Ciężarówka na drzewie

dodał Ponad tydzień temu, 2018-03-09
Ciężarówka na drzewie
Przed godz. 9.00 kierowca ciężarowego mana uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na drodze Pasłęk - Morąg.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca wanny, służącej do przewozu piasku poruszał się w kierunku Pasłęka. Do zdarzenia doszło chwilę po tym, jak pracownicy firmy porządkującej gałęzie przy drodze, chcieli zatrzymać ciężarówkę. Podczas hamowania kierowca mana stracił panowanie nad autem i i uderzył w drzewo.  Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. W tej chwili droga jest zablokowana. Na miejscu pracują strażacy i policjanci.

jp

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Rybak   Ponad tydzień temu, 2018-03-11

Każdy kierowca jest człowiekiem, nie broniąc nikogo. Wykonują swoją pracę tak, jak każe im szef. A każdy z nas goni za pieniędzmi. Zanim negatywnie skomentujecie te wywrotki, to pomyślcie trochę, wyobraźcie sobie, że z własnej nierozsądności na drodze ginie ktoś z waszych mężów, ojców czy braci. Wtedy napiszecie pod informacją "niestety zginął mój brat, ale to dobrze, bo psuł drogę " ? Taka robota. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie zginął. Gratuluję kierowcy, który wybrał drzewo i ryzyko własnej śmierci niż inny samochód. Albo niestety winnych drogowców.


#Magda   Ponad tydzień temu, 2018-03-11

Wannami piasek wożą kiedyś wozili ciężarówkami pamiętam.


#Krokodylki   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Jadać do Morąga często mijam te wanny one jeżdżą po tej drodze odkąd budują s-7 do Gdańska. Te auta powinny poruszają się 70 km niestety jeżdżą o wiele szybciej do tak zwanego odcięcia czyli 92km.Oprócz tego ścinają zakręty z tego pospiechu.Swoja droga szkoda ze na miejsce nie przyjechało ITD w celu sprawdzenia tachografu i czy przypadkiem auto nie było przeładowane!


#Kolo#Krokodylki  Ponad tydzień temu, 2018-03-11

Jest tak jak piszesz.popieram.Ktoś powinien to kontrolować.


#Ja   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Winna jest osoba która kierowała ruchem widziałem na własne oczy ...


#KystN#Ja  Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Koles jedzie normalnie a ci zamiast stac z 500m przed ciężarówką gdzie pracują wolą siedziec w autach i tak to sie dzieje jak koles musi hamować 10 m przed druga ciężarówką;)


#Rob 1973#Ja  Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Ci co robią coś na drodze to też zabezpieczenia mają . Myśli że wyskoczy na środek i pomacha lizaczkiem to już jest ok . Rozumiem ,że firma posiadała odpowiednią dokumentację i osoby kierujące ruchem byli przeszkoleni. Myślę ,że powinno być dwóch kierujących ruchem i powinni być ustawieni odpowiednio wcześniej by wyhamował np. 40 tonowy samochód .


#Skalmar#Rob 1973  Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Nieuwaga i tyle.Trzeba być przygotowanym na wszystko.A jak ma duży Tomasz to niech wolniej jedzie przecież wie że szybko nie stanie.proste.


#Ciekawski#Ja  Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Ciekawe czy ma uprawnienia do kierowania ruchem albo chocia prawko. Tak to jest jak się nie M pojecia co się robi. Brak wyobraźni.


#Dariusz S   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Znak L na ciężarówce informuje o spełnieniu wymagań austriackich przepisów dotyczących emisji hałasu , a naklejka z literka 3 informuje o spełnieniu wymagań konferencji Ministrów Transportu dotyczących czystości spalin w tym przypadku Euro 3


#Kierowca   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Jechałem wczoraj właśnie tą drogą i gdyby nie zatrzymał się na drzewie to było by po Naszej ciężarówce.Droga wogole nie była zabezpieczona,kierujący ruchem jak zobaczył co się stało to tylko ramionami wzruszył.Ewidentna wina drogowców bo nie zabezpieczyli pasa ruchu.


#Mieszkaniec Pasłęka   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Jak ta droga wygląda? Co oni zrobili z tą jezdnią? Demolka totalna, to się nie nadaje do użytkowania, przy takim stanie drogi wypadków będzie coraz więcej. A jeszcze lepiej jest na drodze do Dzierzgonia, około 7 km przed Dzierzgoniem jest fragment na którym nie ma już asfaltu!


#Levak   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Ciekawe czy Kury są bezpieczne. Mam nadzieję że wyszły z tego cało.


#Gonzo   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

To jest koło miejscowosci Rzedy? W takim razie zapytam, GZIE BYLI RODZICE ?


#Kierowca   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Kierowca MAN a to co jechał 40 na godz.że tak się przykleił do palmy. Piasek potrzebny na wczoraj... ZAWODOWIEC jak nic......


#Pola#Kierowca   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Jak nie wiesz jaka jest prawda to lepiej przemilcz ten swoj beznadziejny komentarz mój mąż o malo zycia nie stracil .Co ma latac ciężarówką zeby na zycie zarobic zawod jak kazdy inny nie jeździsz ciężarówką to lepiej tego nie komentuj


#Ja   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

jechałem rano i musialem zawracać ,po południu to samo. Policja widząc zdezorientowanych zawracających kierowców zamiast stanąć kilometr wcześniej z jednej i drugiej strony i kierować ruch przez Gołabki to stoi przy wypadku nie wiadomo po co. Ja pierd**e, zero pomyślunku


#Nauka Jazdy   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

No ma namalowaną L, to co wy chcecie


#Qwerty   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Ale za to zrobiona będzie droga Morąg - Małdyty. Rozjechane drogi Morąg Pasłęk, Morąg Sambród (przez Królewo lub Nowy Dwór), ale zrobiona droga ...... ble ble ble ble ble ble.


#Zniesmaczony   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Piotrst9, wyCHamuj się i wracaj do podstawówki.


#Piotrst9   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

zeby droga byla w miare dobra to by do tego nie doszlo a to dziura na dziuze i jak na takiej drodze mial wychamowac


#Zoom   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Na tej drodze jest ograniczenie tonażu ale policmajstrzy wolą doopy grzać na komisariacie zamiast ten ruch ciężarówek zlikwidować.


#W300i   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

Droga jest kompletnie zdewastowana przez te ciężarówki, kto to naprawi? Most koło Rzęd również jest w opłakanym stanie.


#Ja   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

zapier****ją jak wariaty. To samo na starej siódemce. Panowie policjanci, więcej kontroli prędkości na tych drogach. Ta droga na Morąg jest już tak przez te wanny zdewastowana że miejscami mozna koło urwać


#Xxl   Ponad tydzień temu, 2018-03-09

A może tak kierowca mana a nie dafa


#Nivea#Xxl  Ponad tydzień temu, 2018-03-09

o czepiasz sie. pisal to emeryt w godzinach pracy dyrektora.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Jarmark Wielkanocny

Pozostało4 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się...