17 listopada 2018 Salomei, Grzegorza, Elzbiety

Nowoczesna metoda depilacji tylko w salonie DepilConcept

dodał 2017-08-07
Nowoczesna metoda depilacji tylko w salonie DepilConcept

Jeszcze kilka dekad temu kobiety w ogóle nie stosowały depilacji. Dzisiaj ciężko w to uwierzyć, ponieważ depilacja stała się tak powszechna niczym mycie zębów. Każda kobieta z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że depilacja jest nieodłącznym elementem higieny i dbania o siebie. Samodzielne usuwanie włosków jest rytuałem uciążliwym, zabierającym cenny czas i często powodującym wrastanie włosków, podrażnienia, czy zapalenie mieszków włosowych.   Marka o międzynarodowym zasięgu Marka DepilConcept powstała w Portugalii, a dziś posiada ugruntowaną pozycję na rynku i salony na całym świecie. Tylko w naszym kraju jest już 36 punktów, w których specjaliści świadczą najwyższej jakości usługi fotodepilacji w przystępnej cenie dla każdego.

Specjalizacją salonu DepilConcept jest trwała fotodepilacja światłem IPL. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, których męczy nieustanna walka z niechcianymi włoskami. Fotodepilacja jest również dla Ciebie, jeśli inne metody depilacji zawiodły. Dzięki zabiegom w DepilConcept oszczędzisz czas, energię i wodę!


Na czym polega fotodepilacja?
W trakcie zabiegu fotodepilacji z głowicy urządzenia emitowane są impulsy świetlne o różnej długości. Pochłaniane są przez melaninę (barwnik znajdujący się we włosach). Pochłonięta energia powoduje znaczne zwiększenie temperatury w cebulce włosowej, co skutkuje jej trwałym uszkodzeniem. Urządzenie IPL działa wyłącznie na włos, więc w pełni bezpieczna jest otaczająca go skóra. Dzięki zastosowanej technologii depilację można wykonywać cały rok - również latem!
Efekty zobaczysz już po pierwszej sesji. Pozbywamy się wówczas ok. 20-30% włosów. Dodatkowym działaniem fotodepilacji jest osłabianie nieuszkodzonych jeszcze włosów. To powoduje, włoski są słabsze i rosną wolniej. Kolejne zabiegi przybliżają nas do uzyskania ostatecznego efektu.


Trwale, bezboleśnie i bezpiecznie

Zabiegi IPL są bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej i naczynkowej, można je przeprowadzać na wszystkich częściach ciała. Szybkość wykonywania zabiegów umożliwia depilację różnych stref ciała w bardzo krótkim czasie. Fotodepilacja jest mało inwazyjna - bez przeszkód możemy je wykonywać w przerwach pomiędzy codziennymi obowiązkami.


W salonie DepilConcept, oprócz trwałej depilacji IPL wykonywane są również zabiegi fotoodmładzania, redukcji przebarwień, naczynek i zmarszczek, leczenie trądziku, depilacja woskiem oraz trwała depilacja jasnych włosów.
UWAGA - specjalnie dla nowych klientów pierwszy zabieg fotodepilacji pach, bikini lub wąsika w cenie 10 zł.
Oferta limitowana - skorzystaj jak najszybciej!
Poniżej link, pod którym można pobrać specjalne zaproszenie uprawniające do zabiegu o wartości 130 zł w cenie 10 zł.


http://depilconcept.pl/odbierz-zaproszenie-na-depilacje-za-10-zl/


Zapraszamy do salonu w Elblągu!
ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 136/7B
tel. 537-530-575
dabka136@depilconcept.pl
www.depilconcept.pl


Chatka Puchatka

Pozostało4 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało5 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...