15 grudnia 2017 Niny, Celiny, Waleriana

Biorą się za internet

dodał 2017-08-26
Biorą się za internet

Niezależne media podniosły alarm w sprawie działań Ministerstwa Cyfryzacji dotyczących zmian w ustawie o „świadczeniu usług drogą elektroniczną”. Głos w sprawie zabrała pani minister Streżyńska, która stwierdziła, że „nie mamy zamiaru ograniczać wolności w Internecie”. Według minister „bardzo dużo czasu marnujemy na hejt i zwalczanie się w sieci”. Ministerstwo zapowiada „szerokie konsultacje” dotyczące ewentualnych zmian w ustawie. Pożyjemy, zobaczymy. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Ale byk   2017-08-26

Niezależne media haha dobre dziękuję za żarcik na dobry początek dnia. Pozdrawiam.


#Jan   2017-08-26

niezależna to jest oczywiście tvp kurskiego


#On   2017-08-26

Niema niezależnych mediów niestety i nas.


#Duff   2017-08-26

Lepszy był portal dla bezdomnych za kilkadziesiat milionów? ;))) POpaprancy to mieli rozmach..


#Gościu   2017-08-26

Niezależne media rozumiem TVN ? XD Gratulacje bystrości redaktorku xD


#Roman   2017-08-26

Ustawa, zwana Ustawą Błaszczaka dot. przeglądania stron i wpisów, działa już od czerwca ub. roku. Każdy z nas, jako potencjalny terrorysta, jest podglądany i podsłuchiwany. Polska wyprzedziła, pod tym kątem, nawet Somalię i Nigerię, nie mówiąc już o Stanach Zjednoczonych. W tych państwach Internet ma jeszcze wolność. Musimy być PRAWOmyślni i SPRAWIEDLIWI wobec postępowania jedynej Partii która, w/g p. europosła Czarneckiego, ma rację.


#Podpis   2017-08-26

Roman: musiałeś mi zepsuć popołudnie wymieniając tego opuchlaka co to dla córki komucha członka WRON-y rzucił żonę z dziećmi. Obłudnik był szefem jakiegoś oszołomstwa chrześcijańsko-narodowego a nawet za Lepperem biało czerwony krawat nosił.. Co za parszywy typ!


#Podpis   2017-08-26

Roman: czy ma, czy nie ma racji jedynie słuszna partia, jaka by ona nie była, nic nie zmienisz, krowy musisz doić, bo Cię obdarowano spadkiem, choć na początku miałeś wybór, mogłeś przyjąć spadek lub nie :)


#Podpis   2017-08-26

Krowy przynajmniej nie zmieniają koniunkturalnie poglądów jak poniektóry pastuch.


#Roman   2017-08-26

Do podpisów: macie obaj rację, niemniej jednak irytuje mnie podgląd on-line wynikający z Ustawy.Gdzież swoboda wypowiedzi? Nawet w naszej karczmie zaczyna być duszno, gdy pojawia się nasz wsiowy Antek, finansowany przez pewnego radnego gminnego. Nazwy Partii Radnego nie wymienię, na wszelki wypadek. Ma dychę dziennie, nigdy pracą się nie splamił, a żywi go matka, ze swej renty.


#Podpis   2017-08-26

Kiepskie finansowanie radnego, za dychę dzienni ciężko przeżyć, dziwi tylko, że niby świadomi wyborcy wybrali nieroba na reprezentanta. Może jednak wybrali dlatego, że pracusie nie mają czasu zajmować się reprezentacjami i tzw. polityką ?


#Marek Chrapan   2017-08-27

Tu jak i w całej Polsce po zmianie rządów jak na widelcu widać krzyczących złodziei łapać złodzieja , Otóż według nich wolność internetowa istniała np. w mendiach internetowych jak np. pejsbuku który w roku 2010, 2011, 214. 20017 blokował (teraz blokuje do 03.09) przez miesiąc czasu dostęp do internetu wbrew Polskiemu Prawu obowiązującemu podmioty działające na terenie Polski Jeżeli PiS nie zrobi porządku z tymi wolnowcami haplogrupy J to my, narodowcy, zrobimy porządek i z PISem.


#Roman   2017-08-27

Do Marek Chrapan: Odnośnie postawy wobec narodowców nie skonsultowałeś się, niestety, z p. ministrem Macierewicze, a nawet z p. posłem Piętą. Oni wciąż chętnie spoglądają w ich stronę. P. poseł Kaczyński, na razie, odżegnuje się od nich, od niedawna zresztą. Lecz p. wicemarszałek Brudziński jest przy nim wciąż.


#Roman   2017-08-27

Przepraszam za tzw, literówkę. Powinno być Macierewiczem . P. mini ster Macierewicz czujnie rozgląda się wokoło, dostrzegając to, czego my nie dostrzegamy. Z mojej strony nie jest to polityka, lecz obiektywne spostrzeżenie, czyż nie?


#Podpis   2017-08-27

Widzę, że Roman to też nie pracuś tylko politykier, pis be, narodowcy be, co jest wow? Zamiast zajmować się najlepszym składem mieszanek traw i ziół, wszak krowa pyskiem się doi, to zajmuje się dywagacjami kto z kim w tzw. polityce. Gospodarka durniu rzekł drzewiej pewien polityk.


#666   2017-08-27

Jeżeli PiS nie zrobi porządku z tymi wolnowcami haplogrupy to my, narodowcy, zrobimy porządek i z PISem - napisał nasz Chrapaszenko. A jak to zrobicie, wszyscy ładnie się poprzebieracie, przebierańcy i obrazicie na facebooka :)) Nie, no smutne byłby życie na netgazecie bez komedianta Chrapana.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

17 grudnia 2017 roku odbędzie się w Perfect Pubie przy ul. Wiśniowej w Pasłęku...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne z zaplanowanych na grudzień...


Zapadła decyzja w sprawie powitania Nowego Roku na placu św. Wojciecha. Osoby,...