25 września 2018 Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa

Muzeum w Godkowie

dodał 2017-08-03
Muzeum w Godkowie

[color=#1d2129]W ubiegłym tygodniu gościliśmy niezwykłe towarzystwo ludzi zakręconych na punkcie odkrywania historii w przeróżnych zakątkach naszego kraju.Prawdziwi pasjonaci, bardzo sympatyczni i pogodni poprzez swoje zajęcia z młodzieżą sprawili,że nasza młodzież uczestniczyła w niezapomnianej lekcji historii. Serdecznie dziękujemy Muzeum Migracji: Kamilli Szuba, Jankowi Wiśniewskiemu, Jankowi Mencwelowi oraz Dawidowi Zielińskiemu- było nam niezmiernie miło was gościć i uczestniczyć w waszym projekcie. Dzięki ich staraniom od 30.07 mieszkańcy mogą odwiedzać Muzeum mieszczące się w [color=#1d2129]Niewiadówce n126 - polskiej przyczepce kempingowej, stacjonującej naprzeciwko UG w Godkowie. Jeszcze do 04.08.


Dzięki ich staraniom od 30.07 mieszkańcy mogą odwiedzać Muzeum mieszczące się w Niewiadówce n126 - polskiej przyczepce kempingowej, stacjonującej naprzeciwko UG w Godkowie. Jeszcze do 04.08 17 można będzie tam zajrzeć i obejrzeć zdjęcia uczestników Akcji Wisła, oraz wysłuchać ich relacji. .
Szczególne podziękowania kieruję też do mieszkańców, którzy zechcieli podzielić się swoimi wspomnieniami. Wielkie uznanie dla młodzieżówki OSP, która pomagała tworzyć wystawę, w szczególności dla Dominika Króla (niedzielnego kustosza) oraz ich opiekuna Krzyśka Smotryckiego. Na końcu pragnę podziękować za ogromną pomoc i zaangażowanie Jankowi M. Jaskotowi.


Poniżej fotorelacja z tworzenia wystawy oraz mieszkańcy odwiedzający Muzeum.0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


Uroczyste ślubowanie przedszkolaków

Pozostało3 godziny 14 minut

We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało2 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...