24 września 2018 Gerarda, Ruperta, Tomiry

Organizatorzy dziękują

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-27
Organizatorzy dziękują

Poniżej podajemy listę sponsorów, którzy wspierali organizację XXII Zawodów Balonowych. Oto oni:

Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego, Starosta Elbląski, Burmistrz Pasłęka, firma Heops, Braniewsko – Pasłęcki Bank Spółdzielczy, spółka Domlux, spółka Bartex, Pamax usługi transportowe, Negocjator Dom Brokerski Elbląg, Elzet Zdzisław Zarzeka, Sklep Przemysłowy Domos Jadwiga Rzymska, Teresa Szeligiewicz Dealer Husqvarna, Łukasz Kogut gospodarstwo Powodowo, ABS Warszawa, Paweł Chomnicki, Spółdzielnia Mleczarska Pasłęk, Pole Golfowe Sand Valley, Pałac Drulity, PZU Olsztyn, Bar Pod Bramą, ZSEiT oraz MOSiR.

jp

 

 

Rok 2018 Zawody Balonowe im. B. Stankiewicza odbywały się pod hasłem....Dla Niepodległej.....były wyjątkowo atrakcyjne i udane. Mam organizacyjny remis...Boguś tak jak ja zorganizował 11 edycji Zawodów Balonowych razem XXII. Ciekawe co będzie dalej . Czy społeczeństwo zaakceptuje tą niekonwencjonalną promocję Pasłęka i powiatu???? Zobaczymy. Niebawem 21 października nastąpią pierwsze OCENY. TRZYMAJCIE WIEC KCIUKI!!!

 

M. Romanowski

0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Jhgf   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-27

Panie Romanowski, loty balonów nad Pasłękiem sa ładne, efektowne. I to jest koniec pochwał. Jednak brak jest propozycji dla mieszkańców podczas zawodów. Nawet informacja szwankuje, więc pasłęczanie byli zdezorientowani. Balony MOGŁYBY BYĆ imprezą także dla mieszańców, ale są sportem dla niektórych. Ile pieniędzy Pan na te zawody przeznaczył? I dlaczego nie na drogi powiatowe? Nie samym gorącym powietrzem i jedwabiem człowiek żyje.


#Zrobieni w balona#Jhgf  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-27

w punkt


#Powiat Elblaski#Zrobieni w balona  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-28

Zawody Balonowe sa kazdego roku a Wybory beda co 5 lat. Cos dobrego zrobic nigdy nie zaszkodzi ! Pozdrawiam.M.R.Starosta.


#Nick#Powiat Elblaski  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-28

Panie starosto. Co te loty balonowe dają Pasłęczanom? Już słyszymy, że starosta i burmistrz są sponsorami. Jakie korzyści mają z tego mieszkańcy, poza tym, że sobie na balony popatrzą? Proszę wymienić jeszcze inne. Baloniarze mają teren od miasta, pieniądze od sponsorów ( m.in. starosta i burmistrz) i całe lato uprawiają swoje hobby.


#Doktor psychiatra#Nick  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-28

Tyle razy ci pisali żeś jest jełop a ty dalej nic nie pojmujesz. No ale czego ja wymagam, jak jełop może cokolwiek pojąć?


#No tak#Doktor psychiatra  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-28

Panie Starosto, Panie Burmistrzu, mają Panowie obrońcą- doktora psychiatrę.


#Kątem oka#Nick  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-05

Moim skromnym zdaniem to dobra promocja Pasłęka.Mie tylko inwestycje są ważne.


#Jhgf#Kątem oka  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-05

Ale gdzie się Pasłęk w ten sposób promuje? W bardzo wąskim gronie baloniarzy?


#Aktywny mieszkaniec   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-09-05

Powiem jedno. Nie dzieje się nic - narzekacie. Ktoś robi coś dla innych - też narzekacie. A może przyszlibyście i pomogli w organizacji jednej czy drugiej imprezy. Jeszcze nigdzie nie przeczytałem, lub nawet nie usłyszałem żadnej propozycji aby zmienić coś na lepsze, tylko krytykujecie, ze ciągle to samo, że beznadzieja... Krytykować jest łatwo będąc anonimowym!


#Jhgf   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-28

Panie burmistrzu, jest Pan wymieniony jako sponsor zawodów balonowych. Ile Pan na to przeznaczył pieniędzy ? I dlaczego nie na drogi gminne?


#Ciekawska   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-27

Ciekawe co Maciek by organizował, gdyby nie promocja własnej osoby ze względu na wybory co 4 lata. Oj ciekawe???


#POWIAT ELBLASKI   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-27

Zawody Balonowe od lat sa finansowane i sponsorowane dzięki zyczliwosci wymienionych przez GP DARCZYNCOW!!!! M.R.STAROSTA


#Jhgf#POWIAT ELBLASKI  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-27

to Pan, Panie Starosto? Wyraźnie jest podane, że Starosta Elbląski jest sponsorem. Ile Pan zasponsorował? A tu jest cytat : ""Poniżej podajemy listę sponsorów, którzy wspierali organizację XXII Zawodów Balonowych. Oto oni: Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego, Starosta Elbląski, Burmistrz Pasłęka (...)" O to samo bedę pytać burmistrza.


#Aha#Jhgf  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-27

no i cisza


#Ja   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-27

Hahaha. Myslałem że Maciuś to inteligentniejszy od Wiesia. U tego drugiego kampania trwa na okrągło i nie przepuści żadnej okazji. Maciek robił to dyskretnie i za to miał mój szacunek. A tu się jawnie przyznaje, że to wszystko to autopromocja:(


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało3 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...