23 lutego 2018 Romany, Damiana, Polikarpa

Minął weekend - kolejny nietrzeźwy kierujący

dodał Miesiąc temu
Minął weekend - kolejny nietrzeźwy kierujący

W miniony weekend policjanci interweniowali 23 razy. 4 wezwania to interwencje domowe. Funkcjonariusze z drogówki nałożyli 41 mandatów na łączną sumę 7.100 zł. Na ul. Długiej zatrzymali do kontroli kierowcę audi. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Poza tym okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd do odbycia kary 333 dni pozbawienia wolności za wcześniejszą… jazdę po pijanemu. Mężczyzna od razu trafił do policyjnego aresztu. Ma on dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

W weekend doszło też do trzech kolizji: dwie miały miejsce na terenie gminy Godkowo, a jedna w Łuksztach (zderzenie dwóch pojazdów). Poza tym policjanci wystawili także mandat na kwotę 200 zł za kradzież sklepową. Strażacy z JRG Pasłęk zabezpieczali w piątek lądowanie helikoptera w Krośnie, w sobotę wspólnie z OSP Godkowo pracowali przy kolizji w Ząbrowcu, a w niedzielę wyjeżdżali do pożaru sadzy na ul. Boh. Westerplatte.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Ja   Miesiąc temu

Drogi pożarowe zastawione, zbiornik retencyjny pełny witamy w Pasłęku. Ciekawe co będzie jak śnieg stopnieje i znowu zaleje wszystko, wina będzie oczywiście po stronie rzeki Wąskiej.


#Oldcopper1952   Miesiąc temu

Po pijaku robi się głupoty.Nic dziwnego skoro trzeźwi je robią.Na Ogrodowej permanentnie zastawione drogi pożarowe mimo oznakowania.Kiedyś do kogoś spóźni się straż lub karetka.Ludzie nie mają krzty wyobraźni i kultury.


#Tomek55   Miesiąc temu

tyle się gada o pijanych za kierownicą a i tak do wszystkich nie dociera


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

W Parlamencie Róże Europy!

Pozostało13 28 minut

Już jutro w pasłęckim Klubie Parlament wystąpi jeden z najpopularniejszych, polskich...


Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...


Zagrają dla Przemka

Pozostało14 dni

Już dziś serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert dla Przemka z Zielonki...