18 października 2017 Juliana, Lukasza

Ronda pod zarząd gminy

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2017-09-19

Władze miasta rozważają możliwość przejęcia w zarząd dwóch węzłów na trasie S 7. Ronda Północ i Południe są zaniedbanie i nie przynoszą nam chwały. Trwają w właśnie rozmowy z GDDKiA na temat kosztów utrzymania. Jest szansa na porozumienie i lepszy wygląd miejsc przez, które wjeżdżają do naszego miasta goście i turyści. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-09-19

Przejąc i zadbać o asfalt można. Tylko błagam tablic nie stawiajcie


#Piotr   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-09-19

Niech władze miasta lepiej się zajmą bliższymi tematami, np. Ulica Boh. Westerplatte wraz z chodnikiem to dopiero wizytówka. Wczoraj powódź w mieście a dzisiaj blokada bo ul. Firmową kończą na szybko. To naprawdę przykład jak nie powinno się organizować prac. Blokada w godzinach szczytu. Policja z Olsztyna twierdzi że mają pozwolenie. Nawet nie sprawdzili. Wiara jednak potrafi zdziałać cuda.


#Podpis   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-09-19

kogoś na ratuszu chyba pojebało!


#Roman   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-09-19

Czy któreś z rond ma otrzymać imię L. Kaczyńskiego lub też Żołnierzy Przeklętych ( czy jakoś tak ) , że miasto stara się o ich pozyskanie? Cie Florek... .)


#Zzz   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-09-19

Władze miasta rozważają możliwość przejęcia w zarząd dwóch węzłów na trasie S 7 dziennikarstwo najwyższych lotów, coś gdzieś brzęczy ale nie do końca wiadomo gdzie i co ale nie sprawdzamy i od razu piszemy,no naprawdę rasowy dziennikarz, a gdy by nawet to czy gmina tak bogata jak nasza (kokosy z pola golfowego ;) ) jest w stanie udźwignąć utrzymanie dwóch węzłów dogi klasy S, burmistrz na prezydenta ;) a dziennikarz do lochu.


#Abel   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-09-19

ciekawe czy będą zimą odśnieżone....


#Wsdyd   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-09-19

chwały to na pewno nie przynosi skrzyżowanie Zamkowej i Woj. Polskiego: zaniedbane ,dziurawe ,z wysepką i chwastami do kolan , jakimś obdrapanym kawałem żelastwa -niby słup energetyczny, a na przeciwko prywatna posesja, którą Bóg ,a raczej właściciel opuścił... Piękny wjazd do centrum...nie ma co...


#Wyborca   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-09-20

No turyści walą do Pasłęka drzwiami i oknami. Ktoś tu chyba funkcjonuje w równoległej rzeczywistości. A kto miałby to zimą odśnieżać, i czym. Te firmy krzak które wygrywają miejscowe przetargi. Ronda jak ronda, ważne że bez dziur, czyste, trawa wykoszona, co więcej trzeba. Tablic z wizerunkiem Burmistrza. Te można postawić przy drodze na Gołąbki.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

W niedzielę 22 października odbędzie się ostatni koncert w ramach V Pasłęckiego...


Miłośników jazzu, rocka i bluesa zapraszamy na koncert pt. „Zaduszki...


10 listopada 2017 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się...


Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają 11 listopada na...