21 września 2018 Jonasza, Mateusza, Hipolita

Jeziorak świętował w Pasłęku

dodał 2018-05-14
Jeziorak świętował w Pasłęku

Polonia Pasłęk – Jeziorak Iława 0:1 (0:1)

Skład: Łastówka, Wiczyński, Firlej, Olejniczak, Rosenau, Augustyńczyk, Konieczny (65’ Żukowski), Sambor, Kopycki, Konczewski (75’ Zajączkowski), Błażewicz


Trener Zając: Myślę, że kibice zobaczyli dzisiaj dobry, zacięty mecz. W mojej ocenie na poziomie wyższym, niż rozgrywki naszej ligi. Jeziorak już przed spotkaniem zapewnił sobie awans do czwartej ligi, a i my nie zawiedliśmy swoją postawą. Żałujemy niewykorzystanych szans, które nie pozwoliły nam zdobyć dzisiaj punktów. Dziękuję moim zawodnikom za ambitną grę. Trenerowi i drużynie Jezioraka gratuluję awansu.

 

 

Jeziorak Iława pokonał Polonię Pasłęk 1:0, ale wielkiej klasy nie pokazał. Jest to drużyna w zasięgu miejscowych piłkarzy. Zabrakło okazji do strzelenia bramek, a te które były zostały zmarnowane przez Kopyckiego i Błażewicza. Nie było też sensacji w związku z najazdem kibiców z Iławy. Kibice, którzy pojawili się w naszym mieście w asyście policji, zachowywali się przyzwoicie, chociaż nie zabrakło przyśpiewki „j...ć policję”.

jp

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Łysy   2018-05-16

Nie kibicuje


#Nie kibicuje   2018-05-16

no czuby porostu bez wyobraźni !! Policja zero reakcji , ż-e-n-a-d-a !Psełdo kibice


#Kibicuje   2018-05-14

Te żółto-czerwone stroje naszej drużyny to porażka. Ni to do barw klubowych ni to wygląda... zmieńcie to!


#Xyz   2018-05-14

Brakuje tylko kibiców do podniesienia ducha walki...


#Jerzy R   2018-05-14

Przegrany mecz po bardzo fajnym zaciętym spotkaniu, nareszcie gra obrony na bardzo dobrym poziomie, chłopak z 6 bardzo mądrze układał całą grę w obronie od początku do samego końca i wprowadzał fajne piłki do przodu, czy nie można go zatrzymać na każdy mecz ? Zawodnik z 7 wygrał chyba wszystkie głowy jakie tylko miał, szkoda niewykorzystanych okazji, patrząc na całokształt Polonia z przebiegu meczu skrzywdzona wynikiem 0:1.


#Ble Ble   2018-05-14

Naprawdę fajny mecz tylko szkoda że do sędziowania piłki nożnej biorą się ludzie którzy nie mają pojęcia o tym. Brawo Polonia za postawę mimo przegranej.


#Roman   2018-05-14

Wygrali lepsi, niestety. Jutro będzie lepiej, wedle słów ze znanej piosenki. W związku z przeciwnikami przypomina mi się dawny żart o treści: "Gdy nie ma Łóżka, to I ława dobra"


#Mieszkaniec pasłęka   2018-05-14

Zwykle po przegranym meczu trudno chwalić ale tym razem faktycznie Polonia zagrała chyba najlepszy mecz w sezonie. Nie było gry zachowawczej, kilka dobrych sytuacji w całym meczu na strzelenie bramki. No i nie było takich tragicznych błędów i prostych strat...czyli można. Poprzedni mecz w Pasłęku wygrany 7:3 a kiksów, błędów, straconych piłek, podań obrońców wprost pod napastników...szkoda gadać.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało6 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...