18 listopada 2018 Romana, Klaudyny, Karoliny

Przepychanki przedwyborcze cd.

dodał 2017-10-19
Przepychanki przedwyborcze cd.

Gonić PO. Pod taki hasłem miłościwie nam panujący PiS przygotowuje zmiany w ordynacji wyborczej. Zmiany mają zapewnić partii naczelnika Kaczyńskiego panowanie na wszystkich szczeblach rządzenia. Pewna jest już likwidacja jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach w mniejszych miastach i zakaz równoległego startu kandydatów na różne stanowiska. Mówi się też o wprowadzeniu list tylko partii politycznych. W lokalach wyborczych czekają na nas nowe rozwiązania techniczne pozwalające inwigilować komisję i wyborców. Oprócz przezroczystych urn zamontowane będą kamery. Nie wolno zapominać o zamontowaniu kamer w kiblach, żeby zapobiec ewentualnym knowaniom przeciw wybrańcom narodu.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Gość   2017-10-21

A jakie było hasło folksdojczów z wnukiem hitlerowca na czele tuSSkiem - Aby żyło się lepiej. Tylko komu?


#Wujek dobra rada#Gość  2017-10-21

Żeby żyć lepiej to trzeba się wziąć za pracę.


#Grab   2017-10-21

He, he, mówią że złość piękności szkodzi ale Zy udowodnił, że i rozumowi również i takoż w bezbłędnym pisaniu. Prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że od nadmiernej emocji i na zdrowiu może doznać uszczerbku.


#Pytajnik#Grab  2017-10-21

Wskaż błąd w komentarzu do którego nawiązujesz?


#Dlugie lata krotki rozum#Grab  2017-10-21

Oszczędź wątrobę przed nadmiernym wydaleniem żółci. Natura w twoim przypadku jest nieubłagana. pomyśl "memento mori".


#Grab   2017-10-20

Śmieszne są te wpisy pasłęckich zwolenników niemiłościwie nam panującej PO, która prędzej czy później (raczej prędzej) znajdzie się na przysłowiowym śmietniku historii. Mam na myśli Redaktora jak i innych tu pisujących. Biedacy ci łudzą się, że może jednak znowu będzie tak jak było i w miarę swoich sił tu o to walczą, jak choćby ten z Tamtych lat. Niestety, czas płynie a widoków na zawrócenie kijem Wisły ( u nas Wąskiej) ani widu ani słychu.


#Zy#Grab  2017-10-21

A gdzie ty stary, zdeformowany poprzednim systemem, dziadu będziesz jadem pluł jak redaktor znajdzie się tam gdzie mu życzysz? Puki co oszołomstwo żadnej swojej stronki w Pasłęku nie ma a tylko włóczy się tutaj i smrodzi.


#Ciekawy   2017-10-20

Www - zechciej zdradzić ten rewelacyjny sposób.


#Www#Ciekawy  2017-10-20

Jeszcze raz napiszę bo admin usunął. Np głosowanie korespondencyjne. Każdy może głosować korespondencyjnie (zgłosić zamiar w Gminie) Jedynie w przypadku wyborów samorządowych mogą tylko niepełnosprawni znacznie lub umiarkowanie. Procedura jest tak rozdmuchana, że na Pasłęk ok. 100 osób i urząd na nic innego nie ma czasu tylko dostarczanie i odbieranie kart. Paraliż totalny.


#CMD#Ciekawy  2017-10-20

Wciśnij ikonkę Windowsa (pomiędzy lewym CTR i ALT) + R wpisz CMD następnie format D: /fs:ntfs i tyle :)


#Www   2017-10-20

o usuwane są komentarze. Brawo admin


#Grab   2017-10-19

Słusznie. Gonić PO. Wprawdzie sama się wykończa, ale należy im w tym dodatkowo pomóc, również w Pasłęku.


#Tamte lata #Grab  2017-10-20

Kolejny sługa komuszy. Najpierw dzieciom w szkole przez wiele lat kit wciskał a teraz niby zmądrzał. Co się z tymi staruchami w Pasłęku dzieje?


# AB   2017-10-19

PO sama się wykańcza więc wystarczy tylko nie przeszkadzać. Proszę się przygotować na gorącą politycznie jesień, kilku byłych podobno już się pakują.


#..   2017-10-19

A co POwskie Mendy juz nie będą mogli manipulować wyborami ? Dokładać głosów do urn do siebie ? Będą kamery i bardzo dobrze a Ty JP juz wiesz ze Twoi zasrani ulubiency nie będą okradac znowu Polski.


