22 marca 2018 Katarzyny, Boguslawa

POrozmawiajmy o Polsce

dodał Ponad tydzień temu, 2018-03-10
POrozmawiajmy o Polsce

Pewnie nie raz zdarzyło się Państwu, że oglądając telewizję, chcieliście skomentować jakąś wypowiedź polityka lub omawianą sytuację. Teraz będziecie mieli taką okazję. Już 13 marca, we wtorek o godzinie 17, w Pasłęckim Ośrodek Kultury odbędzie się spotkanie parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami.

Do Pasłęka przyjadą: Senator Jerzy Wcisła oraz Posłowie na Sejm: Zbigniew Konwiński, Marta Golbik, Tomasz Szymański oraz Stanisław Gawłowski. Przyjadą nie po to, by wygłosić swoją mowę, ale by porozmawiać z mieszkańcami, odpowiadać na zadawane przez Was pytania, wspólne zastanawiać się nad najlepszymi rozwiązaniami dla Polski. Od Was zależy, jak to spotkanie będzie wyglądało.
Zapraszamy do udziału.

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Bogdan dziaslo   Ponad tydzień temu, 2018-03-13

dlaczego zadnego matola pisowskiego nie bylo ? ciemna masa tylko tu udaje odwaznych . mieliscie niepowtazalna okazje przedstawic swoje racje


#Jcp#Bogdan dziaslo  Ponad tydzień temu, 2018-03-14

Bo to matołectwo najlepiej się czuje we własnym, otumanionym towarzystwie. Zobacz z jakim niesmakiem odpowiadają ich panowie na niewygodne pytania. Skąd się tylu tumanów raptem w Polsce się wzięło?


#Zniesmaczony   Ponad tydzień temu, 2018-03-14

Nikt przyzwoity na ten spęd widocznie nie poszedł. Bo i po co? Wprawdzie mógłby ktoś tam pójść i wygarnąć im co o nich myśli ale czy warto znaleźć się w tak podłym towarzystwie chociaż przez chwilę? Czasu szkoda.


#Hymn PO   Ponad tydzień temu, 2018-03-13

Bój to jest nasz ostatni. Łatwy skończył się łup. W celi ubiór pasiasty. Dla nas od głów do stóp.


#Wnerwiony   Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Pod moim wpisem pojawiły się cztery minusy. Kto je postawił? Zwolennicy PO, tego zorganizowanego związku przestępczego? Czy może ludzie ogłupieni ich kłamliwą propagandą? A może zwyczajni przestępcy, którzy pod rządami PO czuli się jak ryby w wodzie? Nieważne, i tak i tak są na przegranych pozycjach. Ich czas się kończy bezpowrotnie i żadne ich wpisy nie wstrzymają naprawy Polski.


#Pytek#Wnerwiony  Ponad tydzień temu, 2018-03-13

A Gawłowski po co tam pojechał- uzdrawiać systemy melioracyjne czy pisać prace profesorską? Dlaczego ostatnio nie widać go na imprezkach w zachodniopomorskim?


#Hehe#Wnerwiony  Ponad tydzień temu, 2018-03-13

Co ty nie powiesz - Afera związana ze Spółdzielczymi Kasami Oszczędnościowo-Kredytowymi, których ojcem założycielem jest prominentny senator PiS Grzegorz Bierecki, jest przez wielu nazywana największą niewyjaśnioną aferą w historii III RP. Zawierucha w SKOK-ach doczekała się własnej strony w Wikipedii


#Gfb#Hehe  Ponad tydzień temu, 2018-03-13

SKOKI to obrobiła banda związana z Tuskiem i Kopaczową.


#Spokojny#Hehe  Ponad tydzień temu, 2018-03-13

Afery, ktokolwiek by je zrobił należy wyjaśnić i winnych ukarać bez względu na przynależność partyjną. Ale wam nie o SKOK-i chodzi. Wam chodzi o odsunięcie PiS-u od władzy i tylko o to. Interes Polski szeroko pojęty macie w 4 literach. I dlatego dyskusja z wami nie ma sensu. Was trzeba ignorować i robić swoje w/g porzekadła - psy szczekają a karawana idzie dalej.


#Zniesmaczony   Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Że też wstydu nie mają, PO tych wszystkich złodziejskich działaniach powinni zapaść się pod ziemię.


