20 czerwca 2018 Diny, Bogny, Florentyny

Pasłęcka kapsuła czasu jednak w innym terminie

dodał 2017-09-27
Pasłęcka kapsuła czasu jednak  w innym terminie
Urząd Miejski poinformował właśnie o przedłużeniu terminu składania listów w depozyt do 20. października.

Do tej pory mieszkańcy miasta i gminy Pasłęk złożyli  około 750 listów, które mają znaleźć się w  „Pasłęckiej Kapsule Czasu”.  W oficjalnym komunikacie Urzędu Miejskiego czytamy:

Mając na uwadze prośby mieszkańców postanowiono o przedłużeniu terminu składania listów do 20 października 2017 roku. O terminie zakopania „Pasłęckiej Kapsuły Czasu” poinformujemy Państwa odrębnym ogłoszeniem.

Przypominamy zatem, ze w ramach projektu "Pasłęcka Kapsuła Czasu" wszyscy mieszkańcy mogą napisać i złożyć w depozyt list do przyszłych pokoleń pasłęczan, składający się z pojedynczej kartki A4 w kopercie oraz jednego zdjęcia. Materiały przyjmowane są w Urzędzie Miejskim. „Pasłęcka kapsuła czasu” zostanie zakopana na dziedzińcu zamkowym na 80 lat, tj. do czasu jubileuszu 800-lecia Pasłęka.

aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Roman   2017-09-28

Kartka, zdjęcie, buteleczka z gówienkami? To ma się znaleźć w kapsule? Może jednak historycy i inni humaniści tekstami się zajmą, utrwalonymi na środkach przez fizyków wskazanych, czy innych informatyków? Panie Jerzyk! Mordunku, bo ratują! (czy jakoś tak). Roman


#Dd   2017-09-27

Chyba powinniście dołączyć buteleczkę wody z gównienkami z wodociągu, którą nas podtruliście w ubiegłym tygodniu. Przeiez nie na co dzień mamy taką wtopę ( mam nadzieję, ze nie trujemy się na co dzień taką wodą). Na to naklejone zdjęcie twarzy pomysłodawcy, który umieścił stację uzdatniania wody w niecce przy rzece.


#Zenio   2017-09-27

Napiszcie jakiej wielkości na być koperta. Kartka A4 i koperta tej wielkości czy kartka złożona np na pół? Nie wiadomo jakiej wielkości zdjęcie. Dziękuję i czekam na info


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

W ostatni weekend czerwca zapraszamy do Młynar na Ogólnopolski Przegląd Kultury...


W niedzielę 1. lipca o godz. 17:00 zapraszamy na koncert inaugurujący Artystyczne Lato...


To tytuł wyjątkowego koncertu, na który zaprasza Państwa już teraz burmistrz...