22 września 2018 Tomasza, Maurycego, Joachima

Ceny żywności w górę

dodał 2017-11-14
Ceny żywności w górę

Ceny żywności są podobno sprawcą inflacji, która w ujęciu rocznym w październiku 2017 roku wyniosła 2,1 procenta. Ceny towarów i usług konsumpcyjnych względem poprzedniego miesiąca wzrosły w październiku o 0,5 proc. Ekonomiści zapowiadają jeszcze większy wzrost cen przed świętami w grudniu br. Po kieszeni dostają już kierowcy płacąc drożej za paliwa.

jp

foto. fakt.pl


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Abc   2017-11-18

Jojczysz cały czas na jedną nutę. Zmień starą, zdartą płytę na inna, ale ty innej nie masz. Zestarzałeś się i skleroza cię dopadła.


#Wyborca   2017-11-17

Taa rozdawałeś kokardki i miałeś kwiaty wpięte w resztki siwych loków. Zbyszek się zdenerwował, zamknął Rybaka i teraz trzęsiecie dup...ami, że wam ONR rozwiaże, tak jak to zrobiła Sanacja przed wojną. Bohaterowie hehe.


#Marek Chrapan#Wyborca  2017-11-18

Czesć PO-komuszki. Coś wam zabolało - dupsko? - A przecież nikt was jeszcze nie przećwiczył - jest to dopiero przed wami. Co co mojego życiorysu kreowanego przez SB ckich kapusi -nie mam nic do ukrycia i jak znajdę dzisiaj czas (bo tak wygląda) podam ze szczegółami interesującymi ciebie kapusiu SBcki ( odstawili cię od cycka" -kreującego wieści) A moźesz to sprawdzić w "swoim" (podległym SBcji) Ośrodku Zatrudnienia i Pracy( czy jakoś tak).


#Po co#Wyborca  2017-11-18

Z tym sprawnym inaczej nie ma sensu dyskutować. Facet nigdzie i nigdy w swoim zasranym życiu nie zrealizował, błąkał się miedzy budową komuny a potem jej zwalczaniem a dziś sklerotyk zapomniał o wszystkim i żyje tym co zasłyszy.


#Wyborca   2017-11-17

Może te ceny wynikają z tego, że Mateusz odlicza sobie VAT


#Dla swoich jak za PRL   2017-11-17

Morawiecki zaopatruje się w sklepie, gdzie Frugo jest po 50 groszy, sok w kartonie po złotówkę lub dwie" - napisał jeden z internautów na Twitterze. Sok hortex 2 zł -normalnie ok. 4 zł Napój Black 1 zł- normalnie ok. 2 zł Woda żywiec- 1 zł bez względu na pojemność Ten sklep jest tak prawdziwy, jak reformy Morawieckiego.


#Grab   2017-11-16

Jak się chce uderzyć, to kij się zawsze znajdzie. Wrogowie wzmacniania się Polski, każdy nawet nieistotny szczegół obracają przeciwko Niej a rodzimi durnie łykają to jak gęsi kluski. Tak jest np. z garstką głupków głoszących supremację białej rasy, którą nasi wrogowie uogólniają na cały Marsz Niepodległości, tak będzie z każdą drobną polską krostką wyolbrzymioną w ogromny wrzód. U innych nawet większe zło jest przemilczane, u na źdźbło nagłaśniane. Nie ma co się przejmować, miejmy to w d.pie. Wciąż aktualne jest powiedzenie - psy szczekają a karawana idzie dalej. Psy wszelkich nacji również polskojęzyczne, np. Kudrycka i pomniejsi.


#Marek Chrapan#Grab  2017-11-17

Uczestnicząc w MN widziałem ludzi o różnych karnacjach skóry idących wspólnie z nami, wspólnie głoszących podawane hasła i wyglądało, że czują się dobrze w tym towarzystwie. Ani ja idący z ONR ani nikt z tego otoczenia ani nie głosił, nie słyszał żadnych haseł rasistowskich, nazistowskich czy ksenofobicznych. Lawirując w kolumnie - rozdawałem nie mającym symboli narodowych przygotowane przez siebie "Kokardki Narodowe" - być może i widziałem (tak mi się wydaje) banery z hasłami określonymi jako "nazistowskie", dla mnie jednak ani przez myśl nie przeszło, że są to hasła kogoś deprecjonujące - "Czysta krew trzeźwy umysł"? - Temu hasłu każdy człowiek pod każdą szerokością i długością geograficzną powinien przyklasnąć - krew i umysł nie zaśmiecony narkotykami, alkoholem itp świństwami


