20 października 2018 Ireny, Kleopatry, Jana

Idealne oświadczyny? Zadbaj o każdy szczegół!

dodał 2017-12-28
Idealne oświadczyny? Zadbaj o każdy szczegół!

Zaręczyny, to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, który zostanie w pamięci przez bardzo długo, dlatego tak ważne jest, aby ta chwila była wyjątkowa i wszystko wypadło perfekcyjnie. Niektórzy do tego przygotowują się nawet przez kilka miesięcy, a plany, jak to idealnie zrobić, są wiele razy zmieniane. Możemy postawić na własną kreatywność, ale warto także porozmawiać z najlepszą przyjaciółką oraz rodzicami naszej partnerki, aby upewnić się, czy może czasami nie wspominała, jak powinny wyglądać oświadczyny jej marzeń. Jeśli nigdy o tym nie mówiła, to mamy szanse zabłysnąć i wykazać się pomysłowością. Sprawdź od czego należy zacząć!

 

Wycieczka w góry lub ekskluzywna restauracja – możliwości jest wiele

Priorytet to wybranie odpowiedniego złotego pierścionka na tę okazję, bądźmy oryginalni i zamówmy biżuterię z wygrawerowanym imieniem ukochanej lub datą pierwszego spotkania. Z pewnością nasza druga połówka będzie tym zachwycona. Warto pójść z najlepszym kolegą lub przyjaciółką do salonu jubilerskiego, aby pomogli nam wybrać idealny pierścionek. Nie zapomnijmy o dodatku do prezentu, czyli kwiatach, najlepiej będzie pasował bukiet czerwonych róż, do której dołączona zostanie kartka z krótki wpisem. Oryginalnie będzie, gdy napiszemy na niej jedno wspomnienie związane z partnerką, które najbardziej utkwiło nam w głowie lub wyznamy nasze uczucia. Kolejnym krokiem jest wybór miejsca, w którym chcemy oświadczyć się naszej drugiej połówce. Wybór mamy bardzo duży, możemy postawić na kolację w domu w gronie znajomych i rodziców albo zarezerwować stolik w ekskluzywnej restauracji. Świetnym pomysłem jest też zabranie dziewczyny na weekendową wycieczkę, na przykład w góry czy nad morze i tam zapytać się, czy chce spędzić resztę życia przy naszym boku . Pamiętajmy, abyśmy zadbali o każdy szczegół, musimy mieć pewność, że wszystko jest przygotowane i dopięte na ostatni guzik.

 

Pamiętajmy o wyjątkowości chwili, postawmy na oryginalność

Musimy również zadbać o muzykę, jedzenie, w tym deser, a także kupmy dobrej jakości, wyśmienite, o lekkim smaku sake, które jest doskonałe na tego typu okoliczności. Postarajmy się, aby oświadczyny były oryginalne, wybierając wyjazd nad morze, postawmy na romantyczny wieczorny spacer z partnerką wzdłuż plaży, natomiast jeśli zdecydujemy się na góry, wejdźmy na jeden ze szczytów z ukochaną, tam klęknijmy i zadajmy jej te – jak często jest nazywane – magiczne pytanie. Dużo osób wybiera także podróż statkiem po wodzie, jest to również doskonałe rozwiązanie i ukochana będzie z pewnością zachwycona wyborem przez nas formy oświadczeń.


Dzień dawcy szpiku w Pasłęku

Wydarzenie odddbyło się 5 godzin temu 

Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dla wielu chorych...


Ostatni koncert Festiwalu

Pozostało1 dzień

W niedzielę 21 października o godz. 19:00 w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku...


Wojtek Strażak

Pozostało3 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...