19 listopada 2018 Seweryny, Maksyma, Salomei

Popadało i zalało

dodał 2018-07-31
Popadało i zalało

Czekaliśmy na deszcz jak na zbawienie. Niestety przyroda jest nieprzewidywalna. W wyniku wczorajszych gwałtownych opadów deszczu zalane zostały piwnice, garaże i pomieszczenia, w których pozostawiono otwarte okna dachowe. Sporo interwencji mieli strażacy z JRG i OSP. Na zdjęciach widzą Państwo sytuację z ul. 3 Maja. Wydaje się, że firma, która ma dbać o drożność kanalizacji burzowej zapomniała o swoich obowiązkach.

jp

0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#OJOJ   2018-08-02

No właśnie, autorowi się wydaje A może to wina Nawałki i Lewandowskiego No chyba że Tuska


#SPRAWDZACZ   2018-08-02

Ja jestem za tym żeby poprzednia firma "równie profesjonalnie" czyszcząca kanały wróciła i wyczyściła je o 40 tys taniej. Wszystkim nam wtedy będzie żyło się lepiej.


#Mieszkaniec   2018-07-31

Taka profesjonalna firma ze Sztumu i nie radzi sobie ze studienkami burzowymi a ktoś to spawdza? studzienki pozapychane korzeniami drzew .ul Wojska Polskiego. itd,co więcej firma ze Sztumu była droższa o ponad 40 tys od miejscowego przedsiębiorcy, można ?można


#PAN KRACY#Mieszkaniec   2018-08-02

Typowi Polacy, na wszystkim się znający, najlepsi w narzekaniu. Mistrzowie świata w znajdowaniu winnych. Skąd się w ludziach bierze poczucie że można się wypowiadać na tematy których specyfiki się nie rozumie.


#Spostrzegawczy   2018-08-01

Proszę o interwencje po tym zalaniu na chodniku idąc do gabinetu dr Rojka jest ogromna dziura na chodniku,moze dojść do zlamania nogi


#Mieszkaniec   2018-08-01

Jednym z powodów że tyle wody spływa po ulicach jest fakt, że coraz więcej mieszkańców wykłada sobie podwórka polbrukiem. Kiedyś woda wsiąkała w grunt, dziś z podwórek wyłożonych polbrukiem woda spływa na ulicę. Co do skrzyżowania koło hotelowej wiele razy było mówione, że jest tam stara kanalizacja deszczowa i nie nadąża z odbieraniem wody....


#Wielka szkoda   2018-07-31

Skrzyżowanie Piłsudckiego i Westerplatte to tragedia nie tylko dla kierowców ale i mieszkańców ponieważ za każdym razem piwnice a tam mają chyba piece grzewcze , opał i nie tylko są zalewane, gdzie ciagle jest wzywana straż z pompami, rozumiem przypadek ale nie za każdym razem gdy tylko trochę popada nie wspomnę o deszczach ulewnych , czy administrator nie powinien wniknąć w ten szczegół.Przecież ten budynek taki piękny szlak trafi,już widać otpadający tynk .


#Kazik#Wielka szkoda  2018-08-01

A co mnie to obchodzi że tymi odpadają.miszkania tam są wynajmowane więc niech sami zrobią kasę biorą


#Ninia#Wielka szkoda  2018-07-31

w dupie za moje pieniądze jakimś patusą mają remontować chatę ??Ty człowieku jesteś normalny...


#Obserwujący   2018-07-31

Wszystkie te kłopoty wynikają ze złego zarządzania miastem. Burmistrz zamiast budować sobie za pożyczone pieniądze parki rozrywki i inne mniej potrzebne rzeczy, powinien zadbać o rzeczy podstawowe, jak np. wystarczającą drożność kanalizacji burzowej. Niestety, parki widać a rur nie i kto by podziwiał geniusz burmistrza? Mądrość władzy widać w czasie trudnym, taka burza to sprawdzian mądrości włodarza.


#Mieszkaniec Pasłęka   2018-07-31

W Pasłęku dwa te same miejsca zalewane po każdym większym deszczu - 3 Maja jak na zdjęciach i Boh. Westerplatte na dole na skrzyżowaniu z Piłsudskiego. Wystarczy zadbać i coś zrobić z burzówką w tych dwóch miejscach.


#Jan   2018-07-31

Proszę zobaczyć studienki robią po łepkach wszystko bylo zapchane przed deszczamy ,a nadzór kto nad tym ma pytam? przyjadą jedna ulicę zrobią kasa wzięła ,źal


#Szuwarek   2018-07-31

Jest to tzw. syndrom przemodlenia.


#Znicz   2018-07-31

Bardzo wzorowa postawa strażaków . Bez wezwania sami zainteresowali się stanem wody w piwnicach przy ul.Westerplatte.Godne naśladowania,gdyż podczas nieobecności domowników jest szansa na zminimalizowanie strat związanych z zalaniem.


#Kolo   2018-07-31

A do szpitala też dojść nie.mozna było tyle wody.Straz pompowała.Bo z tym żalaniem jest tak że zrobione dobrze tylko.podpiete pod stare rury które są poprostu stare niedrożne i już niezadagrzaja odbierać.trzeba poprowadzić nowe a nie wpinać ile się da.


#Takie tam   2018-07-31

Po pierwsze, chcieliście deszczu, a jak popadało to narzekają (typowo polskie zachowanie), a druga zaś sprawa. Po co udrażniać kanalizę jak nie pada ? (to też takie polskie zachowanie). Typowo Polskie miasto z typowymi mieszkańcami. Nic nowego :)


#Mieszkaniec 3 M   2018-07-31

To wykonawca i projektańci tej przebudowy 3 maja kilka lat temu coś źle zrobili....nigdy za tak nie zależało..A po remoncie od kilku lat większy deszcz i jest basen.....może ktoś by módl się bardziej przyjrzeć tej sprawie...


#Duff#Mieszkaniec 3 M  2018-07-31

Dokładnie. Mieszkalem ponad 20 lat przy tej ulicy i nigdy tak nie zalewało. Nigdy. Czego sie nie dotkną pseudo firmy wygrywajace pseudo przetargi to jest lipa.


#E Jaworowicz#Mieszkaniec 3 M  2018-07-31

Szanowny Panie, zbadamy tę sprawę


#Kalwa   2018-07-31

To nie firma dbający o burzówki zawiodła ale nadmiar modłów o deszcz dał znać o sobie


#Matka z dzieckiem   2018-07-31

Nie tylko 3- Maja była zalana ale rutynowo koło dawnej "hotelowej "było tragicznie ,auta musiały zawracać bo przejechać się nie dało,woda sięgała do swiateł aut samochodowych.Byle deszcz a ulica zamienia się w rwący potok o przejściu pieszego chodnikiem nie ma mowy ponieważ kierowcy - bezmuzgowcy chyba celowo robią "fontanny"nie zostawiając na pieszych suchej nitki.


#Potrzebna zmiana   2018-07-31

"nieprzewidywalna"kto by sie spodziewal w lato deszcz w zime mroz..niemozliwe....hyhyy


#Szuwarek   2018-07-31

Oczywiście znajoma firma poprzednia , robiła to lepiej.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało2 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało3 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...