24 listopada 2017 Flory, Emmy, Chryzogona

Po sesji

dodał Ponad miesiąc temu, 2017-10-23
Podczas piątkowej sesji burmistrz Wiesław Śniecikowski wręczył nagrody laureatom tegorocznego festynu sołectw. Przypomnijmy, że w klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajął Zielony Grąd, drugie Rzeczna, a trzecie Krasin.

 

W części roboczej radni podjęli kilka uchwał, związanych z przekształceniem pasłęckich placówek, zgodnie z reformą oświatową oraz zadecydowali o podwyżce cen za odbiór i wywóz odpadów. Radni zapoznali się także ze stanem realizacji zadań oświatowych, w tym o wynikach nauczania oraz z raportem o stanie technicznym budynku dworca kolejowego w Pasłęku. Na wniosek mieszkańców Kawek, radni przyjęli również wniosek o utworzenie nowego sołectwa. W punkcie dotyczącym interpelacji pojawiły się m.in. zapytania o to, czy gmina posiada ewidencję zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków oraz czy możliwa byłaby współpraca z samorządem wojewódzkim i powiatowym przy budowie chodnika przy ul. Wojska Polskiego.

aw

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Kto   Miesiąc temu

Bo kredyty trzeba czymś spłacić .


#Pasłęczanin   Miesiąc temu

Do On.Puk nie podniósł stawek , dostaje ustaloną w przetargu kwotę rok temu.Nawiasem mowiąc niższą niz zaproponowal nasz urząd.Więc pieniądze z podwyzek pojda do kasy naszego urzędu a nie firmy Puk.


#On   Miesiąc temu

Jakby nie patrzeć dawno podwyżki za odbiór odpadów nie było,teraz tylko zostaje podwyżka wody ,a co tam!Ciekawe czy Koma ,by tak podnosiła stawki ?A może tak pomyśleć i skupić się na bezrobociu w Pasłęku/brak pracy dla absolwentów-po co tylu urzędników ,jak nie szukają miejsc pracy(bieda z nedzą w mieście!-to powinno zainteresować radnych)


#Ja   Miesiąc temu

gratulacje dla p.M.jest zorganizowana,dotrzymuje słowa,jest na każdym zebraniu rady.Dzięki niej w Mariance wszystko jest na swoim miejscu i dzieje się dużo


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Wieczór z książką

Pozostało7 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na Wieczór z Książką, który...


W tym roku, już po raz drugi, pasłęcki samorząd organizuje Galę Wolontariatu....


Mikołaj w Pasłęku

Pozostało15 dni

Już kolejny rok z rzędu pani Izabela Malinowska przygotowuje akcję „Mikołaj w...