22 października 2017 Halki, Filipa, Salomei

Przy ul. Boh. Westerplatte powstaje nowy zieleniec

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

Trwają prace, związane z zagospodarowaniem terenu przy ul. Boh. Westerplatte w Pasłęku. Zgodnie z ubiegłorocznymi postawieniami budżetowymi, powstanie tu nowy zieleniec. Wykonawcą zadania jest firma PRO-SERVICE Patryk Zalewski z siedzibą w Elblągu. Koszt prac to blisko 75 tys. zł. Najwięcej, bo prawie 30 tys. zł kosztować będzie wykonanie dwóch zjazdów do wspomnianej ulicy - Podział przestrzeni oparto na geometrycznym układzie, który wydzieli część wypoczynkową i część roślinną – zapowiadają urzędnicy i informują, że w ramach projektu prócz nasadzeń drzewek i  krzewów, pojawią się też elementy małej architektury, a konkretnie 3 ławki i 2 kosze na śmieci. aw

0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Beskit   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

Zaraz ktoś napisze, że za mało miejsc parkingowych ...


#Ojaaa   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

jakże zacne otoczenie...


#Darek   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

Według mnie jest za mało miejsc parkingowych!


#Podpis   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

Tyle pieniążka na taki placyk? Kto by się zgodził za taką kwotę urządzić sobie podwórze? Na choleę ta zieleń w takim otoczeniu? Co z ty,iparszywymi barakami?


#Szalonaruda   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

przecież i tak ktokolwiek oprócz mieszkańców widocznych na zdjęciu budynków będzie się bał tam wejść, usiąść...


#Doradca   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

Proszę zamontować szlaban z pilotem żeby bez zgody właścicieli nikt nie wjechał i wyjechał. Na ławkach proszę nakleić kartkę świeżo malowane.


#Przechodzień   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

Ławki tam mają być tylko dla celebrytów !!!!


#Dyrektor   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

Zieleniec ładny ale samo tło masakra.Wycięte krzewy odsłoniły ruinę zaniedbanych szopek.Troszkę to nie halo ze strony władz udających że tego syfu nie widzą Sam budynek z powybijanymi szybami nie dodaje miastu uroku.Czy nie można tym trzem budynkom tam znajdującym się dać nowej elewacji.


#Mieszkanka   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

Panie Burmistrzu wykazuje się pan to widać, ławki, bruki i tym podobne i to w roku 2017 a co z ulicą 3-go maja przy bloku nr 2 i 4 renciści dzieci i ludzie łamią nogi na drodze która należy do gminy i decyzją gminy droga między blokami miała być zrobiona w roku 2016 widać pana nie wzruszą warunki jakie mają mieszkańcy i jak pan wie bloki znajdują się przy głównej ulicy 3-go maja co pan na to według pana to jest w porządku takie traktowanie mieszkańców z poważanie mieszkanka bloku.


#Piotr   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

Jest wiele do zrobienia w Pasłęku. Nie sądzę jednak aby to było najistotniejsze. Chodnik od strony wjazdu węzeł południe z S7 powinien mieć kontynuacje. Przy ulicy Boh. Westerplatte stan chodnika jest chyba dla dla uczczenie walk na Westerplatte w 1939r. Wygląda jak po 7 dniach walk. Wizytówka !!! Mógł by się pojawić chodnik ze ścieżką rowerową.


#Podpis   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-10

miejscowe menele będą zadowolone


#P   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-11

Mieszkanka, chyba sobie jaja robisz, burmistrz ma robić komuś podwórko pod blokiem? A może by mieszkańcy sami tyłki ruszyli, wydzierżawili teren, a następnie zagospodarowali? co następne? będziesz chciała żeby burmistrz komuś podwórko w domku jednorodzinnym urządzał? a tak na marginesie to renciści i dzieci to też ludzie.


#Wandula   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-11

Koniec z obleganiem parków ,ławek, skwerków przez meneli, jeśli chodzi o miejscowych meneli słyszałam że zostali z tego budynku wywiezieni.SM goni tych nierobów i ma rację.


#Mieszkanka   Ponad 2 mieiące temu, 2017-08-11

Wielmożna Panie władzo a może by pan pomyślał o chodniku na Westerplatte bo nie da się już nim iść same dziury i wystające studzienki pośrodku chodnika. Zapraszają pana mieszkańcy na spacer aby ocenić jak jeszcze dłługo mamy się przewracać aby dojść do swoich mieszkań,


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Miłośników jazzu, rocka i bluesa zapraszamy na koncert pt. „Zaduszki...


10 listopada 2017 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się...


Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają 11 listopada na...


Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...