20 listopada 2018 Anatola, Sedzimira, Rafala

Komunikat w/s utrudnień w ruchu ulicznym

dodał 2017-06-02
Komunikat w/s utrudnień w ruchu ulicznym

W związku z organizacją w Pasłęku w dniu 3 czerwca 2017r. 12 edycji Biegu Filipidesa prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w komunikacji samochodowej. Utrudnienia w ruchu dotyczą: 1). godz. 12:00 – 17:00 zamknięty 300-metrowy odcinek ul. 3 Maja od ulicy Polnej do Gdańskiej. 2). Godz. 13:30 – 14:45 regulacja ruchem na ul. 3 Maja na odcinku od ul. Gdańskiej do ul. Kopernika.

3) godz. 14:50 - 16:30 płynna regulacja ruchem w obrębie ulic: ul. 3 Maja, ul. Bankowej, Jagiełły, Mickiewicza, Kościuszki, Chrobrego, Krasickiego, Piłsudskiego, Polnej, Ogrodowej. 4) godz. 14:50 - 16:30 wstrzymaniu ruchu na ul. Polnej, ul. Ogrodowej na odcinku od ul. Polnej do skrzyżowania z ul.3 Maja, na ul. 3 Maja na odcinku od skrzyżowania z ul. Ogrodową do skrzyżowania z ul. Polną. Wstrzymanie ruchu na ul. Limanowskiego, Zwycięstwa, ul. Bankowej. Prosimy w w.w. godzinach nie parkować aut w obrębie podanych ulic. Za utrudnienia przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy do udziału w powyższej imprezie promującej sport i zdrowy styl życia. Zapraszamy do kibicowania Pasłęczanom i zawodnikom z różnych regionów kraju. Organizatorzy


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2017-06-04

Do mieszkaniec Pasłęka. Nie każdy wie o takich biegach i nie każdy jest tutejszy by wiedzieć/ nie wiedzieć gdzie ma postawić auto. Taka mała prośba nie obrażaj ludzi bo oni zaparkowali zgodnie z przepisami ruchu drogowego, a właśnie takie biegi łamią te przepisy, a żyć należy zgodnie z prawem ale także wzajemnym szacunkiem! Brawo dla biegaczy za chęć działania szkoda tylko, ze kosztem innych


#Mieszkaniec Pasłęka   2017-06-03

Po co te prośby komunikaty jak i tak ułomni zostawiają samochody na trasie biegu a większość mieszkańców wkółko jeździła zamkniętymi ulicami.


#Wojtek   2017-06-03

Przepraszam,jeśli kogoś uraziłem. Zrobiłem sobie piętnastaka i endorfinki już szaleją🙂 Gratuluję wszystkim Pasłęczanom dzisiaj startującym oraz kolegom i koleżankom startujàcym🏃🏃 Brawo Wy!!!


#Podpis   2017-06-03

@Wojtek, zamkniecie ulic to zawsze jest utrudnienie, ( dla mnie też) ale nikomu sie z tego powodu raczej nic nie stanie. Ja mam nadzieję, że impreza sportowa zaktywizuje większa liczbę mieszkańcw. Bo jak do tej pory to chyba frekwencję robią przyjezdni. Co do burmistrza i dyrektora MOSIR - jeśli robią błędy to się ich krytykuje. Burmistrz więcej i kosztowne błędy , niż dyr. MOSIRu.


#Wojtek   2017-06-03

To nie jest to pogarda,ale przyjąłem do wiadomości i postaram się poprawić. Po prostu nie potrafię zrozumieć ludzi,którzy siedzą tylko przed kompem i czekają na jakiś artykuł na GP,żeby tylko narzekać,skrytykować wszystko czy dowalić Dyrektorowi MOSiRu czy Burmistrzowi. Często to są ci sami ludzie. Niedługo będzie Boże Ciało i związana z tym procesja czy nawet dwie. Czy komuś to przeszkadza i krytykuje przy każdej okazji? Co się komu wielkiego stanie,jak raz na jakiś czas zamkną kilka ulic?


#Hgfd   2017-06-03

@Wojtek, masz sporo racji, ale lekko agresywny ton i pogarda ( to nie jest tylko opryskliwość) jaką zaprezentowałeś w komentarzu jest w przypadku sportowca wcae nie na miejscu. Więc więcej pogody ducha i przyjaznej postawy Ci życzę. Nie bądż samolubem, zostań sportowcem. Pzdr.


#Stachu   2017-06-03

Jak się komuś Pasłęk nie podoba 3-ciego czerwca, to niech sobie pojedzie do Cardiff na finał Ligi Mistrzów (ewentualnie poczyta) jak jest miasto obstawione (patrole z długą bronią itp.) popieram Wojtka.


#Wojtek   2017-06-03

Warto też pomyśleć,że dzięki takim imprezom wasze dzieci też mogą załapać bakcyla do uprawiania sportu,w efekcie do zdrowszego trybu życia. Jeśliby takie imprezy odbywały się z dala od cywilizacji,to nie miałyby takiego znaczenia. Biegacze na codzień biegają na stadionie czy po parku ekologicznym i naprawdę tam czują się bardzo dobrze,ale chcą też czasem pokazać się swoim znajomym czy sąsiadom,którzy wierzcie lub nie,bardzo im kibicują.Sam też jestem biegaczem i wiem o czym piszę. Pozdrawiam


#Wojtek   2017-06-03

Czekałem na te komentarze :P Raz czy dwa razy do roku organizują taką imprezę inagke wtedy trzeba pozałatwiać tyle spraw. Ogarnijcie się trochę ludzie!Wiecznie tylko krytykować i narzekać. Spróbujecie trochę pobiegać,poruszać się,to trochę wam się humory poprawią. Końca świata nagle nie będzie,jak jeden dzień w roku przespacerujecie się czy zorganizujecie sobie dojazd inaczej. Podpis co roku tego dnia ma wesele. Kto Cię na nie zaprasza,skoro Ty nikogo i niczego nie lubisz?


#Scyzoryk   2017-06-02

Podpis pisze świętą prawdę trzymam twoja stronę !!


#Do podpisa   2017-06-02

Nie wychowany to ty jesteś pisząc w ten sposób na ludzi, których nie znasz.


#Podpis   2017-06-02

Do lasu albo na pole biegać, a nie paraliżować miasto! Ludzie mają do pracy, wesela inne imprezy. Chcą odpocząć w weekend w zaciszu ogródka, pójść na spacer. Dzieci bawić się, a tu taka nie wychowana swołocz blokuje ruch!


#Nivea   2017-06-02

Jest jeziorko jest stadion. Szanuje to ze chca pobiegac ale do cholery dlaczego kosztem innych?? I argument, ze w innych miastach biegaja i nikt nie narzeka mnie nie przekonuje


#Złosliwy   2017-06-02

I znowu jak co roku sparaliżują ruch w miecie na pół dnia bo ktoś che sobie pobiegać a ludzie maja problem dojechać do swoich posesji w tym czasie są śluby w kościele i problem z wjazdem na stare miasto czy nie można pobiegać sobie np. po starej trasie E7 ?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało1 dzień

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało2 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...