#Www   2017-10-19

A jeżeli Państwa to interesuje to mogę też napisać jak legalnie rozłożyć, zbombardować, sparaliżować wybory na poziomie gminy. Jest to proste legalne i łatwe (będę złośliwy jak redaktor i powiem, że zostało to wprowadzone przez PO). Uwaga - zapewne wykorzystane TO będzie przez KOD PO .N


#Samotny rewolucjonista chrapan   2017-10-19

Dzieckiem będąc nie chciałem się uczyć a jako nieukowi bardzo pasował ówczesny system Poszedłem na ochotnika do komuszej armii aby go umacniać. Ale tam też trzeba było się uczyć, a ja myślałem, że nie matura a chęć szczera. Poznali się na mnie i wyleli z woja choć podoficera się dochrapałem, no w końcu nazwisko zobowiązuje. Potem na rożny sposób budowałem ludową ojczyznę i ani się spostrzegłem jak się zestarzałem, stetryczałem i wypieprzyli na emeryturę. Dzis staram się jak mogę aby być przydatnym idiotą ale nigdzie mnie nie chcą. Komu nie zaproponuje rewolucyjnych rozwiązań każdy puka się znacząco w czoło. Młodzi mnie olewają choć uważam, że mam doskonałe sposoby na ich szczęście pomimo, że na własne nie miałem. A starzy? Niestety dla mnie zmądrzeli i nie chcą ze mną mieć do czynienia.


#Gfd#Samotny rewolucjonista chrapan  2017-10-19

Ty nie jesteś Chrapan, ale komunista podszywający się pod Chrapana.... jakie to typowe dla lewactwa....


#Www   2017-10-19

Ponadto jeżeli Szanownych czytelników to interesuje to mogę poinformować (bo redaktor tego z pewnością nie zrobi bo nie wie o tym) o kilku matołkach wprowadzonych do ordynacji przez Jaśniedemokratyczną PO które spowodują, że komisja w lokalu wyborczym wyniki ustali dopiero następnego dnia, a gdzie jeszcze ogólnopolskie wyniki, hoho. Przy tych przepisach majstrują ci co nie mają zielonego pojęcia o pracy obwodowych komisji wyborczych (PO i PiS).


#WWW   2017-10-19

Nie ma racjonalnego wytłumaczenia dla przezroczystych urn wyborczych. Co mają dać przezroczyste urny? Komisja ma obserwować jak się zapełniają czy co? No niech ktoś mi wytłumaczy do czego przezroczyste urny? Czekam.


#Hgf#WWW  2017-10-19

a comaszprzeci przezroczystym urnom? Nikomu to nie przeszkadza, a na przykład wiadomo będzie, że na początku będa puste.


#Www#Hgf  2017-10-19

Liczba kart wydanych nie może być większa niż liczba kart znajdujących się po otwarciu urny. Urnę komisja sprawdza czy jest pusta i plombuje ją. Po zamknięciu lokalu sprawdzana jest plomba i otwierana urna. Przypominam że w komisji jest 9 osób plus osoba wyznaczona przez burmistrza.


#Www#Hgf  2017-10-19

mam przeciwko to że np Gmina Pasłęk wydała ok 20 000 na urny, które prawdopodobnie po pierwszych wyborach będą do wymiany.


#Hg#Www  2017-10-19

JUż wydała? Może jakiś link? ale... pomyśl, będą też kamery ...:)))) O tym popłacz jeszcze.


#Fd#Www  2017-10-19

Liczba kart nie może być większa.... ale była w wyborach samorządowych... a potem znaleziono jeszcze różne po smietnikach !


#Www#Hg  2017-10-19

Tak już wydała. Do końca bodajże maja trzeba było kupić. Pieniądze byly wprawdzie z bużetu państwa.


#Www#Fd  2017-10-19

Taaa to może jakiś link. Cuda to były w PKW W-wa.


#Marek Chrapan   2017-10-19

Przezroczyste urny nie tworzą żadnej rewolucji, a przechodzą do historii bez większych zasług. Obecnie najbardziej wiarygodnymi urnami wyborczymi są elektroniczne bezpośrednio połączone z Okręg. KW i PKW. W Polsce inż. z Wrocławia opracował taką już w roku 2009, niestety brak możliwości przekrętów wyborczych uniemożliwia jej wdrożenia w Polsce, a kupują nawet kraje V świata. (Owczesna cena- 3 tyś zł) "Kaj my to som"


#Gfd#Marek Chrapan  2017-10-19

urny elektroniczne kupują kraje 5 świata, a potem wiadomo skąd są dyktatury 5 świata..... tam to dopiero odbywają się cyrki z wyborami....


#Wodzu#Marek Chrapan  2017-10-19

Chyba myślisz o połączeniach z KC do PKW, tanie i wygodne, bo PKW też jest w KC a wyborcy to niech siedzą w domu, No bo,na zakupy już nie pójdą, na wycieczkę nie pojadą bo paliwa nie kupią


#WRC   2017-10-19

Przezroczyste urny są już standardem podczas wyborów w większości cywilizowanych krajów, a standardem tej strony są artykuły z poziomu "kibla".


#Aaa   2017-10-19

Pan ma genetyczny feler. Brak obiektywizmu.Patrzy Pan przez pryzmat interesów Burmistrza i sprzyjających mu sił w myśl zasady ,nie kąsa się ręku która karmi.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało3 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało4 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...