22 września 2018 Tomasza, Maurycego, Joachima

Ronda pod zarząd gminy

dodał 2017-09-19
Ronda pod zarząd gminy

Władze miasta rozważają możliwość przejęcia w zarząd dwóch węzłów na trasie S 7. Ronda Północ i Południe są zaniedbanie i nie przynoszą nam chwały. Trwają w właśnie rozmowy z GDDKiA na temat kosztów utrzymania. Jest szansa na porozumienie i lepszy wygląd miejsc przez, które wjeżdżają do naszego miasta goście i turyści. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wyborca   2017-09-20

No turyści walą do Pasłęka drzwiami i oknami. Ktoś tu chyba funkcjonuje w równoległej rzeczywistości. A kto miałby to zimą odśnieżać, i czym. Te firmy krzak które wygrywają miejscowe przetargi. Ronda jak ronda, ważne że bez dziur, czyste, trawa wykoszona, co więcej trzeba. Tablic z wizerunkiem Burmistrza. Te można postawić przy drodze na Gołąbki.


#Wsdyd   2017-09-19

chwały to na pewno nie przynosi skrzyżowanie Zamkowej i Woj. Polskiego: zaniedbane ,dziurawe ,z wysepką i chwastami do kolan , jakimś obdrapanym kawałem żelastwa -niby słup energetyczny, a na przeciwko prywatna posesja, którą Bóg ,a raczej właściciel opuścił... Piękny wjazd do centrum...nie ma co...


#Abel   2017-09-19

ciekawe czy będą zimą odśnieżone....


#Zzz   2017-09-19

Władze miasta rozważają możliwość przejęcia w zarząd dwóch węzłów na trasie S 7 dziennikarstwo najwyższych lotów, coś gdzieś brzęczy ale nie do końca wiadomo gdzie i co ale nie sprawdzamy i od razu piszemy,no naprawdę rasowy dziennikarz, a gdy by nawet to czy gmina tak bogata jak nasza (kokosy z pola golfowego ;) ) jest w stanie udźwignąć utrzymanie dwóch węzłów dogi klasy S, burmistrz na prezydenta ;) a dziennikarz do lochu.


#Roman   2017-09-19

Czy któreś z rond ma otrzymać imię L. Kaczyńskiego lub też Żołnierzy Przeklętych ( czy jakoś tak ) , że miasto stara się o ich pozyskanie? Cie Florek... .)


#Podpis   2017-09-19

kogoś na ratuszu chyba pojebało!


#Piotr   2017-09-19

Niech władze miasta lepiej się zajmą bliższymi tematami, np. Ulica Boh. Westerplatte wraz z chodnikiem to dopiero wizytówka. Wczoraj powódź w mieście a dzisiaj blokada bo ul. Firmową kończą na szybko. To naprawdę przykład jak nie powinno się organizować prac. Blokada w godzinach szczytu. Policja z Olsztyna twierdzi że mają pozwolenie. Nawet nie sprawdzili. Wiara jednak potrafi zdziałać cuda.


#Podpis   2017-09-19

Przejąc i zadbać o asfalt można. Tylko błagam tablic nie stawiajcie


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało5 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...