa rozwoju Twojego dziecka - zaprasza na dzień otwarty 08.09.2018r. do swojej siedziby w ZSEiT w Pasłęku - wejście od strony schroniska młodzieżowego ( 14-400 Pasłęk, ul. Wojska Polskiego 36) w godzinach 11:00 - 13:00.

 

Nasza oferta kierowana jest do rodziców, którym zależy na rozwoju dziecka. Proponujemy miejsce, w którym dziecko może odpocząć po zajęciach szkolnych, zregenerować swoje siły, budować dobre relacje w grupie rówieśniczej, poznawać przyjaciół a do tego może odrobić lekcje. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wychowawców świetlicy - pedagogów z wyższym wykształceniem i praktyką zawodową. Prócz tego oferujemy dodatkowe zajęcia rozwijające dziecięce zainteresowania i pasje. Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia z ROBOTYKI. Młodsze dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach SENSOPLASTYKI. Inni wybierają I JA TO POTRAFIĘ. Te spotkania realizują licencjonowani trenerzy i wysoko wyspecjalizowana kadra z wykształceniem pedagogicznym. Dodatkowo istnie możliwość NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Zadanie to realizujemy we współpracy z LINGO SCHOOL - szkołą językową z praktyką w pracy z dziećmi. Prowadzimy także inne zajęcia dostosowane do potrzeb Państwa dzieci np spotkania rozwijające myślenie matematyczne.

Realizujemy zadania z zakresu pomocy psychologiczno - pedagogicznej ( terapię psychologiczną, terapię pedagogiczną, terapię logopedyczną) a także zajęcia z zakresu korekcji wad postawy i ruchu rozwijającego.

AMG jest też dobrym miejscem do organizowania URODZINEK i innych imprez dla dzieci.
Do pracy wykorzystujemy bardzo dobrze wyposażoną bazę.
Zapraszamy do poznania nas, naszej oferty, miejsca, w którym dobro dziecka jest priorytetem.

Do zobaczenia

Joanna Strzelecka
prezes Pasłęckiego Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie

 


Spektakl dla dzieci

Pozostało1 dzień

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...


Turniej koszykówki

Pozostało2 dni

W dniach 28-29 września 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku...


Grupa Nordic Walking Pasłęk zaprasza na pieszą wędrówkę na trasie Suchacz –...