22 maja 2018 Heleny, Wieslawy, Ryty

Młynary Blues Festiwal - zaproszenie na imprezę

dodał 2014-07-14
Młynary Blues Festiwal - zaproszenie na imprezę

Na najbliższą sobotę 19. lipca Ośrodek Kultury w Młynarach szykuje kolejną edycję imprezy pod nazwą Młynary Blues Festiwal. W tym roku wystąpi: Nocna Zmiana Bluesa, Szulerzy, Willie Mae Unit i Sunny Money. Impreza rozpocznie się o godz. 19-stej w miejscowym amfiteatrze. Wstęp wolny. aw

SUNNY MONEY – Rock’n’Roll & Blues 50’
To niespożyta energia sceniczna, dzięki której dziewczyny tańczą ostrego Rock&Drolla 50’ i bujają biodrami w rytmie czarnego bluesa.
 
WILLIE MAE UNIT to akustyczne trio będące owocem pracy muzyków o różnych doświadczeniach i różnej muzycznej wrażliwości, a dla których wspólnym mianownikiem zawsze był blues i amerykański folk. Akustyczna gitara fingerpicking i silny, bliski estetyce przedwojennych mistrzów bluesa śpiew współgra z łączącą ze sobą tradycyjne oraz współczesne style harmonijką ustną. Całości dopełniają gitary rezofoniczne w technikach slide i lap-style. W swoich aranżacjach nawiązują do twórczości takich mistrzów jak: Ben Harper, Keb Mo’, Mississippi Sheiks, Jerry Douglas, Eric Bibb, Mississippi John Hurt, Robert Johnson, Woody Guthrie.
 
SZULERZY - zespół założony w 2001 roku w Inowrocławiu przez znanych i doświadczonych muzyków, którzy z biegiem czasu odkryli właściwe proporcje receptury zawierającej wszystko to, co kręci najbardziej: energetyczny i taneczny miks rhythm and bluesa i rock and rolla, doprawiony szczyptą swingu i soulu. Ten koktajl muzyczny nazwali blues’n’roll i wykonują go jako jedyni w Polsce. To muzyka pełna pozytywnych wibracji, które nie pozwalają spokojnie usiedzieć w miejscu. Jej uzupełnieniem są polskie teksty śpiewane przez urokliwą wokalistkę oraz oryginalny wizerunek sceniczny.
 
NOCNA ZMIANA BLESA  - polski zespół bluesowy pochodzący z Torunia, założony przez Sławomira Wierzcholskiego w 1982 roku. W swoim dorobku zespół posiada 15 płyt. Swoimi występami otwierał koncerty m.in. B.B. Kinga i zespołu Blues Brothers. 5 sierpnia 2007 roku podczas koncertu na Scenie Letniej w "Lapidarium" Muzeum Warszawy zespół świętował 25-lecie istnienia.

info: OK Młynary


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#MM   2014-07-15

Co tu zazdrościć. To tylko 15 km od Pasłęka. Wsiadajcie w auta i przyjeżdżajcie do nas!


#Fun   2014-07-15

U NAS JEST Dyrektor była księgowa a teraz łączaca pracę jako księgowa w mosirze


#Fan   2014-07-15

pani Dyrektor z Młynar n ie jest księgową i wie co robi, u nas to chyba burmistrz organizuje a nie ona


#***   2014-07-15

u nas NIESTETY disco polo góruje.


#***   2014-07-15

zazdroszczę


#Stały uczestnik   2014-07-14

Dlatego podobają mi się imprezy w Młynarach, że Dyrektorka Ośrodka Kultury wie kogo zaprasza i na jaką imprezę. Małe miasteczko a tyle znanych zespołów i wykonawców. Patrzcie na zaproszenie, skrótowa informacja o każdym zespole. Brawo.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Dni Rodziny

Pozostało10 dni

W piątek 1. czerwca Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na plac zabaw,...


Talent po raz XV

Pozostało17 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...


To tytuł wyjątkowego koncertu, na który zaprasza Państwa już teraz burmistrz...