20 listopada 2018 Anatola, Sedzimira, Rafala

Akademia Młodego Geniusza - zaproszenie na dzień otwarty

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-04
Akademia Młodego Geniusza - zaproszenie na dzień otwarty
Akademia Młodego Geniusza - strefa rozwoju Twojego dziecka - zaprasza na dzień otwarty 08.09.2018r. do swojej siedziby w ZSEiT w Pasłęku - wejście od strony schroniska młodzieżowego ( 14-400 Pasłęk, ul. Wojska Polskiego 36) w godzinach 11:00 - 13:00.

 

Nasza oferta kierowana jest do rodziców, którym zależy na rozwoju dziecka. Proponujemy miejsce, w którym dziecko może odpocząć po zajęciach szkolnych, zregenerować swoje siły, budować dobre relacje w grupie rówieśniczej, poznawać przyjaciół a do tego może odrobić lekcje. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wychowawców świetlicy - pedagogów z wyższym wykształceniem i praktyką zawodową. Prócz tego oferujemy dodatkowe zajęcia rozwijające dziecięce zainteresowania i pasje. Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia z ROBOTYKI. Młodsze dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach SENSOPLASTYKI. Inni wybierają I JA TO POTRAFIĘ. Te spotkania realizują licencjonowani trenerzy i wysoko wyspecjalizowana kadra z wykształceniem pedagogicznym. Dodatkowo istnie możliwość NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Zadanie to realizujemy we współpracy z LINGO SCHOOL - szkołą językową z praktyką w pracy z dziećmi. Prowadzimy także inne zajęcia dostosowane do potrzeb Państwa dzieci np spotkania rozwijające myślenie matematyczne.

Realizujemy zadania z zakresu pomocy psychologiczno - pedagogicznej ( terapię psychologiczną, terapię pedagogiczną, terapię logopedyczną) a także zajęcia z zakresu korekcji wad postawy i ruchu rozwijającego.

AMG jest też dobrym miejscem do organizowania URODZINEK i innych imprez dla dzieci.
Do pracy wykorzystujemy bardzo dobrze wyposażoną bazę.
Zapraszamy do poznania nas, naszej oferty, miejsca, w którym dobro dziecka jest priorytetem.

Do zobaczenia

Joanna Strzelecka
prezes Pasłęckiego Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie

 


Chatka Puchatka

Pozostało1 dzień

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało2 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...