17 lutego 2018 Aleksego, Zbigniewa, Lukasza

Po sesji

dodał 2017-10-23
Po sesji
Podczas piątkowej sesji burmistrz Wiesław Śniecikowski wręczył nagrody laureatom tegorocznego festynu sołectw. Przypomnijmy, że w klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajął Zielony Grąd, drugie Rzeczna, a trzecie Krasin.

 

W części roboczej radni podjęli kilka uchwał, związanych z przekształceniem pasłęckich placówek, zgodnie z reformą oświatową oraz zadecydowali o podwyżce cen za odbiór i wywóz odpadów. Radni zapoznali się także ze stanem realizacji zadań oświatowych, w tym o wynikach nauczania oraz z raportem o stanie technicznym budynku dworca kolejowego w Pasłęku. Na wniosek mieszkańców Kawek, radni przyjęli również wniosek o utworzenie nowego sołectwa. W punkcie dotyczącym interpelacji pojawiły się m.in. zapytania o to, czy gmina posiada ewidencję zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków oraz czy możliwa byłaby współpraca z samorządem wojewódzkim i powiatowym przy budowie chodnika przy ul. Wojska Polskiego.

aw

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Kto   2017-10-24

Bo kredyty trzeba czymś spłacić .


#Pasłęczanin   2017-10-24

Do On.Puk nie podniósł stawek , dostaje ustaloną w przetargu kwotę rok temu.Nawiasem mowiąc niższą niz zaproponowal nasz urząd.Więc pieniądze z podwyzek pojda do kasy naszego urzędu a nie firmy Puk.


#On   2017-10-24

Jakby nie patrzeć dawno podwyżki za odbiór odpadów nie było,teraz tylko zostaje podwyżka wody ,a co tam!Ciekawe czy Koma ,by tak podnosiła stawki ?A może tak pomyśleć i skupić się na bezrobociu w Pasłęku/brak pracy dla absolwentów-po co tylu urzędników ,jak nie szukają miejsc pracy(bieda z nedzą w mieście!-to powinno zainteresować radnych)


#Ja   2017-10-23

gratulacje dla p.M.jest zorganizowana,dotrzymuje słowa,jest na każdym zebraniu rady.Dzięki niej w Mariance wszystko jest na swoim miejscu i dzieje się dużo


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...


Wiosna Teatralna

Pozostało31 dni

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...