22 stycznia 2018 Anastazego, Wincentego

IV miejsce Uli z Pasłęka

dodał Ponad miesiąc temu, 2017-12-11
IV miejsce Uli z Pasłęka
W dniach 8-9 grudnia 2017 r. na Lodowisku "Bombonierka" w Łodzi odbyły się XI Zawody Mikołajkowe w łyżwiarstwie figurowym, na których zaprezentowało się ponad 300 zawodników z klubów w Łodzi, Warszawy, Gdańska, Elbląga, Torunia, Opola, Lublina, Katowic, Krakowa, a także zawodnicy z Ukrainy.

 

 W sobotnich zmaganiach dla amatorów wystartowały cztery zawodniczki UKS Szóstka w Elblągu. W kategorii solistek Bronze Teenager + YA, w której startowało 16 zawodniczek, Martyna Miros z Elbląga zajęła 2 miejsce, Urszula Łopacka z Pasłęka - 4 miejsce, a Marika Wnuk - 7 miejsce. W kategorii solistek Silver Teenager + YA Natalia Śniger z UKS Szóstki zajęła 2 miejsce. Zawody objęte były patronatem honorowym Polskiego Komitetu Olimpijskiego, zorganizowane zostały przez Miejski Klub Łyżwiarski w Łodzi przy udziale Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego.

 

Był to pierwszy występ zawodniczek UKS Szóstka w zawodach w sezonie łyżwiarskim 2017/2018. Gratulacje należą się również trenerkom solistek - Beacie Kukowskiej i Joannie Ziemińskiej, które trenując na lodowisku niecałorocznym (lodowisko „Helena” w Elblągu funkcjonuje tylko przez pół roku, od października do marca), osiągają znakomite sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Ula Łopacka z Pasłęka, od 6 roku życia, trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym „Szóstka” w Elblągu. W ubiegłym sezonie łyżwiarskim zdobyła srebrny medal w Zawodach Mikołajkowych w Łodzi, brązowy w Walley Cup w Warszawie. W styczniu czekają ją kolejne zawody w Warszawie, a w marcu w Elblągu i i Łodzi.

 

Gratulujemy udanego występu i życzymy wielu sukcesów w kolejnych startach!

 

informacja nadesłana

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Kibic   Ponad miesiąc temu, 2017-12-11

gratki ULA :)


#Basia   Ponad miesiąc temu, 2017-12-11

Gratulacje. Życzę dalszych sukcesów. To był mój ulubiony sport. Mimo swojego starszego wieku chętnie bym pojeździła na dobrym lodowisku.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Ferie w bibliotece

Pozostało3 godziny 50 minut

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci w okresie ferii zimowych na...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na spotkanie z krawcem piszącym...


Wiosna Teatralna

Pozostało57 dni

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...