20 kwietnia 2018 Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Nieoświetlony przejazd

dodał 2017-10-30
Nieoświetlony przejazd

Mieszkańcy Zielonki Pasłęckiej zgłaszają problem z brakiem oświetlenia przejazdu kolejowego koło cmentarza. Oświetlenie nie działa podobno od dwóch miesięcy. O fakcie należało poinformować odpowiednie instytucje dużo wcześniej. Brak oświetlenia na przejeździe, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych, to zagrożenie dla pokonujących tą trasę.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Kierowca   2017-10-30

"Lokalne wladze o nas dbają" ludzie wystarczy przestrzegac przepisow; STOP to stop,rozgladam sie,upewniam i bezpiecznie jadę,SMSy, fejsbuki,wszystko w czasie jazdy,druga sprawa sprawny samochód. Jesli tego wszystkiego brakuje i jeszcze zabraknie wyobrazni to chociaz jak byśmy tam postawili samego burmistrza z lampą i wielkim dzwonem to za jakiś czas znowu dojdzie do podobnego wypadku.


#Konieczność   2017-10-30

Szczerze???Zawsze kiedy jadę do rodziny przez ten przejazd to rosną mi włosy ze strachu.Musi dojść do katastrofy,żeby ktoś pomyślał o sygnalizacji?


#Racjonalny#Konieczność  2017-10-30

Jak Ci rosną włosy na głowie już przy takim przejeździe i jeszcze rodzinę wieziesz to w domu siedź albo jeździj autobusem. Przejazd jest okej, nie ma wzniesienia, masz dwie proste w lewo i prawo bardzo dobra widoczność. Drogi i ruch drogowy wymaga trochę ogarnięcia od kierowcy, jeżeli nie czujesz się na siłach i przerasta Cię już taki przejazd, to oddaj prawko i nie generuj zagrożenia.


#Hello   2017-10-30

Tak właśnie lokalne władze o nas dbają...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Trwają przygotowania do VI Festynu Ekologicznego, jaki co roku organizuje Urząd Miejski...


12 maja 2018 roku rozegrany zostanie VIII Memoriał Henryka Hucza oraz XI Regionalne...


Talent po raz XV

Pozostało49 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...