15 grudnia 2017 Niny, Celiny, Waleriana

Dzień Kobiet w Jelonkach

dodał 2015-03-09
Dzień Kobiet w Jelonkach

Wczorajsze  święto wszystkich pań było doskonałą okazją do serdecznych spotkań. Jedno z nich miało miejsce w świetlicy wiejskiej przy Ochotniczej Staży Pożarnej w Jelonkach, gdzie pojawiło się ponad 50 kobiet z tego sołectwa. Niespodziewaną wizytą zaskoczył panie wicestarosta elbląski Zbigniew Lichuszewski, który pojawił się w towarzystwie miejscowych strażaków, by złożyć im życzenia. Były też słodkie upominki i kwiaty -   Panie z tej okolicy są niezwykle aktywne. To one napędzają życie kulturalne w Jelonkach organizując różne przedsięwzięcia i spotkania – przekonuje Zb. Lichuszewski i dodaje, że inicjatywy te cieszą się dużym zainteresowaniem miejscowej społeczności.

Warto dodać, że tradycją w Jelonkach stało się również to, że w okresie świąt Bożego Narodzenia najmłodszych mieszkańców sołectwa odwiedza Mikołaj z prezentami -  Po objęciu funkcji wicestarosty nic się ni zmieniło i dalej uczestniczę w tej inicjatywie. Mieszkam w Jelonkach i przy każdej okazji poznaję jeszcze bardziej moich sąsiadów – tłumaczy wicestarosta. W każdym środowisku rola animatorów społecznych jest niezwykle ważna, szczególnie dotyczy to małych społeczności. Dlatego też warto wykorzystać każdą okazję, by im za to podziękować. Wszak dobre słowo motywuje do dalszego działania.
aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#MIESZKANKA   2015-03-09

BYŁO SUPER OBY WIECEJ TAKICH IMPREZ NAM ZYCZE


#.   2015-03-09

Super babeczki.


#Jolka   2015-03-09

W Jelonkach super a dlaczego nie ma żadnego słowa o dniu kobiet w Pasłęku czyżby nie było nic godnego do napisania. Gazeta nie spełniła swego zadania.Wstyd !!!!!


#Grrrrrr..   2015-03-09

Pasłęk pojechał do Godkowa oglądać bociany!!!


#Evi   2015-03-10

Jaki znowu Mikołaj? Mieszkam w Jelonkach juz 8 lat a u moich dzieci jeszcze nigdy żaden nie był! Śmiechu warte ....


#Evi   2015-03-10

I weź tu teraz dziecku wytłumacz dlaczego do innych dzieci przyszedł z cukierkami a do niego nie?


#Ive   2015-03-10

Tak teraz Mikołaja nie widzieli co niektorzy i stękanie się zaczyna.Łatwiej będzie napisać,że wybory wieś podzieliły!Nie jestem z Jelonek i wiem,że pan Lichuszewski przebiera się za Mikołaja i obdarowuje dzieci cukierkami,ale jak kogoś może nie było to cóż to nie komornik,żeby przychodził do skutku!


#Chłopak z jelonek   2015-03-10

Jak Twoje dzieci nie widzialy Mikolaja to proponuje wybrac sie do kosciola w czasie Mikolajek badz Swiar Bozego Narodzenia


#Podpis   2015-03-10

IGA Najlepiej to wszystkim narzekanie wychodzi sami wyjdzcie z jakas inicjatywa a pozniej narzekajcie w Jelonkach przynajmniej cos sie dzieje


#Jelonki   2015-03-10

EVI co ty zrobiłaś lub zrobiłeś przez te 8 lat dla jelonek. Pochwal się czymkolwiek. Masz okazję a teraz szczególną idzie wiosna i święta. Możesz przebrać się za barana i beczeć jaka jesteś nieszczęśliwa no może aby było delikatniej baranka wielkanocnego. No chwal się konspiratorze czy stoisz pod sklepem czy się udzielasz jak inne koleżanki z naszej


#No   2015-03-10

Ach te Strażaki z Jelonek! Jesteście najlepsi! HaHa


#Osp   2015-03-10

Tajemnica prysnęła jak mydlana bańka. Wszystkie dzieci z Jelonek już wiedzą że Mikołaj to Pan Zbyszek. To już czas aby myśleć jak przebrać się za wójta.


#Evi   2015-03-11

No oczywiście że stoję pod sklepem a jakby inaczej..... nie mogę być gorszy od innych.... inni stoją to i ja stoję .....


#Gosc   2015-03-11

evi nie wiem co ty robisz, ale skoro ja będąc za granicą wiem, że Mikołaj z cukierkami odwiedza moją siostrzenicę to coś jest nie halo albo jesteś pseudojelonczaninem !


#Alinka   2015-03-11

Kryska ciasta starczylo bo nie dostrzeglam dziewczyn z blachami do domu jak lataly jak zawsze?ach milo sie patrzy na zerowa czesc zarzadu glow kierujacym ta gimina BRAK KOMPETENCJI WIEDZY O ROZWOJU REGJONU PLANOWANYCH INWESTYCJACH I TP ale dla diety sie to nie siedzi to nie zazdrosc lecz wstyd i hanba !!!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

17 grudnia 2017 roku odbędzie się w Perfect Pubie przy ul. Wiśniowej w Pasłęku...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne z zaplanowanych na grudzień...


Zapadła decyzja w sprawie powitania Nowego Roku na placu św. Wojciecha. Osoby,...