21 września 2018 Jonasza, Mateusza, Hipolita

Minął weekend

dodał 2017-09-18
Minął weekend

W miniony weekend policjanci interweniowali 25 razy. 5 wezwań dotyczyło interwencji domowych. Funkcjonariusze z drogówki wystawili 31 mandatów na łączną sumę 7.500 zł. Były też mandaty porządkowe: 5 na kwotę 1.400 zł za picie alkoholu w miejscu niedozwolonym i zaśmiecanie. W weekend doszło również do kolizji w Mariance, gdzie zderzyły się dwa pojazdy. Podobne zdarzenia miały miejsce na ul. Kraszewskiego i na trasie orneckiej. Z kolei w okolicy Jelonek doszło do kolizji osobówki z nietrzeźwym rowerzystą, który miał 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali również dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszym z nich okazała się 29-latka, która jechała toyotą po ul. Ogrodowej. Drugi (42-latek, kierujący audi) został zatrzymany na ul. Westerplatte. Oboje mieli po promilu alkoholu w organizmie.

Strażacy w weekend zabezpieczali jedynie sobotnią imprezę dożynkową w Zielonce Pasłęckiej. Dziś od rana odbierają zgłoszenia o lokalnych podtopieniach. Rano wypompowywali wodę w Kwietniewie i na ul. Boh. Westerplatte. Informacje o problemach z nadmiarem wody przyjmują też pracownicy Urzędu Miejskiego. Mieszkańcy prosili już o interwencję w Rogajnach, Zielonce Pasłęckiej i w okolicy Orlenu.
jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Piotr   2017-09-19

Dlaczego funkcjonariusze KP Pasłęk nie wystawiają mandatów za parkowanie na zakazie przy ul. Piłsudskiego ? A może w Pasłęku nie obowiązują niektóre znaki ? Może warto podać do wiadomości. Będzie wtedy można na spokojnie wszędzie parkować.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało6 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...