Nabór uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Pasłęku

dodał 2018-02-27
Nabór uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Pasłęku

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku ogłasza nabór do oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych, klas czwartych i klas siódmych.

Wnioski o przyjęcie uczniów należy składać w sekretariacie szkoły czynnym w godzinach 7:30 – 15:30. Termin składania wniosków o przyjęcie do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych: od 1 marca do 16 marca 2018 r. Termin składania wniosków o przyjęcie do klas czwartych i klas siódmych: do 30 marca 2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji wraz z drukami wniosków znajdują się na stronie internetowej szkoły: https://sp1paslek.edupage.org/ w zakładce: Rekrutacja 2018. Informacje można również uzyskać pod numerem telefonu 55 248 2867.

Zapraszamy rodziców przyszłych uczniów na spotkania informacyjne: 1 marca 2018 r. (czwartek) według następującego harmonogramu: godzina 16:00 rodzice uczniów przyszłych klas pierwszych; godzina 17:00 rodzice uczniów przyszłych klas czwartych i siódmych. Miejsce spotkań: mała sala gimnastyczna na obiekcie sportowym szkoły.

dp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Zaproszenie na zawody konne

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 10:00 

Miłośnikom jazdy konnej przypominamy o Regionalnych Zawodach w Skokach Przez Przeszkody...


W ostatni weekend czerwca zapraszamy do Młynar na Ogólnopolski Przegląd Kultury...


W niedzielę 1. lipca o godz. 17:00 zapraszamy na koncert inaugurujący Artystyczne Lato...