21 listopada 2018 Alberta, Janusza, Konrada

Minął weekend - kolejny nietrzeźwy kierujący

dodał 2018-01-22
Minął weekend - kolejny nietrzeźwy kierujący

W miniony weekend policjanci interweniowali 23 razy. 4 wezwania to interwencje domowe. Funkcjonariusze z drogówki nałożyli 41 mandatów na łączną sumę 7.100 zł. Na ul. Długiej zatrzymali do kontroli kierowcę audi. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Poza tym okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd do odbycia kary 333 dni pozbawienia wolności za wcześniejszą… jazdę po pijanemu. Mężczyzna od razu trafił do policyjnego aresztu. Ma on dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

W weekend doszło też do trzech kolizji: dwie miały miejsce na terenie gminy Godkowo, a jedna w Łuksztach (zderzenie dwóch pojazdów). Poza tym policjanci wystawili także mandat na kwotę 200 zł za kradzież sklepową. Strażacy z JRG Pasłęk zabezpieczali w piątek lądowanie helikoptera w Krośnie, w sobotę wspólnie z OSP Godkowo pracowali przy kolizji w Ząbrowcu, a w niedzielę wyjeżdżali do pożaru sadzy na ul. Boh. Westerplatte.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ja   2018-01-22

Drogi pożarowe zastawione, zbiornik retencyjny pełny witamy w Pasłęku. Ciekawe co będzie jak śnieg stopnieje i znowu zaleje wszystko, wina będzie oczywiście po stronie rzeki Wąskiej.


#Oldcopper1952   2018-01-22

Po pijaku robi się głupoty.Nic dziwnego skoro trzeźwi je robią.Na Ogrodowej permanentnie zastawione drogi pożarowe mimo oznakowania.Kiedyś do kogoś spóźni się straż lub karetka.Ludzie nie mają krzty wyobraźni i kultury.


#Tomek55   2018-01-22

tyle się gada o pijanych za kierownicą a i tak do wszystkich nie dociera


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało6 godzin 49 minut

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...