21 października 2017 Urszuli, Hilarego, Jakuba

Biorą się za internet

dodał Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Niezależne media podniosły alarm w sprawie działań Ministerstwa Cyfryzacji dotyczących zmian w ustawie o „świadczeniu usług drogą elektroniczną”. Głos w sprawie zabrała pani minister Streżyńska, która stwierdziła, że „nie mamy zamiaru ograniczać wolności w Internecie”. Według minister „bardzo dużo czasu marnujemy na hejt i zwalczanie się w sieci”. Ministerstwo zapowiada „szerokie konsultacje” dotyczące ewentualnych zmian w ustawie. Pożyjemy, zobaczymy. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Ale byk   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Niezależne media haha dobre dziękuję za żarcik na dobry początek dnia. Pozdrawiam.


#Jan   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

niezależna to jest oczywiście tvp kurskiego


#On   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Niema niezależnych mediów niestety i nas.


#Duff   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Lepszy był portal dla bezdomnych za kilkadziesiat milionów? ;))) POpaprancy to mieli rozmach..


#Gościu   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Niezależne media rozumiem TVN ? XD Gratulacje bystrości redaktorku xD


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Ustawa, zwana Ustawą Błaszczaka dot. przeglądania stron i wpisów, działa już od czerwca ub. roku. Każdy z nas, jako potencjalny terrorysta, jest podglądany i podsłuchiwany. Polska wyprzedziła, pod tym kątem, nawet Somalię i Nigerię, nie mówiąc już o Stanach Zjednoczonych. W tych państwach Internet ma jeszcze wolność. Musimy być PRAWOmyślni i SPRAWIEDLIWI wobec postępowania jedynej Partii która, w/g p. europosła Czarneckiego, ma rację.


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Roman: musiałeś mi zepsuć popołudnie wymieniając tego opuchlaka co to dla córki komucha członka WRON-y rzucił żonę z dziećmi. Obłudnik był szefem jakiegoś oszołomstwa chrześcijańsko-narodowego a nawet za Lepperem biało czerwony krawat nosił.. Co za parszywy typ!


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Roman: czy ma, czy nie ma racji jedynie słuszna partia, jaka by ona nie była, nic nie zmienisz, krowy musisz doić, bo Cię obdarowano spadkiem, choć na początku miałeś wybór, mogłeś przyjąć spadek lub nie :)


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Krowy przynajmniej nie zmieniają koniunkturalnie poglądów jak poniektóry pastuch.


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Do podpisów: macie obaj rację, niemniej jednak irytuje mnie podgląd on-line wynikający z Ustawy.Gdzież swoboda wypowiedzi? Nawet w naszej karczmie zaczyna być duszno, gdy pojawia się nasz wsiowy Antek, finansowany przez pewnego radnego gminnego. Nazwy Partii Radnego nie wymienię, na wszelki wypadek. Ma dychę dziennie, nigdy pracą się nie splamił, a żywi go matka, ze swej renty.


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-08-26

Kiepskie finansowanie radnego, za dychę dzienni ciężko przeżyć, dziwi tylko, że niby świadomi wyborcy wybrali nieroba na reprezentanta. Może jednak wybrali dlatego, że pracusie nie mają czasu zajmować się reprezentacjami i tzw. polityką ?


#Marek Chrapan   Ponad miesiąc temu, 2017-08-27

Tu jak i w całej Polsce po zmianie rządów jak na widelcu widać krzyczących złodziei łapać złodzieja , Otóż według nich wolność internetowa istniała np. w mendiach internetowych jak np. pejsbuku który w roku 2010, 2011, 214. 20017 blokował (teraz blokuje do 03.09) przez miesiąc czasu dostęp do internetu wbrew Polskiemu Prawu obowiązującemu podmioty działające na terenie Polski Jeżeli PiS nie zrobi porządku z tymi wolnowcami haplogrupy J to my, narodowcy, zrobimy porządek i z PISem.


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2017-08-27

Do Marek Chrapan: Odnośnie postawy wobec narodowców nie skonsultowałeś się, niestety, z p. ministrem Macierewicze, a nawet z p. posłem Piętą. Oni wciąż chętnie spoglądają w ich stronę. P. poseł Kaczyński, na razie, odżegnuje się od nich, od niedawna zresztą. Lecz p. wicemarszałek Brudziński jest przy nim wciąż.


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2017-08-27

Przepraszam za tzw, literówkę. Powinno być Macierewiczem . P. mini ster Macierewicz czujnie rozgląda się wokoło, dostrzegając to, czego my nie dostrzegamy. Z mojej strony nie jest to polityka, lecz obiektywne spostrzeżenie, czyż nie?


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-08-27

Widzę, że Roman to też nie pracuś tylko politykier, pis be, narodowcy be, co jest wow? Zamiast zajmować się najlepszym składem mieszanek traw i ziół, wszak krowa pyskiem się doi, to zajmuje się dywagacjami kto z kim w tzw. polityce. Gospodarka durniu rzekł drzewiej pewien polityk.


#666   Ponad miesiąc temu, 2017-08-27

Jeżeli PiS nie zrobi porządku z tymi wolnowcami haplogrupy to my, narodowcy, zrobimy porządek i z PISem - napisał nasz Chrapaszenko. A jak to zrobicie, wszyscy ładnie się poprzebieracie, przebierańcy i obrazicie na facebooka :)) Nie, no smutne byłby życie na netgazecie bez komedianta Chrapana.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Ostatni koncert2017-10-22

Pozostało1 dzień

W niedzielę 22 października odbędzie się ostatni koncert w ramach V Pasłęckiego...


Miłośników jazzu, rocka i bluesa zapraszamy na koncert pt. „Zaduszki...


10 listopada 2017 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się...


Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają 11 listopada na...