12 grudnia 2017 Dagmary, Aleksandra, Ady

Minął weekend

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-18

W miniony weekend policjanci interweniowali 25 razy. 5 wezwań dotyczyło interwencji domowych. Funkcjonariusze z drogówki wystawili 31 mandatów na łączną sumę 7.500 zł. Były też mandaty porządkowe: 5 na kwotę 1.400 zł za picie alkoholu w miejscu niedozwolonym i zaśmiecanie. W weekend doszło również do kolizji w Mariance, gdzie zderzyły się dwa pojazdy. Podobne zdarzenia miały miejsce na ul. Kraszewskiego i na trasie orneckiej. Z kolei w okolicy Jelonek doszło do kolizji osobówki z nietrzeźwym rowerzystą, który miał 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali również dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszym z nich okazała się 29-latka, która jechała toyotą po ul. Ogrodowej. Drugi (42-latek, kierujący audi) został zatrzymany na ul. Westerplatte. Oboje mieli po promilu alkoholu w organizmie.

Strażacy w weekend zabezpieczali jedynie sobotnią imprezę dożynkową w Zielonce Pasłęckiej. Dziś od rana odbierają zgłoszenia o lokalnych podtopieniach. Rano wypompowywali wodę w Kwietniewie i na ul. Boh. Westerplatte. Informacje o problemach z nadmiarem wody przyjmują też pracownicy Urzędu Miejskiego. Mieszkańcy prosili już o interwencję w Rogajnach, Zielonce Pasłęckiej i w okolicy Orlenu.
jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Piotr   Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-19

Dlaczego funkcjonariusze KP Pasłęk nie wystawiają mandatów za parkowanie na zakazie przy ul. Piłsudskiego ? A może w Pasłęku nie obowiązują niektóre znaki ? Może warto podać do wiadomości. Będzie wtedy można na spokojnie wszędzie parkować.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Zygmunta...


17 grudnia 2017 roku odbędzie się w Perfect Pubie przy ul. Wiśniowej w Pasłęku...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne z zaplanowanych na grudzień...