#Jjni#Zniesmaczony  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

A co ci zginęło? Te kilkaset tysięcy nagród, które szydłowa przydzieliła swoim giermkom i samej sobie? Niemożliwe! Nie mogłeś tyle mieć boś gołodupiec aż tu piszczy.


#Oburzony#Jjni  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Policz raczej te kilkaset MILIARDÓW, która ukradła Polsce złodziejska szajka PO-PSL.


#Hehe#Oburzony  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Polska kilkuset miliardów to od wojny nawet nie miała, natomiast potrafię policzyć te 5 miliardów, które wyparowały ze SKOK, które tak bardzo chronił przed kontrolą finansową Lech Kaczyński i obecny prezydent Duda


#Nbvc#Hehe  Ponad tydzień temu, 2018-03-13

Ty pewnie nawet kilkuset tysięcy nie miałes od wojny. Popatrz sobie na polskie PKB i nie ściemniaj. A popatrz na uszczelnianiu VAT, ile milionów, miliardów poszło do kasy rządowej a ie do kieszeni POkrętów z PO.


#Hehe#Nbvc  Ponad tydzień temu, 2018-03-13

Nie podpieraj się PKB, w czasie bumu gospodarczego na świecie bo Polska wypada poniżej średniej a dużo gorzej niż np Armenia, Wietnam, Nepal, Rumunią, ..., karuzele vatowskie, jak się kręciły tak kręcą, nawet nasi lokalni mają się doskonale, nie brakuje na nich i powców i pisowców i innych nacji. Potrzebujesz jakiegoś przykładu aferki, proszę - Ekspresowy przetarg w Ministerstwie Zdrowia rozstrzygnięty! Sensacji niestety nie ma: wygrały szczepionki gorsze, w dodatku sprowadzane z Azji, nie dopuszczone do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Zarobi koncern, na którym od lat bogacił się wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda (46 l.) z żoną.


#Ja#Zniesmaczony  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Wstydu to jedno ale i rozumu brakuje skoro liczą że ludzie jeszcze kiedykolwiek ponownie dopuszczą ich do władzy


#Wnerwiony   Ponad tydzień temu, 2018-03-12

"przyjdź, porozmawiamy o programie" - z tymi typami rozmawiać o programie? Mieli 8 lat do swojej dyspozycji - Ich program to program nałogowego pijaka - CO BY TU JESZCZE WYNIEŚĆ Z DOMU? Tym domem to nasza Polska. I te typy mają jeszcze czelność przychodzić do nas? A won stąd na cztery wiatry złodziejskie łachudry, bo ktoś was jeszcze psami poszczuje!!!


#Wnerwio#Wnerwiony  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

proponuję 500+ na dziecko, złodziejskich sedziów do ciupy, aferałów osądzić. Nie dać się rządzić europejskiemu lewactwu.


#Marta#Wnerwiony  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Tak jak byś o pisiorach pisał


#Hst#Wnerwiony  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Pewnie napoleon, wielki drwal przyjdą, no i podwładni napoleona - będą musieli robić frekwencję.


#Boss   Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Jeszcze trochę i będziecie łachudry gonili tych swoich dobroczyńców z pisuaru.


#Ojciec   Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Pokazuję te pięć gąb dzieciom i mówię - patrzcie, tak wyglądają członkowie złodziejskiej organizacji, która szkodziła nam wszystkim przez osiem lat a i teraz pełni odrażającą rolę Targowicy.


#Jak ja nie cierpię idiotów#Ojciec  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Ładny z ciebie ojciec. Jak dla mnie to zwykły k***s.


#Nie daję Owsiakowi#Jak ja nie cierpię idiotów  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

no ale posłanka to chyba nie ku...s,


#Hst#Nie daję Owsiakowi  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Pewnie napoleon, wielki drwal przyjdą, no i podwładni napoleona - będą musieli robić frekwencję.


#Karuzela koryt#Ojciec  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Jak będzie transmisja z miesięcznicy, to też pokaż, żeby wiedziały, jak wyglądają członkowie organizacji, która będzie szkodzić przez następne sześć lat.


#Rozśmieszony#Karuzela koryt  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Następne sześć lat? To już wiesz, że wygrają następne wybory? Ciepło, ciepło, rozumuj tak dalej, to może dojdziesz do prawdy i też potępisz te gęby pokazane tu przez redaktora.


