Rychliki w budowie

dodał 2013-08-02
Rychliki w budowie

W ostatnim czasie Rychliki stanowią jeden, olbrzymi plac budowy. Ma to związek z inwestycjami drogowymi, jakie są realizowane równocześnie: firma Strabag remontuje odcinek trasy Rychliki – Gołutowo, natomiast firma Skanska przebudowuje wojewódzki odcinek Rychliki – Jelonki. W związku z pracami, ruch na wymienionych odcinkach jest utrudniony, a w niektórych miejscach czasami w ogóle niemożliwy. Dlatego też wykonawcy inwestycji organizują objazdy. Dziś i w poniedziałek układana będzie trzecia, ścieralna warstwa asfaltuna odcinku od tartaku do Gołutowa. Objazd dla Gołutowa wyznaczony został przez Barzynę - Śliwicę - Kąty - Lepno - Dziśnity.

Z koeli na drodze wojewódzkiej nr 527 w sierpniu zamknięty może zostać most w centrum Jelonek, który będzie przebudowywany. W dalszym ciągu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i objazdami, ale tempo prac pozwala zakładać, że jeszcze w tym roku cały odcinek Rychliki – Jelonki o długości 8 km będzie pokryty asfaltem. Póki co należy uzbroić się w cierpliwość, co zresztą wielu kierowców już zrobiło, tłumacząc, że remonty te były konieczne, a ich efekt szybko zneutralizuje wszelkie niezadowolenie, jakie do tej pory się pojawiało. aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#*   2013-08-02

Ten objazd to jedna wielka pomyłka. Nikt ne przygotował objazdów w sposób należyty. Dziury, krzaki i wyboje. Katastrofa, ale nikt się nie martwi. Niech wieśniaki jeżdżą dziurami.


#Nareszcie..   2013-08-02

Nareszcie. Może w końca ta wieś gminna zapomniana przez Boga i ludzi powstanie z dna, w które wpędzili ją byli przede wszystkim szefowie tej gminy - wśród nich jeden okazał się po prostu niewyuczalnym tumanem, drugi złodziejem a trzeci alkoholikiem. Może ktoś wreszcie zacznie się tutaj budować, może wreszcie zaczną się tutaj osiedlać ludzie uciekający od miejskiego zgiełku ?


#..   2013-08-03

Trzech spośród ilu dotychczas panujących ? Pierwszy z tych trzech to który w kolejności panowania ?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Przypominamy o wystawie

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Zygmunta...


17 grudnia 2017 roku odbędzie się w Perfect Pubie przy ul. Wiśniowej w Pasłęku...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne z zaplanowanych na grudzień...