19 listopada 2018 Seweryny, Maksyma, Salomei

Festyn Sołectw na pożegnanie wakacji

dodał 2018-08-18
Festyn Sołectw na pożegnanie wakacji

W sobotę 25 sierpnia br. zapraszamy Państwa na Festyn Sołectw do Parku Ekologicznego. Tegoroczny festyn odbywa się pod hasłem „Muzyka na ludowo”. Do udziału w imprezie zaprosiliśmy wszystkie sołectwa z gminy Pasłęk. Patronem imprezy jest burmistrz Wiesław Śniecikowski, który funduje dla najlepszych puchary i nagrody finansowe. Poniżej program imprezy.

jp

15.00 - konkurencje sprawnościowe: piłowanie drewna, rzut beretem, rzut podkową, przeciąganie liny, konkurs na najładniejsze stoisko, konkurs na najlepszy wyrób cukierniczy

16.00 – występ zespołu Pasłęczanie

18.00 – rozstrzygnięcie konkursów Festynu Sołectw, wręczenie pucharów

18.30 – występ zespołu Gaj (muzyka polska, białoruska, ukraińska, litewska)

20.00 – Biesiada Góralska w wykonaniu zespołu z Beskidu Żywieckiego

21.30 – występ zespołu Romen – muzyka cygańska

23.00 – dyskoteka

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Nick   2018-08-18

Napewno nie za swoje funduje a z kasy gminy taki to bohater ale juz niedlugo czas na zmiany napoleon do wymiany


#StyX#Nick  2018-08-18

O co wam chodzi z tym człowiekiem ? Na kogo wy go chcecie zamienić ? Myślicie że przyszedł by inny to by zrobił coś lepszego ? Z własnej kieszeni by wykładał kasę ? Wszystko co jest robione jest robione z ustalonego budżetu. Kiedy wy to zrozumiecie ? Ciągle jest coś robione, to chodniki to ulice, placu zazdroszczą nam wszyscy z okolic. Był by inny burmistrz też byście narzekali malkontenci bo jeszcze się nie urodził taki co wszystkim dogodził.


#No tak#StyX  2018-08-18

Tak, inny burmistrz zrobiłby coś lepszego.


#Ja#StyX  2018-08-18

Plac, a właściwie jego rozmiary i cena, to akurat przykład na to jak bardzo odleciał obecny burmistrz. A to że się remontuje jedną czy drugą ulicę to żadne osiągnięcie, bo każdy mając budżet do dyspozycji zrobiłby to samo a może i więcej. Zobacz na mury, zobacz na zalewane po każdym większym deszczu ulice, właściwie zero obcego kapitału i miejsc pracy w mieście, rozsypująca się serpentyna , przespana sprawa łacznika Woj Polskiego ze starą 7, wygląd niektórych ulic jak np Steffena...I tak mozna by jeszcze długo


#Jak ja nie cierpię idiotów#Ja  2018-08-19

Przecież wszystko ma byc polskie i znacjonalizowane. Po cholerę ci obcy kapitał? Chyba, że pisiaki oddadzą swoim wyznawcom na przepicie jaki już odbiorą. Masz schizofrenię pisi synu czy jak?


#Heniek#Jak ja nie cierpię idiotów  2018-08-19

Napisałeś kiedyś pozytywny komentarz? Pytanie retoryczne. Założę się, że mieszkasz sam, nikt z takim psycholem na dłuższą metę by nie wytrzymał


#Jak ja nie cierpię idiotów#Heniek  2018-08-19

Przecież pozytywny komentarz oznaczałby podzielenie poglądów pisich kretynów jacy tu się pałętają. Wystarczy, że nikt ci nie zamyka ust tak jak wasi pryncypalowie choćby w sejmie to robią. Po cholerę wam ta męczarnia na portalu reprezentanta PO. Stwórzcie gamonie własny jeśli potraficie i się tam duście. Ja nie ogląda plwam ani innej republiki, nie czytam sakiewiczow i karnowskich, a wy jak masochiści męczycie sie tu i narzekacie. jest jakiś obowiązek?


#Madzia   2018-08-18

Żeby tak jeszcze w gratisie tłustą kiełbasę z grilla z musztardą dorzucili w tym reptuarze to z ochotą podbiegnę na to święto.


#Bonus#Madzia  2018-08-18

Madzia może otworzysz stoisko z lodami z ruchomym waflem. Ja zafunduje ci tyle kiełby ile ważysz.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało2 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało3 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...