21 maja 2018 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

Otwarcie Drogerii Jawa w Pasłęku

dodał 6 dni temu, 2018-05-15
Otwarcie Drogerii Jawa w Pasłęku
W środę 16. maja nastąpi otwarcie nowej Drogerii Jawa w Pasłęku. Na klientów oczekiwać będą atrakcyjne promocje i niespodzianki!

 

Polska sieć Drogerii Jawa otwiera swoje drzwi dla mieszkańców Pasłęka. Drogeria Jawa umiejscowiona jest przy ulicy Bankowej 25. W dniu otwarcia Konsultantki Jawa będą czekać na klientów z licznymi promocjami, upominkami niespodziankami oraz pokazami makijażu.

W środę 16 maja 2018r., już od godziny 8:30 mieszkańcy Pasłęka będą mogli zapoznać się z bardzo atrakcyjną ofertą promocyjną oraz skorzystać z porad ekspertów Jawa.W Drogerii Jawa specjalna oferta promocyjna będzie obowiązywała aż do 23.05.2018r. Drogeria w dniu otwarcia zaprasza wszystkie mieszkanki Pasłęka do strefy makijażu, w której będą wykonywane bezpłatne makijaże.

Z okazji otwarcia warto dokładnie zapoznać się z ofertą drogerii na maj, ponieważ wiele produktów będzie można kupić w obniżonych, promocyjnych cenach. Dodatkowo w terminie od 21.05. do 4.06.2018r., we wszystkich Drogeriach Jawa na terenie Polski obowiązywać będzie promocja na kosmetyki do oczyszczania i demakijażu do -50%, na wybrane marki.

 

Drogerie Jawa mają dogodne godziny otwarcia. Będziecie je mogli odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach: poniedziałek – piątek 9:00 -19:00 a w soboty 9:00 – 16:00.

 

Sieć Jawa to koncept drogeryjny, który powstał w 1997r. Inspiracją oraz pomysłem na nazwę Jawa było powszechnie znane i dobrze kojarzące się powiedzenie „To nie sen, to jawa”. Celem firmy było stworzenie marki, która będzie oferowała swoim klientom duży wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach – wręcz zaskakujących w pozytywnym tego słowa znaczeni. Marki, która będzie się dobrze kojarzyła i budziła sympatię klientów. Obecnie sieć Drogerii Jawa tworzy ponad 100 drogerii prowadzonych w różnych modelach biznesowych, w tym 37 drogerii własnych. Drogeria w Pasłęku to również placówka własna.

W Drogeriach Jawa znajdą Państwo wiele kategorii produktów drogeryjnych, począwszy od kosmetyków i akcesoriów do makijażu, poprzez kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą oraz artykuły dla dzieci.
 

„Drogeria Jawa – Codziennie 1000 Promocji !”

Serdecznie zapraszamy do Drogerii Jawa!

 

 

 


Dni Rodziny

Pozostało11 dni

W piątek 1. czerwca Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na plac zabaw,...


Talent po raz XV

Pozostało18 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...


To tytuł wyjątkowego koncertu, na który zaprasza Państwa już teraz burmistrz...