12 grudnia 2017 Dagmary, Aleksandra, Ady

Ronda pod zarząd gminy

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-19

Władze miasta rozważają możliwość przejęcia w zarząd dwóch węzłów na trasie S 7. Ronda Północ i Południe są zaniedbanie i nie przynoszą nam chwały. Trwają w właśnie rozmowy z GDDKiA na temat kosztów utrzymania. Jest szansa na porozumienie i lepszy wygląd miejsc przez, które wjeżdżają do naszego miasta goście i turyści. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-19

Przejąc i zadbać o asfalt można. Tylko błagam tablic nie stawiajcie


#Piotr   Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-19

Niech władze miasta lepiej się zajmą bliższymi tematami, np. Ulica Boh. Westerplatte wraz z chodnikiem to dopiero wizytówka. Wczoraj powódź w mieście a dzisiaj blokada bo ul. Firmową kończą na szybko. To naprawdę przykład jak nie powinno się organizować prac. Blokada w godzinach szczytu. Policja z Olsztyna twierdzi że mają pozwolenie. Nawet nie sprawdzili. Wiara jednak potrafi zdziałać cuda.


#Podpis   Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-19

kogoś na ratuszu chyba pojebało!


#Roman   Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-19

Czy któreś z rond ma otrzymać imię L. Kaczyńskiego lub też Żołnierzy Przeklętych ( czy jakoś tak ) , że miasto stara się o ich pozyskanie? Cie Florek... .)


#Zzz   Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-19

Władze miasta rozważają możliwość przejęcia w zarząd dwóch węzłów na trasie S 7 dziennikarstwo najwyższych lotów, coś gdzieś brzęczy ale nie do końca wiadomo gdzie i co ale nie sprawdzamy i od razu piszemy,no naprawdę rasowy dziennikarz, a gdy by nawet to czy gmina tak bogata jak nasza (kokosy z pola golfowego ;) ) jest w stanie udźwignąć utrzymanie dwóch węzłów dogi klasy S, burmistrz na prezydenta ;) a dziennikarz do lochu.


#Abel   Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-19

ciekawe czy będą zimą odśnieżone....


#Wsdyd   Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-19

chwały to na pewno nie przynosi skrzyżowanie Zamkowej i Woj. Polskiego: zaniedbane ,dziurawe ,z wysepką i chwastami do kolan , jakimś obdrapanym kawałem żelastwa -niby słup energetyczny, a na przeciwko prywatna posesja, którą Bóg ,a raczej właściciel opuścił... Piękny wjazd do centrum...nie ma co...


#Wyborca   Ponad 2 mieiące temu, 2017-09-20

No turyści walą do Pasłęka drzwiami i oknami. Ktoś tu chyba funkcjonuje w równoległej rzeczywistości. A kto miałby to zimą odśnieżać, i czym. Te firmy krzak które wygrywają miejscowe przetargi. Ronda jak ronda, ważne że bez dziur, czyste, trawa wykoszona, co więcej trzeba. Tablic z wizerunkiem Burmistrza. Te można postawić przy drodze na Gołąbki.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Zygmunta...


17 grudnia 2017 roku odbędzie się w Perfect Pubie przy ul. Wiśniowej w Pasłęku...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne z zaplanowanych na grudzień...