15 listopada 2018 Alberta, Leopolda

Minął weeked - 4 pijanych kierujących

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-03
Minął weeked - 4 pijanych kierujących
Ostatni weekend wakacji zaowocował zatrzymaniem czterech pijanych kierujących. Troje z nich to mieszkańcy gminy Rychliki.

 

Pierwszy z zatrzymanych nietrzeźwych kierowców to 33-letni mężczyzna, u którego badanie wykazało 2,4 promila alkoholu w organizmie. Co ciekawe, jego podróż autem na podwójnym gazie zakończyła się kolizją z ogrodzeniem w Rychlikach. Drugi pijany kierujący zatrzymany w Rychlikach to 36-letni mieszkaniec tej gminy. Jego wynik to 2,2 promila alkoholu w organizmie. W Jelonkach z kolei policjanci zatrzymali 49-latka, jadącego motorowerem, który "wydmuchał" 0,6 promila alkoholu. Ostatni z weekendowych kierowców "pod wpływem" to 52-letni mężczyzna z gminy Morąg, którego funkcjonariusze zatrzymali w Marzewie. Jego wynik to 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Poza tym w weekend policjanci interweniowali 26 razy, 4 wezwania dotyczyły interwencji domowych. Funkcjonariusze odnotowali trzy kolizje: w Krośnie, Rychlikach i w Pasłęku na ul. Polnej. Policjanci przyjęli także zgłoszenie o kradzieży roweru oraz kradzieży sklepowej (tu udało się ująć sprawcę, który został ukarany mandatem w wysokości 500 zł).

Strażacy z JRG Pasłęk mieli spokojny weekend. Jedynie w piątek wyjeżdżali do usunięcia gniazda szerszeni przy ul. Zacisze.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Spokojny   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-03

Jak nie będzie odpowiednio surowych kar dla pijaków, to nigdy to się nie skończy. Dobrze by było, gdyby kilku posłów różnych opcji politycznych straciło życie pod kołami pijaków, to wtedy kary zaostrzą - innej możliwości nie widzę.


#Police   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-03

W UK jak złapią kogoś po pijaku to jego przepis morda jest w lokalnych mediach. Wyobraźcie sobie ten artykuł i pod spodem zdjęcia pijakow. Tylko taka metoda można coś zdziałać.


#Nick   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-03

Skąd dokładnie Ci delikwenci???


#Mieszkaniec   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-03

Dokladnie w rychlikach jezdza jak idioci od strony kwietniewa jak sie rozpedza to zwalniaja dopiero na krzyzowce kolo starej knajpy brak rozumu moze ktos cos zrobi dopiero po jakiejs tragedii:/


#Driver   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-03

Tyle mówią, bębnią,troąbią a taki ćwok jeden z drugim nie zdaje sobie sprawy że naraża kogoś na wielkie niebezpieczeństwo.Za małe kary dla tych gnoi.


#Illusja   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-03

W Rychlikach jeżdżą jak debile. Brakuje progów zwalniających i kontroli prędkości


#123   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-03

byly dozynki i sie dorzneli


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało6 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało7 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...