#Polska dla każdego#Marek Chrapan  2017-11-17

Ty sam na tej stronie tyle durnej nienawiści nasiałeś, że lepiej by było jakbyś ochotniczy utrwalaczu w formacjach zbrojnych glębokiej, gomułkowskiej komuny zamknąl dziób i się nie kompromitował


#Marek Chrapan#Grab  2017-11-17

(być może nie w smak to tym w Brukseli którzy ulegli nałogom), - "Biała Europa braterskich narodów" - a jaka karnacja jest Europejczyków? zielona?, a może czarna? - Jest oczywistym, że w Europie większość stanowią ludzie karnacji białej tak jak w Azji- żółtej, w Afryce- czarnej. To mają być hasła rasistowskie? - Chyba tylko dla totalnych głąbów kapuścianych. W tym haśle nie ma najmniejszej wzmianki o jakiejkolwiek supremacji w Europie ludzi karnacji białej nad innymi, jest tylko stwierdzenie oczywistego faktu.


#Znudzony   2017-11-16

Jedni mówią, że Polacy to faszyści, drudzy że to patologia. Nie moglibyście uzgodnić wspólnego stanowiska? Bo widzę, że pleciecie jak Piekarski na mękach.


#Wyborca#Znudzony  2017-11-16

Faszyzm to stan chorobowy. Jedno nie wyklucza drugiego.


#Ja   2017-11-16

Drożeje, bo 500+ przybywa. Trzeba na patologię pieniądze znaleźć


#Nick#Ja  2017-11-16

500 + Bardzo pomogło rodzinom. Nie korzystam bo zarabiam za dużo ale nie czuję się okradany bo ci ludzie napędzają gospodarkę i w gruncie rzeczy ja mam więcej klientów. Stać ich aby kupić dziecku ubrania i aby dzieci nie czuły się gorsze bo są ubrane gorzej. Z tego rodzą się kompleksy i w życiu dorosłym takie dziecko będzie popychadłem a nie twardo stąpającą pewną siebie osobą. Bardzo lubię dzieci i nie są winne że ich rodzicom nie chciało się uczyć. Owszem wiele środków nie jest wydawanych na dzieci ale jest to margines. My Polacy jesteśmy bardzo rodzinni i dla nas najważniejsza jest zawsze ta najbliższa rodzina.


#Ab   2017-11-15

Wyborco. Tzw polscy patrioci to członkowie totalnej opozycji / z naszego okręgu Kudrycka/ w Brukseli. Dzisiaj właśnie "walczą" o Twoją wolną Polskę byś mógł suchy chleb jeść. Natomiast wycieczki dotyczące czyjejś wiary świadczą o braku osobistej kultury. Można spokojnie prowadzić wymianę poglądów.


#Wyborca#Ab  2017-11-16

Jak już jesteśmy przy pieczywie, to ja wybieram bułkę z szynką. A co do wiary, nie uważasz, że ja prowadze tutaj ewangelizację. Polski katolicyzm to wierzenia, chrześcijaństwo to wiara, a ateizm to wiedza...


#Abc#Wyborca  2017-11-17

po;ski katolicyzm to oszołomska polityka


#Wyborca   2017-11-15

,,Z dwojga złego wolę jeść suchy chleb w wolne Polsce,, Tobie grab i tzw. polskim patriotom wystarczy nawet łyk wody i komunia święta, raz na dzień. Oczywiście wszystko z pomocą bozi, która też jest za wydatkami na zbrojenia i czeka na odrodzenie polskiej husarii.


#Dominik tarczynski   2017-11-15

wydatki na wojsko moze i wzrastaja ,ale sprzetu nie ma


#Grab   2017-11-15

Wydatki na wojsko muszą wzrastać w naszym geopolitycznym położeniu. Z dwojga złego wolę jeść suchy chleb w wolne Polsce, niż jeść go suchym albo wcale nie jeść - według widzimisię okupanta. Znam tę sytuację z osobistych doświadczeń. Pamiętam też, jak ludzie z miast wyzbywali się wartościowych rzeczy aby tylko kupić żywność. Lepiej wydać na broń, której nie trzeba będzie użyć, jeśli wróg się rozmyśli i na nas nie napadnie, niż bezbronnym być pod butem okupanta.Tak więc Romanie, pierwej pomyśl, zanim coś napiszesz.


