23 lutego 2018 Romany, Damiana, Polikarpa

Przetarg na konserwację kanalizacji

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-29
Przetarg na konserwację kanalizacji

Ogłoszony został przetarg na konserwację kanalizacji deszczowej na terenie miasta Pasłęk. Przedmiotem zamówienia jest: 1 Przedmiotem zamówienia jest usługa, polegająca na bieżącej konserwacji sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta Pasłęka. Zakres prac do wykonania obejmie: 1.1 czyszczenie studni rewizyjnych, czyszczenie wpustów z przykanalikiem, czyszczenie kolektorów kanalizacji deszczowej, czyszczenie kratek na wpuście, czyszczenie ścieków korytkowych, czyszczenie zestawów: separator z osadnikiem na kanalizacji deszczowej wraz z wywiezieniem i utylizacją odpadów, 1.2 uzupełnianie brakujących żeliwnych pokryw na włazach studni oraz rusztów na wpustach kanalizacji deszczowej, 1.3 regulacja pionowa poziomu kratek na wpustach i włazów na studniach, 1.4 wymiana wpustów ulicznych na kanalizacji deszczowej oraz włazów na studniach rewizyjnych kanalizacji deszczowej, 1.5 wykonaniem monitoringu (inspekcji TV) wyznaczonego odcinka kanalizacji deszczowej wraz z nagraniem na płycie CD lub DVD, 1.6 udział osoby posiadającej uprawnienia budowlane o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych w komisjach odbiorowych nowych przyłączy do miejskiej sieci kanalizacji deszczowej, 1.7 wymianę uszkodzonych fragmentów sieci kanalizacji deszczowej. Zamówienie realizowane będzie do dnia 31 grudnia 2018 roku. Termin składania oferty mija 2 lutego 2018 roku o godzinie 10:00.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#NICK   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-29

Przedsiębiorstwo Usług Wodno-Kanalizacyjnych w Pasłęku- jednostka operatorska- sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. ..... WIEC O CO CHODZI, MIASTO POPREZ PUWK NIE MOZE SAMO TEGO ZROBIC?


#Wiem#NICK  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-30

Czy musisz z uporem godnym lepszej sprawy bronić swojej głupoty? Deszczówka to nie ścieki!


#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-29

A Pasłek nie ma przedeiebiorstwa usług kanalizacyjnych, że musi przetarg ogłaszac??


#Jak ja nie cierpię idiotów#Nick  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-29

Jełop jesteś co ci cały czas powtarzają. Kanalizacja deszczowa inaczej burzówka nie jest w gestii wodociągów i nigdy nie była. Od dawna są ogłaszane przetargi na jej utrzymanie ale ty do tej pory albo jeszcze cycka ssałeś albo nieprzytomny byleś, że nie wiesz.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

W Parlamencie Róże Europy!

Pozostało13 19 minut

Już jutro w pasłęckim Klubie Parlament wystąpi jeden z najpopularniejszych, polskich...


Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...


Zagrają dla Przemka

Pozostało14 dni

Już dziś serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert dla Przemka z Zielonki...