20 października 2018 Ireny, Kleopatry, Jana

IV miejsce Uli z Pasłęka

dodał 2017-12-11
IV miejsce Uli z Pasłęka
W dniach 8-9 grudnia 2017 r. na Lodowisku "Bombonierka" w Łodzi odbyły się XI Zawody Mikołajkowe w łyżwiarstwie figurowym, na których zaprezentowało się ponad 300 zawodników z klubów w Łodzi, Warszawy, Gdańska, Elbląga, Torunia, Opola, Lublina, Katowic, Krakowa, a także zawodnicy z Ukrainy.

 

 W sobotnich zmaganiach dla amatorów wystartowały cztery zawodniczki UKS Szóstka w Elblągu. W kategorii solistek Bronze Teenager + YA, w której startowało 16 zawodniczek, Martyna Miros z Elbląga zajęła 2 miejsce, Urszula Łopacka z Pasłęka - 4 miejsce, a Marika Wnuk - 7 miejsce. W kategorii solistek Silver Teenager + YA Natalia Śniger z UKS Szóstki zajęła 2 miejsce. Zawody objęte były patronatem honorowym Polskiego Komitetu Olimpijskiego, zorganizowane zostały przez Miejski Klub Łyżwiarski w Łodzi przy udziale Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego.

 

Był to pierwszy występ zawodniczek UKS Szóstka w zawodach w sezonie łyżwiarskim 2017/2018. Gratulacje należą się również trenerkom solistek - Beacie Kukowskiej i Joannie Ziemińskiej, które trenując na lodowisku niecałorocznym (lodowisko „Helena” w Elblągu funkcjonuje tylko przez pół roku, od października do marca), osiągają znakomite sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Ula Łopacka z Pasłęka, od 6 roku życia, trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym „Szóstka” w Elblągu. W ubiegłym sezonie łyżwiarskim zdobyła srebrny medal w Zawodach Mikołajkowych w Łodzi, brązowy w Walley Cup w Warszawie. W styczniu czekają ją kolejne zawody w Warszawie, a w marcu w Elblągu i i Łodzi.

 

Gratulujemy udanego występu i życzymy wielu sukcesów w kolejnych startach!

 

informacja nadesłana

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kibic   2017-12-11

gratki ULA :)


#Basia   2017-12-11

Gratulacje. Życzę dalszych sukcesów. To był mój ulubiony sport. Mimo swojego starszego wieku chętnie bym pojeździła na dobrym lodowisku.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Dzień dawcy szpiku w Pasłęku

Pozostało4 godziny 13 minut

Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dla wielu chorych...


Ostatni koncert Festiwalu

Pozostało1 dzień

W niedzielę 21 października o godz. 19:00 w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku...


Wojtek Strażak

Pozostało3 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...