23 września 2018 Tekli, Boguslawa, Linusa

Minął weeked - 4 pijanych kierujących

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-03
Minął weeked - 4 pijanych kierujących
Ostatni weekend wakacji zaowocował zatrzymaniem czterech pijanych kierujących. Troje z nich to mieszkańcy gminy Rychliki.

 

Pierwszy z zatrzymanych nietrzeźwych kierowców to 33-letni mężczyzna, u którego badanie wykazało 2,4 promila alkoholu w organizmie. Co ciekawe, jego podróż autem na podwójnym gazie zakończyła się kolizją z ogrodzeniem w Rychlikach. Drugi pijany kierujący zatrzymany w Rychlikach to 36-letni mieszkaniec tej gminy. Jego wynik to 2,2 promila alkoholu w organizmie. W Jelonkach z kolei policjanci zatrzymali 49-latka, jadącego motorowerem, który "wydmuchał" 0,6 promila alkoholu. Ostatni z weekendowych kierowców "pod wpływem" to 52-letni mężczyzna z gminy Morąg, którego funkcjonariusze zatrzymali w Marzewie. Jego wynik to 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Poza tym w weekend policjanci interweniowali 26 razy, 4 wezwania dotyczyły interwencji domowych. Funkcjonariusze odnotowali trzy kolizje: w Krośnie, Rychlikach i w Pasłęku na ul. Polnej. Policjanci przyjęli także zgłoszenie o kradzieży roweru oraz kradzieży sklepowej (tu udało się ująć sprawcę, który został ukarany mandatem w wysokości 500 zł).

Strażacy z JRG Pasłęk mieli spokojny weekend. Jedynie w piątek wyjeżdżali do usunięcia gniazda szerszeni przy ul. Zacisze.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Spokojny   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-03

Jak nie będzie odpowiednio surowych kar dla pijaków, to nigdy to się nie skończy. Dobrze by było, gdyby kilku posłów różnych opcji politycznych straciło życie pod kołami pijaków, to wtedy kary zaostrzą - innej możliwości nie widzę.


#Police   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-03

W UK jak złapią kogoś po pijaku to jego przepis morda jest w lokalnych mediach. Wyobraźcie sobie ten artykuł i pod spodem zdjęcia pijakow. Tylko taka metoda można coś zdziałać.


#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-03

Skąd dokładnie Ci delikwenci???


#Mieszkaniec   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-03

Dokladnie w rychlikach jezdza jak idioci od strony kwietniewa jak sie rozpedza to zwalniaja dopiero na krzyzowce kolo starej knajpy brak rozumu moze ktos cos zrobi dopiero po jakiejs tragedii:/


#Driver   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-03

Tyle mówią, bębnią,troąbią a taki ćwok jeden z drugim nie zdaje sobie sprawy że naraża kogoś na wielkie niebezpieczeństwo.Za małe kary dla tych gnoi.


#Illusja   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-03

W Rychlikach jeżdżą jak debile. Brakuje progów zwalniających i kontroli prędkości


#123   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-03

byly dozynki i sie dorzneli


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało4 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...