#Ahhhaa   Ponad tydzień temu, 2018-03-12

a co to za przekręty? Gawłowski może powie co kombinował homoseksualistami. Kanapki lubił.


#Jjj   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Porozmawiajmy o taśmach u sowy i przyjaciół....nie osmieszajcie się więcej i skończcie z ta śmieszna partia,złodzieje degenraci banderowcy.


#Ciekawe#Jjj  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

No to porozmawiamy-„poznański działacz Prawa i Sprawiedliwości Filip Wiśniewski przez sześć lat wydał u niego 750 tysięcy złotych. Jak ustaliła Prokuratura Okręgowa w Warszawie, w latach 2009-2015 kupił w sumie dwa i pół kilograma kokainy!”, „Jak dodaje tabloid, działacza PiS-u w procesie Cezarego P. reprezentuje ta sama kancelaria adwokacka, z której usług korzysta prezes partii, Jarosław Kaczyński.”


#Prawnik#Ciekawe  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Każdego adwokata może wynająć każdy. Taka profesja.


#Bezstronny#Ciekawe  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

PO swoich przestępców kryła a PiS swoich przestępców tępi. Widzisz różnicę?


#No popatrz #Bezstronny  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Nowak za zegerak, poleciał natychmiast i trafił do sądu, Szyszko za stodołę za pół miliona, został poklepany i dostał nagrodę 70100 zł, widzisz różnicę


#Świstak#Prawnik  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

O ! To coś mało mamy w Polsce tych adwokatów


#A może lepiej porozmawiać o tym#Jjj  Ponad tydzień temu, 2018-03-11

Odwołanie Domagalskiego-Łabędzkiego z funkcji prezesa KGHM może być spowodowane przeprowadzanymi przez niego w spółce zmianami kadrowymi, dotyczącymi lokalnych działaczy kojarzonych z PiS. To nie spodobało się dolnośląskiemu posłowi i wiceszefowi PiS, Adamowi Lipińskiemu, który forsował zmianę na stanowisku prezesa firmy. W jego opinii, dotychczasowe działania prezesa KGHM mogą pogorszyć sytuację Prawa i Sprawiedliwości przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi.


#Obserwator#A może lepiej porozmawiać o tym  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Martwisz się o sytuację PiS-u? To ciekawe.


#Pamiętamy#A może lepiej porozmawiać o tym  Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Właśnie ogłosili ustawę że w zarządach spółek skarbu państwa, mogą zasiadać, członkowie bez wykształcenia, dokładnie jak za Bieruta, pojawią się pewnie nowe twarze, pomijane, przy dostępie do koryta


#Ciekawy   Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Kiedyś Mickiewicz opisał ''ostatni zajazd na Litwie" a teraz Redaktor pisze o "ostatnim najeździe na Pasłęk". Jak się tamten skończył - wiemy. Jak się ten skończy - zobaczymy.


#Stachu   Ponad tydzień temu, 2018-03-12

Pogonić POPIS


#Zygfryd   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

platformie już podziękujemy! lepiej jechać na Korwina w niedzielę do Elbląga.


#Rymnęło mi się#Zygfryd  Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Platforma czy Korwiny - jednakowe mydliny. Zamydlają nam gały, by ich łgarstw nie widziały.


#Nick30 znakow#Rymnęło mi się  Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Co z tego że rym jak bez sensu?? Jak byś zamiast Korowina wstawił PiS to wtedy ma sens, ale już się nie rymuje.


#Plebs#Zygfryd  Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Ciekawe czy utnie drzemkę i puści bąka, jak to ma w zwyczaju w parlamencie UE, za 4 tys euro miesięcznie


#Zygfryd#Plebs  Ponad tydzień temu, 2018-03-11

parlament europejski to sracz, fakt, czasem przy sraniu można uciąć komara.


#Wcc#Zygfryd  Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Widzę lubisz facecje za darmo.


