22 września 2018 Tomasza, Maurycego, Joachima

Nowoczesna metoda depilacji tylko w salonie DepilConcept

dodał 2017-08-07
Nowoczesna metoda depilacji tylko w salonie DepilConcept

Jeszcze kilka dekad temu kobiety w ogóle nie stosowały depilacji. Dzisiaj ciężko w to uwierzyć, ponieważ depilacja stała się tak powszechna niczym mycie zębów. Każda kobieta z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że depilacja jest nieodłącznym elementem higieny i dbania o siebie. Samodzielne usuwanie włosków jest rytuałem uciążliwym, zabierającym cenny czas i często powodującym wrastanie włosków, podrażnienia, czy zapalenie mieszków włosowych.   Marka o międzynarodowym zasięgu Marka DepilConcept powstała w Portugalii, a dziś posiada ugruntowaną pozycję na rynku i salony na całym świecie. Tylko w naszym kraju jest już 36 punktów, w których specjaliści świadczą najwyższej jakości usługi fotodepilacji w przystępnej cenie dla każdego.

Specjalizacją salonu DepilConcept jest trwała fotodepilacja światłem IPL. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, których męczy nieustanna walka z niechcianymi włoskami. Fotodepilacja jest również dla Ciebie, jeśli inne metody depilacji zawiodły. Dzięki zabiegom w DepilConcept oszczędzisz czas, energię i wodę!


Na czym polega fotodepilacja?
W trakcie zabiegu fotodepilacji z głowicy urządzenia emitowane są impulsy świetlne o różnej długości. Pochłaniane są przez melaninę (barwnik znajdujący się we włosach). Pochłonięta energia powoduje znaczne zwiększenie temperatury w cebulce włosowej, co skutkuje jej trwałym uszkodzeniem. Urządzenie IPL działa wyłącznie na włos, więc w pełni bezpieczna jest otaczająca go skóra. Dzięki zastosowanej technologii depilację można wykonywać cały rok - również latem!
Efekty zobaczysz już po pierwszej sesji. Pozbywamy się wówczas ok. 20-30% włosów. Dodatkowym działaniem fotodepilacji jest osłabianie nieuszkodzonych jeszcze włosów. To powoduje, włoski są słabsze i rosną wolniej. Kolejne zabiegi przybliżają nas do uzyskania ostatecznego efektu.


Trwale, bezboleśnie i bezpiecznie

Zabiegi IPL są bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej i naczynkowej, można je przeprowadzać na wszystkich częściach ciała. Szybkość wykonywania zabiegów umożliwia depilację różnych stref ciała w bardzo krótkim czasie. Fotodepilacja jest mało inwazyjna - bez przeszkód możemy je wykonywać w przerwach pomiędzy codziennymi obowiązkami.


W salonie DepilConcept, oprócz trwałej depilacji IPL wykonywane są również zabiegi fotoodmładzania, redukcji przebarwień, naczynek i zmarszczek, leczenie trądziku, depilacja woskiem oraz trwała depilacja jasnych włosów.
UWAGA - specjalnie dla nowych klientów pierwszy zabieg fotodepilacji pach, bikini lub wąsika w cenie 10 zł.
Oferta limitowana - skorzystaj jak najszybciej!
Poniżej link, pod którym można pobrać specjalne zaproszenie uprawniające do zabiegu o wartości 130 zł w cenie 10 zł.


http://depilconcept.pl/odbierz-zaproszenie-na-depilacje-za-10-zl/


Zapraszamy do salonu w Elblągu!
ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 136/7B
tel. 537-530-575
dabka136@depilconcept.pl
www.depilconcept.pl


Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało5 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...