25 września 2018 Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa

Młodziczki niepokonane od 6 lat

dodał 2018-02-14
Młodziczki niepokonane od 6 lat
W drugim tygodniu ferii tj. 29 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej z Godkowa uczestniczyli w turnieju unihokeja w Gronowie Elbląskim. Organizatorem zawodów był Elbląski Szkolny Związek Sportowy. Dziewczęta bez większych problemów zdobyły Puchar Starosty Elbląskiego, chłopcy musieli uznać wyższości kolegów z Płoskini - zajmując ostatecznie drugie miejsce.

 

Bardzo mocno cieszy postawa Naszych młodziczek, które rywalizowały ze starszymi koleżankami z gimnazjum i w pierwszym meczu pewnie wygrały 10:2. W drugim pokonały Smoczyce z Płoskini 5:1. Chłopcom przyszło rywalizować z liderami Pomorskiej Ligi Unihokeja - Smoki wygrały 8:1. Drugie miejsce zapewniło im zwycięstwo 6:0 nad drużyną gospodarzy.

Dodatkowym ciekawym akcentem turnieju był rozegrany sparing między drużyną młodziczek z Godkowa, a drużyną Smoków z Płoskini (chłopcy), który zakończył się remisem 3:3. Jest to wynik, który pokazuje potencjał drużyny, siłę i wolę walki jaka tkwi w dziewczynach. Postawa drużyny napawa optymizmem przed ostatnim turniejem eliminacyjnym Pomorskiej Ligii Unihokeja w Baninie, który zostanie rozegrany 24 lutego. W ostatnim tygodniu lutego drużyny ze Szkoły Podstawowej z Godkowa dziewcząt i chłopców czeka bardzo ważny turniej - będą bronić tytułu Mistrza Powiatu Elbląskiego w swoich kategoriach. Złota passa dziewcząt trwa już 6 lat.

Inf. Magdalena Przybysz-Pietrzak

0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


Uroczyste ślubowanie przedszkolaków

Pozostało1 godzina 11 minut

We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało2 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...