#Xxx#Grab  2017-11-16

Ty grab jesteś 1933 roku, masz 84 lata, nie masz zębów za to masz sklerozę, nic nie jesz i nic nie pamiętasz. Myśl o przemijaniu jeśli w ogóle możesz myśleć.


#Roman   2017-11-15

Myślę, że podwyżki cen żywności, węgla i innych środków są nieuniknione. Szkoda jedynie, że w ślad za tym nie rosną ceny skupu mleka, mięsa i innych produktów rolnych. Rosną wydatki na zbrojenia, miast na rozbrojenie. To zawsze było szkodliwe. Broń trzeba zużyć, przeciwko komu? Przeciwko nam, szarym obywatelom. P. poseł Kaczyński i p. p. Macierewicz zdążą się ukryć na emigracji, a my?


#Rozśmieszony   2017-11-15

A Ty Bobek (zwróć uwagę, że piszę Ty dużą literą co oznacza kulturę i szacunek dla przeciwnika, Tobie tej kultury brakuje) przetrzyj gały i nie popełniaj literówek - przejrzyj, nie przejzyj.


#Cdn#Rozśmieszony  2017-11-16

"Ty" piszesz dużą literą to czemu tak samo nie piszesz "Pan" tylko "pan" do redaktora, inteligencie na jeden raz?


#Bobek   2017-11-15

Do Rozśmieszony facet ty sie obudz i przejzyj na gały


#Boss   2017-11-15

Pożyjemy zobaczymy, ten kaczor Mikołaj jeszcze się wam czkawką odbije.


#Rozśmieszony   2017-11-15

Panie Redaktorze, starasz się pan jak możesz aby tylko obrzydzić PiS, jaki to on zły i ludziom krzywdę czyni jedną za drugą. To praca syzyfowa, wysiłek daremny. PiS ma wiele wad ale w porównaniu z poprzednikami to niemal Święty Mikołaj. Daj se pan spokój, trza dbać o zdrowie bo jak się z nerwów popsuje, to Radziwiłł nie poratuje.


#Jeszcze chudy   2017-11-15

Drożej?! Panuje jakiś szał kupowania! Biedronki rosną jak grzyby po deszczu. Mamy kilkanaście odmian chleba, owoce tak egzotyczne, że nie wiadomo jak je jeść, kraby, francuskie sery, przyrządy do obcinania włosów w nosie itp, itd.... Już mało kto pije kranówę czy wyciera sobie tyłek szarym papierem. Naród tyje w zastraszającym tempie. Tak, tak, w głowach nam się ..... od tej "biedy".


#Funcik   2017-11-14

Drogo to dopiero będzie, historyk Morawiecki da radę.


#Bezradny   2017-11-14

Dobrze ze JP masz kilometrówkę to ciebie podwyzki nie ruszają raptem 7000zł na podróze służbowe z jeziorka do urzedu gminy i tak codziennie


#Qwerty   2017-11-14

eh gdzie te złote lata za PO. Podwyżek nie było, podatki w dół, policja nie rypała na fotoradarach eh przez ostatnie osiem lat polki i polacy to sobie żyli.


#Też gruby   2017-11-14

W Polsce wyrzuca się 9 mln. ton żywności rocznie! Racjonalne zakupy i "żarcie mniej" może poprawić nasze budżety i zdrowie oraz wygląd szczególnie młodych ludzi!!! Pomagajmy tym którzy, potrzebują i nie kupujmy wszystkiego z półki w markecie.


#Ab#Też gruby  2017-11-14

do pytajnika- sam piszesz bzdury. Zakłady przetwórstwa spożywczego, hurtownie spożywcze, sklepy wielkopowierzchniowe, restauracje, itd. Wystarczy?


#Pytajnik#Też gruby  2017-11-14

Pieprzysz bzdury jak mało który..9 mln ton to ponad 200 kg na łebka, starci i malucha. Jaka rodzina czteroosobowa codziennie wyrzuca 3 kg żywności?


#Abdul#Pytajnik  2017-11-15

Dolicz sklepy inrestauracje naukowcu


#Prz#Abdul  2017-11-15

Tak czy srak wychodzi 200 kg na statystycznego Polaka.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało5 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...