21 lutego 2018 Eleonory, Fortunata, Roberta

Kuźnia Pruska dziękuje

dodał 2017-08-25
Kuźnia Pruska dziękuje

To był pełen wrażeń i mimo chwilowego deszczu bardzo pogodny weekend! Z nieocenionym wsparciem darczyńców, partnerów w organizacji, stowarzyszeń i wolontariuszy zrealizowaliśmy zarówno sztandarowe punkty programu jarmarku, jak i jego nowe elementy. Jarmark nie byłby udany, gdyby nie zwiedzający i wystawcy, którym dziękujemy za wspólną zabawę i współpracę! Jesteśmy wdzięczni za hojność, wsparcie i życzliwość wszystkim, którzy na różne sposoby zaangażowali się w tegoroczną imprezę.

Oto nasi hojni darczyńcy:
ICC Sery Pasłęk, Kram S.A., DepilConcept, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku, Alior Bank Pasłęk, Tempo Finanse Sp. Z o.o., Perfect Ubezpieczenia Stanisław Jasina, PSS Społem Pasłęk, Cukiernia Bieńkowscy, Cukiernia Hildebrandt Maria Zarzeka, Snails Garden Bistro Ślimaka, ELVIS Dom Handlowy, Smaki Natury Tadeusz Maciuszonek, Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Elblągu, Boston Pasłęk;


oraz niezastąpieni partnerzy w organizacji i instytucje wspierające:
Passaluc Dawne gry i zabawy, KM Studio Joanna Kamińska, Stanisław Szulich Odszkodowania - Biuro Regionalne Votum S.A. w Miłakowie;
Burmistrz Pasłęka, Parafia św Józefa w Pasłęku, Pasłęcki Ośrodek Kultury, Urząd Miasta i Gminy w Pasłęku, Starostwo Powiatowe w Elblągu.
Chorągwi Komturii Elbląskiej i Drużynie Wojów Pruskich Karrega dziękujemy za wspaniałą oprawę rekonstruktorską, a grupie teatralnej Proskenion z Rychlik i zespołowi Lipka z Nowego Monasterzyska za artystyczną.


Za wsparcie techniczne dziękujemy Maćkowi Borawskiemu, DJ-owi Marcelowi, Wiesławowi Nasiadko, Wiesławowi Śliwce.


Dziękujemy za udział, pomoc i wspólnie spędzony czas dzielnym reprezentacjom gmin, stowarzyszeniom oraz niestrudzonym wolontariuszom!
Pomoc w zabezpieczeniu imprezy okazały nam Komisariat Policji w Pasłęku i Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 3 Państwowej Straży Pożarnej w Pasłęku.
Do zobaczenia za rok, na VII Jarmarku św Bartłomieja!


Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Zarządu Powiatu w Elblągu oraz Gminy Pasłęk.


SWAL Kuźnia PruskaDodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Już jutro w galerii POK kolejny wernisaż Tym razem w roli autorów prac - uczniowie...


Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...


Zagrają dla Przemka

Pozostało16 dni

Już dziś serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert dla Przemka z Zielonki...