21 września 2018 Jonasza, Mateusza, Hipolita

Relacja z zawodów strzeleckich w Grądkach.

dodał Ponad miesiąc temu, 2018-07-30
Relacja z zawodów strzeleckich w Grądkach.
W ramach zadania publicznego "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu" pod tytułem "Upowszechnianie zdrowego i aktywnego trybu życia" poprzez popularyzację strzelectwa sportowego, finansowanego ze środków Gminy Godkowo realizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Godkowo ,,Pomocna Dłoń'' w Godkowie i Strzelnicę Sportową "SOKÓŁ GRĄDKI" oraz GOKSiR Godkowo odbyły się zawody strzelectwa sportowego połączone z obchodami Pierwszej rocznicy powstania Strzelnicy ,,SOKÓŁ GRĄDKI".

Oprócz strzelania z broni pneumatycznej najmłodsze dzieci próbowały swych sił w strzelaniu z wyrzutni NERW za co zostały obdarowane upominkami od Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń". Kolejka do wyrzutni NERW nie miała końca. Dzieci są zafascynowane tą dziedziną sportu.
Zmagania w strzelaniu z broni pneumatycznej odbyły się w trzech kategoriach: kobiety, mężczyźni i poniżej 15 lat. Ponadto z okazji rocznicy powstania strzelnicy, dla zawodnika który trafił najwięcej dziesiątek przewidziano Puchar Prezesa Strzelnicy ,,Sokół Grądki''. Spotkanie było okazją do podsumowania roku działalności strzelnicy, a także do podziękowań osobom, bez których by się nie udało aż tyle osiągnąć. Na uczestników czekało stoisko piknikowe. Wszystko było darmowe.

W walce o największą ilość dziesiątek zwyciężył Robert Knyżewski, lecz zrzekł się jako współorganizator i puchar zdobył Pan Waldemar Olender z siedmioma trafionymi dziesiątkami.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za tak liczny udział. Wielkie podziękowania należą się dla pana Sebastiana Leszczyńskiego za nagłośnienie naszego przedsięwzięcia w Radio Olsztyn. Dziękujemy za miłe słowa: ,,Mała miejscowość ale wielcy ludzie'' i wiele innych, które dla nas organizatorów wiele znaczą i sprawiają, że warto działać społecznie. Nasz trud nie idzie na marne. Dziękujemy!

 

Poniżej wyniki:


Kategoria: poniżej 15 lat kpn
1- Mateusz Lender 76 pkt
2- Gabriela Leszczyńska 62 pkt
3- Aleksandra Tanona 62 pkt

Kategoria: kobiety kpn+ppn
1- Gabriela Roman 144 pkt
2- Mariola Leszczyńska 127 pkt
3- Marta Wójcik 115 pkt

Kategoria: mężczyźni kpn+ppn
1- Sebastian Leszczyński 172 pkt
2- Waldemar Olender 169 pkt
-Robert Knyżewski 164 pkt (zrzekł się)
3- Bartłomiej Tomaszewski 154 pkt

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało6 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...