21 lutego 2018 Eleonory, Fortunata, Roberta

Młynary Blues Festiwal - zaproszenie na imprezę

dodał 2014-07-14
Młynary Blues Festiwal - zaproszenie na imprezę

Na najbliższą sobotę 19. lipca Ośrodek Kultury w Młynarach szykuje kolejną edycję imprezy pod nazwą Młynary Blues Festiwal. W tym roku wystąpi: Nocna Zmiana Bluesa, Szulerzy, Willie Mae Unit i Sunny Money. Impreza rozpocznie się o godz. 19-stej w miejscowym amfiteatrze. Wstęp wolny. aw

SUNNY MONEY – Rock’n’Roll & Blues 50’
To niespożyta energia sceniczna, dzięki której dziewczyny tańczą ostrego Rock&Drolla 50’ i bujają biodrami w rytmie czarnego bluesa.
 
WILLIE MAE UNIT to akustyczne trio będące owocem pracy muzyków o różnych doświadczeniach i różnej muzycznej wrażliwości, a dla których wspólnym mianownikiem zawsze był blues i amerykański folk. Akustyczna gitara fingerpicking i silny, bliski estetyce przedwojennych mistrzów bluesa śpiew współgra z łączącą ze sobą tradycyjne oraz współczesne style harmonijką ustną. Całości dopełniają gitary rezofoniczne w technikach slide i lap-style. W swoich aranżacjach nawiązują do twórczości takich mistrzów jak: Ben Harper, Keb Mo’, Mississippi Sheiks, Jerry Douglas, Eric Bibb, Mississippi John Hurt, Robert Johnson, Woody Guthrie.
 
SZULERZY - zespół założony w 2001 roku w Inowrocławiu przez znanych i doświadczonych muzyków, którzy z biegiem czasu odkryli właściwe proporcje receptury zawierającej wszystko to, co kręci najbardziej: energetyczny i taneczny miks rhythm and bluesa i rock and rolla, doprawiony szczyptą swingu i soulu. Ten koktajl muzyczny nazwali blues’n’roll i wykonują go jako jedyni w Polsce. To muzyka pełna pozytywnych wibracji, które nie pozwalają spokojnie usiedzieć w miejscu. Jej uzupełnieniem są polskie teksty śpiewane przez urokliwą wokalistkę oraz oryginalny wizerunek sceniczny.
 
NOCNA ZMIANA BLESA  - polski zespół bluesowy pochodzący z Torunia, założony przez Sławomira Wierzcholskiego w 1982 roku. W swoim dorobku zespół posiada 15 płyt. Swoimi występami otwierał koncerty m.in. B.B. Kinga i zespołu Blues Brothers. 5 sierpnia 2007 roku podczas koncertu na Scenie Letniej w "Lapidarium" Muzeum Warszawy zespół świętował 25-lecie istnienia.

info: OK Młynary


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#MM   2014-07-15

Co tu zazdrościć. To tylko 15 km od Pasłęka. Wsiadajcie w auta i przyjeżdżajcie do nas!


#Fun   2014-07-15

U NAS JEST Dyrektor była księgowa a teraz łączaca pracę jako księgowa w mosirze


#Fan   2014-07-15

pani Dyrektor z Młynar n ie jest księgową i wie co robi, u nas to chyba burmistrz organizuje a nie ona


#***   2014-07-15

u nas NIESTETY disco polo góruje.


#***   2014-07-15

zazdroszczę


#Stały uczestnik   2014-07-14

Dlatego podobają mi się imprezy w Młynarach, że Dyrektorka Ośrodka Kultury wie kogo zaprasza i na jaką imprezę. Małe miasteczko a tyle znanych zespołów i wykonawców. Patrzcie na zaproszenie, skrótowa informacja o każdym zespole. Brawo.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Już jutro w galerii POK kolejny wernisaż Tym razem w roli autorów prac - uczniowie...


Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...


Zagrają dla Przemka

Pozostało16 dni

Już dziś serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert dla Przemka z Zielonki...