21 kwietnia 2018 Anzelma, Bartosza, Feliksa

Idealne oświadczyny? Zadbaj o każdy szczegół!

dodał 2017-12-28
Idealne oświadczyny? Zadbaj o każdy szczegół!

Zaręczyny, to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, który zostanie w pamięci przez bardzo długo, dlatego tak ważne jest, aby ta chwila była wyjątkowa i wszystko wypadło perfekcyjnie. Niektórzy do tego przygotowują się nawet przez kilka miesięcy, a plany, jak to idealnie zrobić, są wiele razy zmieniane. Możemy postawić na własną kreatywność, ale warto także porozmawiać z najlepszą przyjaciółką oraz rodzicami naszej partnerki, aby upewnić się, czy może czasami nie wspominała, jak powinny wyglądać oświadczyny jej marzeń. Jeśli nigdy o tym nie mówiła, to mamy szanse zabłysnąć i wykazać się pomysłowością. Sprawdź od czego należy zacząć!

 

Wycieczka w góry lub ekskluzywna restauracja – możliwości jest wiele

Priorytet to wybranie odpowiedniego złotego pierścionka na tę okazję, bądźmy oryginalni i zamówmy biżuterię z wygrawerowanym imieniem ukochanej lub datą pierwszego spotkania. Z pewnością nasza druga połówka będzie tym zachwycona. Warto pójść z najlepszym kolegą lub przyjaciółką do salonu jubilerskiego, aby pomogli nam wybrać idealny pierścionek. Nie zapomnijmy o dodatku do prezentu, czyli kwiatach, najlepiej będzie pasował bukiet czerwonych róż, do której dołączona zostanie kartka z krótki wpisem. Oryginalnie będzie, gdy napiszemy na niej jedno wspomnienie związane z partnerką, które najbardziej utkwiło nam w głowie lub wyznamy nasze uczucia. Kolejnym krokiem jest wybór miejsca, w którym chcemy oświadczyć się naszej drugiej połówce. Wybór mamy bardzo duży, możemy postawić na kolację w domu w gronie znajomych i rodziców albo zarezerwować stolik w ekskluzywnej restauracji. Świetnym pomysłem jest też zabranie dziewczyny na weekendową wycieczkę, na przykład w góry czy nad morze i tam zapytać się, czy chce spędzić resztę życia przy naszym boku . Pamiętajmy, abyśmy zadbali o każdy szczegół, musimy mieć pewność, że wszystko jest przygotowane i dopięte na ostatni guzik.

 

Pamiętajmy o wyjątkowości chwili, postawmy na oryginalność

Musimy również zadbać o muzykę, jedzenie, w tym deser, a także kupmy dobrej jakości, wyśmienite, o lekkim smaku sake, które jest doskonałe na tego typu okoliczności. Postarajmy się, aby oświadczyny były oryginalne, wybierając wyjazd nad morze, postawmy na romantyczny wieczorny spacer z partnerką wzdłuż plaży, natomiast jeśli zdecydujemy się na góry, wejdźmy na jeden ze szczytów z ukochaną, tam klęknijmy i zadajmy jej te – jak często jest nazywane – magiczne pytanie. Dużo osób wybiera także podróż statkiem po wodzie, jest to również doskonałe rozwiązanie i ukochana będzie z pewnością zachwycona wyborem przez nas formy oświadczeń.


Trwają przygotowania do VI Festynu Ekologicznego, jaki co roku organizuje Urząd Miejski...


12 maja 2018 roku rozegrany zostanie VIII Memoriał Henryka Hucza oraz XI Regionalne...


Talent po raz XV

Pozostało48 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...