23 października 2017 Marleny, Seweryna, Igi

Muzeum w Godkowie

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-03

[color=#1d2129]W ubiegłym tygodniu gościliśmy niezwykłe towarzystwo ludzi zakręconych na punkcie odkrywania historii w przeróżnych zakątkach naszego kraju.Prawdziwi pasjonaci, bardzo sympatyczni i pogodni poprzez swoje zajęcia z młodzieżą sprawili,że nasza młodzież uczestniczyła w niezapomnianej lekcji historii. Serdecznie dziękujemy Muzeum Migracji: Kamilli Szuba, Jankowi Wiśniewskiemu, Jankowi Mencwelowi oraz Dawidowi Zielińskiemu- było nam niezmiernie miło was gościć i uczestniczyć w waszym projekcie. Dzięki ich staraniom od 30.07 mieszkańcy mogą odwiedzać Muzeum mieszczące się w [color=#1d2129]Niewiadówce n126 - polskiej przyczepce kempingowej, stacjonującej naprzeciwko UG w Godkowie. Jeszcze do 04.08.


Dzięki ich staraniom od 30.07 mieszkańcy mogą odwiedzać Muzeum mieszczące się w Niewiadówce n126 - polskiej przyczepce kempingowej, stacjonującej naprzeciwko UG w Godkowie. Jeszcze do 04.08 17 można będzie tam zajrzeć i obejrzeć zdjęcia uczestników Akcji Wisła, oraz wysłuchać ich relacji. .
Szczególne podziękowania kieruję też do mieszkańców, którzy zechcieli podzielić się swoimi wspomnieniami. Wielkie uznanie dla młodzieżówki OSP, która pomagała tworzyć wystawę, w szczególności dla Dominika Króla (niedzielnego kustosza) oraz ich opiekuna Krzyśka Smotryckiego. Na końcu pragnę podziękować za ogromną pomoc i zaangażowanie Jankowi M. Jaskotowi.


Poniżej fotorelacja z tworzenia wystawy oraz mieszkańcy odwiedzający Muzeum.0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Miłośników jazzu, rocka i bluesa zapraszamy na koncert pt. „Zaduszki...


10 listopada 2017 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się...


Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają 11 listopada na...


Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...