24 października 2018 Rafala, Marcina, Antoniego

Dziś wiczór z książką

dodał 2017-12-01
Dziś wiczór z książką
Teatr przy stoliku, sesja fotograficzna z książką, "kosmiczna przygoda" dla najmłodszych, a także biesiada literacka i wspólna kolacja - tak zapowiada się dzisiejszy wieczór w pasłęckiej Bibliotece.

 

"Wieczór z książką" rozpocznie o godz. 17.00 spotkanie z teatrem wyobraźni. Tym razem aktorzy z Olsztyna: Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski zaprezentują "Serenadę pod bramą". Po przedstawieniu będzie można wziąć udział w sesji fotograficznej, promującej czytelnictwo. Uwaga! Organizatorzy proszą, aby przynieść ze sobą swoje ulubione książki.

O godz. 18:30 rozpocznie się  "kosmiczna przygoda" . W programie: głośne czytanie, wspólna krzyżówka, układanie puzzli, praca plastyczna “Układ słoneczny”, gry i zabawy.

W tym czasie trwać będzie także biesiada literacka z Klubem Miłośników Poezji. O godz. 21:00 zaplanowano wspólną kolację.

 

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Zaczytajmy się", realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Pasłęku, a dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Beti   2017-12-01

Super inicjatywa!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Uwaga wędkarze. Ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II rozegrane zostaną w...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na premierę przedstawienia z okazji...


9 listopada 2018 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się...