23 września 2018 Tekli, Boguslawa, Linusa

Młynary: zaproszenie na dożynki w Młłynarach

dodał 2017-09-07
Młynary: zaproszenie na dożynki w Młłynarach

Burmistrz Miasta i Gminy Młynary oraz Ośrodek Kultury w Młynarach zapraszają w sobotę 9. września na Dożynki Gminne. Uroczystości dożynkowe rozpoczną się mszą świętą w intencji rolników. Następnie korowód dożynkowy prowadzony przez Orkiestrę Dętą z Zielonki Pasłęckiej uda się na  boisko przy Zespole Szkół w Młynarach, gdzie będą trwały uroczystości dożynkowe. Sołectwa zaprezentują stoiska wiejskie oraz wieńce dożynkowe. Zaplanowano również atrakcje dla najmłodszych: dmuchańce, fotobudkę oraz inne. Na scenie zaprezentują się dzieci z przedszkola, uczniowie ze szkół z Młynar i Błudowa, zespół Integraton działający przy Ośrodku Kultury w Młynarach oraz zespół Zanoza. Wystąpi też zespół taneczny Edelwejs z miasta partnerskiego Laduszkin z Rosji. Gwiazdą wieczoru będzie zespół disco-polo Milano. Zabawa dożynkowa będzie trwała do północy. Szczegóły na plakacie poniżej.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ale zabawa   2017-09-08

współczujący, współczuj sobie i przeczytaj wpisując w google np O CZYM 90 % KATOLIKÓW NIE WIE.albo ITCCS W BRUKSELI. i nie zciemniaj .Ludzie już dawno przejrzeli na oczy a przestępstwa ,buta ,obłuda ,pedofilia itd czarnych są codziennością.Nie bojąc się swojego boga sami w niego nie wierzą to ich sposób na pasożytnicze życie.Te ich msze i modły są nic warte.


#Podpis   2017-09-08

Odróżnij wiarę od religii. Religia to polityka.


#Współczujący   2017-09-07

Straciłbyś cel życia, gdybyś nie próbował zwalczać religii? Oj, biednieńki ty, biednieńki ...


#Ale zabawa   2017-09-07

Następny cyrk, tym razem w Młynarach .Modły, dziękowanie rolników za pośrednictwem cwanych klechów wymyślonemu jakiemuś bogu.No i duża część płodów gnijących na polu. O co tu chodzi?Chyba pretekst do oblania żniw wódką i gorszego jeszcze otumanienia wieśniaków.O ludzie !!!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało4 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...