20 kwietnia 2018 Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Dziś wiczór z książką

dodał 2017-12-01
Dziś wiczór z książką
Teatr przy stoliku, sesja fotograficzna z książką, "kosmiczna przygoda" dla najmłodszych, a także biesiada literacka i wspólna kolacja - tak zapowiada się dzisiejszy wieczór w pasłęckiej Bibliotece.

 

"Wieczór z książką" rozpocznie o godz. 17.00 spotkanie z teatrem wyobraźni. Tym razem aktorzy z Olsztyna: Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski zaprezentują "Serenadę pod bramą". Po przedstawieniu będzie można wziąć udział w sesji fotograficznej, promującej czytelnictwo. Uwaga! Organizatorzy proszą, aby przynieść ze sobą swoje ulubione książki.

O godz. 18:30 rozpocznie się  "kosmiczna przygoda" . W programie: głośne czytanie, wspólna krzyżówka, układanie puzzli, praca plastyczna “Układ słoneczny”, gry i zabawy.

W tym czasie trwać będzie także biesiada literacka z Klubem Miłośników Poezji. O godz. 21:00 zaplanowano wspólną kolację.

 

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Zaczytajmy się", realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Pasłęku, a dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Beti   2017-12-01

Super inicjatywa!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Trwają przygotowania do VI Festynu Ekologicznego, jaki co roku organizuje Urząd Miejski...


12 maja 2018 roku rozegrany zostanie VIII Memoriał Henryka Hucza oraz XI Regionalne...


Talent po raz XV

Pozostało49 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...