#Kiedyś sie zagryzą   Ponad tydzień temu, 2018-03-11

W spółkach kontrolowanych przez skarb państwa od kilku lat trwa karuzela kadrowa. Zarządy PZU, Pekao i Aliora zmieniają się jak w kalejdoskopie, a wszystko za sprawą wojny podjazdChoć Mateusz Morawiecki w grudniu 2017 r. został premierem, a Ziobro jest ministrem w jego rządzie, nic się nie zmieniło: to Ziobro ma największy wpływ na obsadę stanowisk w spółkach finansowych kontrolowanych przez państwo. Niektórzy obserwatorzy życia gospodarczego mieli nadzieję na zmiany w PZU i spółkach zależnych, zwłaszcza że zarówno władze Pekao z Krupińskim na czele, jak i zarząd Aliora - z pełniącym obowiązki prezesa Chyczewskim - nie chcą dostosować się do ustawy kominowej. To rządowi nie na rękę, bo ustawa nakładająca kaganiec na wygórowane pensje władz państwowych spółek była sztandarowym pomysłem PiS.


#Stachu   Ponad tydzień temu, 2018-03-11

Pieprzyć POPIS


#Jan 123   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

do obecnych na tym załosnym spotkaniu spytajcie sie gawłowskiego czy ma tez paragony z zakupu telewizora i radia bo z zegarka sprzed 10 lat paragon posiada. swoja droga kto normalny tak długo zbiera paragony


#Inspektor#Jan 123  Ponad tydzień temu, 2018-03-11

Jak ma telewizor i radio, to jeszcze czy płaci abonament


#Inspektor   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

A tak dla zmiany tematu na ciekawszy, wytropili że jest szansa dla naszego dworca - Spod mocy ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta uciekną placówki bezpośrednio położone na dworcach, czyli w miejscach przeznaczonych do odprawy pasażerów. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Sklep musi znajdować się w pobliżu przystanku komunikacyjnego, punktu sprzedaży biletów oraz punktu informacji dla podróżnych. Taki wyjątek wystarczył wielu handlowcom.


#Ciekawy   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Będziesz chrapan? Znów ze swojej ospowatej mordy będziesz jakiś bełkot wydawać?


#Marek Chrapan#Ciekawy  Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Cześć dziobaty, Widzę, że pogodziłeś się ze swoją ospowatością i uważasz iż wszyscy są podobni do ciebie. A swój krogulczy nosek też polubiłeś czy botoksem go wyprostowałeś? Natomiast na zlot gatunku wymierającego nie ma po co chodzić - o czym z nimi rozmawiać? Jedynie może z ciekawości - jak na żywo wyglądają zoologiczne okazy odchodzące w niebyt bo ich nawet ZOO już nie chce mieć na utrzymaniu, no może jakiś "klawisz" zlituje się i da im mieszkanko z żelaznymi firaneczkami. Może i ty zechcesz się do nich dołączyć - masz szanse. Cześć krogulczy nochalu.


#Bogdan dziaslo   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

jestes debilem to pewnie wiesz ?.ale rozczaruje cie raczej nie bedzie mnie tam


#Ab#Bogdan dziaslo  Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Bogdan, gdzie masz jaja?


#Zdziwiony#Bogdan dziaslo  Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Jak to? Nie zwiększysz frekwencji? Będzie im głupio, jak będą tylko z urzędu.


#Bogdan dziaslo   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

to matołectwo pisowsko radiomaryjne ,macie okazje przyjść i powiedzieć im w oczy ,ze sa złodziejami , grupa przestępcza itp . ciekawe czy któryś z tutejszych debili sie odważny ?


#XP#Bogdan dziaslo  Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Ty bogdan pewnie będziesz przed nimi klękał i ziewał, to daj znać czy ktoś się odważył.


#Widzący   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

#ruch11listopada :) CWP


#Ciekawy   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Czego oczekują w Pasłęku ci przedstawiciele PO-wskiej zorganizowanej grupy przestępczej? Czy nie właściwiej byłoby zwiedzenie przez nich cel w najbliższym więzieniu jako przedstawiciele tej grupy?


#Wąska   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

W Pasłęku nie ma prokuratury, sądu ani więzienia, więc co ten Stachu tu szuka. Może chodzi o te ostatnie podtopienia przecież melioracja to gut biznes.


#Spokojny   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Najlepszym rozwiązaniem dla Polski jest rozwiązanie PO. To mogę im już tu podpowiedzieć, bez żadnych spotkań.


#Duff   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Ha ha ha ha!!! Dobre! ;)))


#Nick   Ponad tydzień temu, 2018-03-10

Po co się pytam a gdzie Asy z poprzedniej kampanii


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Jarmark Wielkanocny

Pozostało3 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się...