II Bieg Niepodległości w Rychlikach

dodał 2015-11-09
II Bieg Niepodległości w Rychlikach

Z okazji Dnia Niepodległości w Rychikach zaplanowano zawody sportowe. W organizację imprezy włączył się Urząd Gminy w Rychlikach, miejscowa biblioteka, Zespół Szkół wraz z radą rodziców oraz rada sołecka. Po biegu, każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal. Organizatorzy zachęcają także, by wszyscy startujący przyszli w koszulkach białych lub czerwonych. O godz. 12.30 rozpocznie się pierwszy bieg dla dzieci i młodzieży (trasa ok. 150-300 m.) O godz. 13-stej wystartują biegacze w kategorii OPEN (trasa ok. 4 km.). Start na Orliku. Ci, którzy nie zdążyli zapisać się do biegu drogą elektroniczną, będą mogli to zrobić w dniu imprezy. W biurze zawodów w godz. 11:30 – 12.25 czekać będzie dodatkowych 20 pakietów startowych. Wcześniej, bo o godz. 9-tej w kościele w Rychlikach zostanie odprawiona msza święta, a o godz. 10.30 w bibliotece rozpocznie się oficjalna część obchodów. aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Blueesmen   2015-11-09

W Rychlikach macie świetną organizatorkę, która może w Rychlikach wznowić bluesa. Będziecie dla nas fanów tej muzyki nauczka dla Młynar. Namiastka świetnie przygotowanych imprez. To nie zakompleksione władze Młynar a powiew może staroci ale też wielkie wyzwanie.


#Rychliczanka   2015-11-10

Bieg z okazji Święta Niepodległości (i nie tylko ta impreza)był organizowany w Rychlikach zanim ta świetna organizatorka zaczęła pracować w UG Rychliki,tak kwoli ścisłości.W Rychlikach nie brakuje dobrych organizatorów,brakuje wsparcia urzędników.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Przypominamy o wystawie

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Zygmunta...


17 grudnia 2017 roku odbędzie się w Perfect Pubie przy ul. Wiśniowej w Pasłęku...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne z zaplanowanych na grudzień...