18 października 2018 Juliana, Lukasza

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

dodał 2016-04-29
Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

Jeśli chcesz zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków – ZESPÓŁ SZKÓŁ w Pasłęku ma dla Ciebie znakomitą ofertę. Ruszył nabór do pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, którzy ukończyli Zasadniczą Szkołę Zawodową. Nauka trwa 2 lata tj. 4 semestry. Zajęcia odbywają się w piątki (od 15.00) i soboty (od 8.00). W LO dla Dorosłych oferujemy: 1. nauczanie podstawowych przedmiotów, 2. przygotowanie do egzaminów maturalnych, 3. legitymację szkolną, która uprawnia do zniżek na przejazdy i bilety wstępu, 4. zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPR, MOPS i inne wymagane do świadczeń alimentacyjnych, 5. przyjazną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz naukę w nowocześnie wyposażonych pracowniach, 6. wsparcie pedagoga i doradcy zawodowego.

Wymagane dokumenty:
1. podanie (formularz dostępny w sekretariacie szkoły przy ul. Zwycięstwa 28 lub na stronie internetowej www.zspaslek.edu.pl)
2. oryginał świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej
3. 2 zdjęcia


Ukończenie Liceum daje szansę na zdobycie lepszej pracy  i otwiera drogę do dalszego kształcenia.Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dla wielu chorych...


Wojtek Strażak

Pozostało5 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...


Uwaga wędkarze. Ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II rozegrane zostaną w...