21 listopada 2018 Alberta, Janusza, Konrada

Relacja z zawodów strzeleckich w Grądkach.

dodał 2018-07-30
Relacja z zawodów strzeleckich w Grądkach.
W ramach zadania publicznego "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu" pod tytułem "Upowszechnianie zdrowego i aktywnego trybu życia" poprzez popularyzację strzelectwa sportowego, finansowanego ze środków Gminy Godkowo realizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Godkowo ,,Pomocna Dłoń'' w Godkowie i Strzelnicę Sportową "SOKÓŁ GRĄDKI" oraz GOKSiR Godkowo odbyły się zawody strzelectwa sportowego połączone z obchodami Pierwszej rocznicy powstania Strzelnicy ,,SOKÓŁ GRĄDKI".

Oprócz strzelania z broni pneumatycznej najmłodsze dzieci próbowały swych sił w strzelaniu z wyrzutni NERW za co zostały obdarowane upominkami od Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń". Kolejka do wyrzutni NERW nie miała końca. Dzieci są zafascynowane tą dziedziną sportu.
Zmagania w strzelaniu z broni pneumatycznej odbyły się w trzech kategoriach: kobiety, mężczyźni i poniżej 15 lat. Ponadto z okazji rocznicy powstania strzelnicy, dla zawodnika który trafił najwięcej dziesiątek przewidziano Puchar Prezesa Strzelnicy ,,Sokół Grądki''. Spotkanie było okazją do podsumowania roku działalności strzelnicy, a także do podziękowań osobom, bez których by się nie udało aż tyle osiągnąć. Na uczestników czekało stoisko piknikowe. Wszystko było darmowe.

W walce o największą ilość dziesiątek zwyciężył Robert Knyżewski, lecz zrzekł się jako współorganizator i puchar zdobył Pan Waldemar Olender z siedmioma trafionymi dziesiątkami.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za tak liczny udział. Wielkie podziękowania należą się dla pana Sebastiana Leszczyńskiego za nagłośnienie naszego przedsięwzięcia w Radio Olsztyn. Dziękujemy za miłe słowa: ,,Mała miejscowość ale wielcy ludzie'' i wiele innych, które dla nas organizatorów wiele znaczą i sprawiają, że warto działać społecznie. Nasz trud nie idzie na marne. Dziękujemy!

 

Poniżej wyniki:


Kategoria: poniżej 15 lat kpn
1- Mateusz Lender 76 pkt
2- Gabriela Leszczyńska 62 pkt
3- Aleksandra Tanona 62 pkt

Kategoria: kobiety kpn+ppn
1- Gabriela Roman 144 pkt
2- Mariola Leszczyńska 127 pkt
3- Marta Wójcik 115 pkt

Kategoria: mężczyźni kpn+ppn
1- Sebastian Leszczyński 172 pkt
2- Waldemar Olender 169 pkt
-Robert Knyżewski 164 pkt (zrzekł się)
3- Bartłomiej Tomaszewski 154 pkt

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało1 godzina 30 minut

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...