21 maja 2018 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

Jeziorak świętował w Pasłęku

dodał Tydzień temu, 2018-05-14
Jeziorak świętował w Pasłęku

Polonia Pasłęk – Jeziorak Iława 0:1 (0:1)

Skład: Łastówka, Wiczyński, Firlej, Olejniczak, Rosenau, Augustyńczyk, Konieczny (65’ Żukowski), Sambor, Kopycki, Konczewski (75’ Zajączkowski), Błażewicz


Trener Zając: Myślę, że kibice zobaczyli dzisiaj dobry, zacięty mecz. W mojej ocenie na poziomie wyższym, niż rozgrywki naszej ligi. Jeziorak już przed spotkaniem zapewnił sobie awans do czwartej ligi, a i my nie zawiedliśmy swoją postawą. Żałujemy niewykorzystanych szans, które nie pozwoliły nam zdobyć dzisiaj punktów. Dziękuję moim zawodnikom za ambitną grę. Trenerowi i drużynie Jezioraka gratuluję awansu.

 

 

Jeziorak Iława pokonał Polonię Pasłęk 1:0, ale wielkiej klasy nie pokazał. Jest to drużyna w zasięgu miejscowych piłkarzy. Zabrakło okazji do strzelenia bramek, a te które były zostały zmarnowane przez Kopyckiego i Błażewicza. Nie było też sensacji w związku z najazdem kibiców z Iławy. Kibice, którzy pojawili się w naszym mieście w asyście policji, zachowywali się przyzwoicie, chociaż nie zabrakło przyśpiewki „j...ć policję”.

jp

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Łysy   4 dni temu, 2018-05-16

Nie kibicuje


#Nie kibicuje   4 dni temu, 2018-05-16

no czuby porostu bez wyobraźni !! Policja zero reakcji , ż-e-n-a-d-a !Psełdo kibice


#Kibicuje   6 dni temu, 2018-05-14

Te żółto-czerwone stroje naszej drużyny to porażka. Ni to do barw klubowych ni to wygląda... zmieńcie to!


#Xyz   6 dni temu, 2018-05-14

Brakuje tylko kibiców do podniesienia ducha walki...


#Jerzy R   Tydzień temu, 2018-05-14

Przegrany mecz po bardzo fajnym zaciętym spotkaniu, nareszcie gra obrony na bardzo dobrym poziomie, chłopak z 6 bardzo mądrze układał całą grę w obronie od początku do samego końca i wprowadzał fajne piłki do przodu, czy nie można go zatrzymać na każdy mecz ? Zawodnik z 7 wygrał chyba wszystkie głowy jakie tylko miał, szkoda niewykorzystanych okazji, patrząc na całokształt Polonia z przebiegu meczu skrzywdzona wynikiem 0:1.


#Ble Ble   Tydzień temu, 2018-05-14

Naprawdę fajny mecz tylko szkoda że do sędziowania piłki nożnej biorą się ludzie którzy nie mają pojęcia o tym. Brawo Polonia za postawę mimo przegranej.


#Roman   Tydzień temu, 2018-05-14

Wygrali lepsi, niestety. Jutro będzie lepiej, wedle słów ze znanej piosenki. W związku z przeciwnikami przypomina mi się dawny żart o treści: "Gdy nie ma Łóżka, to I ława dobra"


#Mieszkaniec pasłęka   Tydzień temu, 2018-05-14

Zwykle po przegranym meczu trudno chwalić ale tym razem faktycznie Polonia zagrała chyba najlepszy mecz w sezonie. Nie było gry zachowawczej, kilka dobrych sytuacji w całym meczu na strzelenie bramki. No i nie było takich tragicznych błędów i prostych strat...czyli można. Poprzedni mecz w Pasłęku wygrany 7:3 a kiksów, błędów, straconych piłek, podań obrońców wprost pod napastników...szkoda gadać.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Dni Rodziny

Pozostało11 dni

W piątek 1. czerwca Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na plac zabaw,...


Talent po raz XV

Pozostało18 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...


To tytuł wyjątkowego koncertu, na który zaprasza Państwa już teraz burmistrz...