22 czerwca 2018 Pauliny, Tomasza, Jana

Minął weekend

dodał 2017-09-18
Minął weekend

W miniony weekend policjanci interweniowali 25 razy. 5 wezwań dotyczyło interwencji domowych. Funkcjonariusze z drogówki wystawili 31 mandatów na łączną sumę 7.500 zł. Były też mandaty porządkowe: 5 na kwotę 1.400 zł za picie alkoholu w miejscu niedozwolonym i zaśmiecanie. W weekend doszło również do kolizji w Mariance, gdzie zderzyły się dwa pojazdy. Podobne zdarzenia miały miejsce na ul. Kraszewskiego i na trasie orneckiej. Z kolei w okolicy Jelonek doszło do kolizji osobówki z nietrzeźwym rowerzystą, który miał 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali również dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszym z nich okazała się 29-latka, która jechała toyotą po ul. Ogrodowej. Drugi (42-latek, kierujący audi) został zatrzymany na ul. Westerplatte. Oboje mieli po promilu alkoholu w organizmie.

Strażacy w weekend zabezpieczali jedynie sobotnią imprezę dożynkową w Zielonce Pasłęckiej. Dziś od rana odbierają zgłoszenia o lokalnych podtopieniach. Rano wypompowywali wodę w Kwietniewie i na ul. Boh. Westerplatte. Informacje o problemach z nadmiarem wody przyjmują też pracownicy Urzędu Miejskiego. Mieszkańcy prosili już o interwencję w Rogajnach, Zielonce Pasłęckiej i w okolicy Orlenu.
jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Piotr   2017-09-19

Dlaczego funkcjonariusze KP Pasłęk nie wystawiają mandatów za parkowanie na zakazie przy ul. Piłsudskiego ? A może w Pasłęku nie obowiązują niektóre znaki ? Może warto podać do wiadomości. Będzie wtedy można na spokojnie wszędzie parkować.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Miłośnikom jazdy konnej przypominamy o Regionalnych Zawodach w Skokach Przez Przeszkody...


W ostatni weekend czerwca zapraszamy do Młynar na Ogólnopolski Przegląd Kultury...


W niedzielę 1. lipca o godz. 17:00 zapraszamy na koncert inaugurujący Artystyczne Lato...