24 września 2018 Gerarda, Ruperta, Tomiry

Rychliki: Zaproszenie na spektakl w kościele

Wydarzenie odbyło się Ponad tydzień temu, 2018-09-15

dodał Ponad tydzień temu, 2018-09-12
Rychliki: Zaproszenie na spektakl w kościele
Grupa teatralna PROSKENION z Rychlik, która występowała na Jarmarku św. Bartłomieja w Pasłęku z przedstawieniami "Stara baśń" (2017), "Pan Twardowski" (2018) serdecznie zaprasza do Kościoła Parafialnego w Rychlikach na przedstawienie "Pan Twardowski" 15 września o 19.00.

 

Skład grupy to aktorzy amatorzy, pasjonaci teatru. Za swoją działalność otrzymali nagrodę Starosty Powiatu Elbląskiego w 2017 roku. Gościli w Młynarach, Godkowie, Skowronach, Ornecie. Każde z przedstawień było artystycznym, nastrojowym wydarzeniem i było gorąco oklaskiwane przez widzów.

info: nadesłane


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Bajka   Ponad tydzień temu, 2018-09-13

Rychliki miały DOM KULTURY ale dzięki własnej głupocie przehuśtali. Były zespoły między innymi POTOK ,który niemiał gdzie robić prób i się rozpadł,zawiązał się teatrzyk musi ćwiczyć w kościele czy to jest normalne?Zawsze komuś coś przeszkadza,i jak tu nadąrzyć za głupotą.


# Ateista #Bajka  Ponad tydzień temu, 2018-09-13

Dzieci z teatrzyka powinny być czujne a jeszcze bardziej ich rodzice .Dobroć i miłosierdzie klechów do dzieci ujawnia się codziennie .


#Tfu 3# Ateista   Ponad tydzień temu, 2018-09-13

Masz jakieś konkrety? Bo prokurator czeka. Na obmowy i oszczerstwa też. Czy może po prostu głupi jesteś i szczekasz, bo wszyscy szczekają?


# Ateista #Tfu 3  Ponad tydzień temu, 2018-09-13

A poczytaj troszeczkę BARANIA ŁĄKO.


#Wyborca   Ponad tydzień temu, 2018-09-12

Kolejna dobra okazja do robienia przez Proboszcza kampanii jednemu z kandydatów na wójta.


#Różyce i Opijowo#Wyborca  Ponad tydzień temu, 2018-09-12

Ks. Samuel nie pasował gdyż miał własne zdanie a teraz ks. Lech olewa wszystko i wszystkich - jak straż pożarna w Zadupiu Małym-Zatęchłym. Wójt jako niedoszły i niespełniony pleban chce trzymać rękę na wszystkim. A to się nie da. 21-go października przegra z kretesem.


#Jelonek#Różyce i Opijowo  Ponad tydzień temu, 2018-09-13

Akurat tu nie chodzi o Wójta.


#Rychliczanka#Wyborca  Ponad tydzień temu, 2018-09-12

Brawo za odpowiedź, podzielam ripostę. Proskenion nie popiera żadnego polityka, nie miesza się do polityki. Po prostu działa i dobrze się bawi.


#HMCh#Wyborca  Ponad tydzień temu, 2018-09-12

Jak nie masz pojęcia jak to funkcjonuje, to nie zabieraj głosu. Organizatorem przedstawienia jest NIEZALEŻNA grupa teatralna, która korzysta jedynie z gościnności Proboszcza i pomocy szkoły. Grupa decyduje o tematyce, miejscu i terminie przedstawień. Jak może zauważyłeś, nie ma w gminie ośrodka kultury. Proboszcz może zaprosić na spektakl kogo chce, ty też, Wyborco, możesz zaprosić kogo chcesz, np. swojego kandydata. Wstęp wolny. Nie doczytałeś? Nie dla wszystkich wójtowie, radni, polityka itp to cel w życiu i okazja do lansu. Nie mieszaj dobrej woli aktorów, organizatorów i sztuki z polityką. To żałosne i źle świadczy o tobie.


#AGA 2   Ponad tydzień temu, 2018-09-13

Dajcie sobie spokój z tymi klechami .Chyba już dosyć .O ich wyczynach i sukcesach na okrągło bębni prasa i media aż do mdłości.Jak najdalej od ludzi i dzieci .


#HMCH   Ponad tydzień temu, 2018-09-13

Proscenion działa zupełnie niezależnie i dzięki życzliwości Ks. Proboszcza korzysta z kościoła bo nie mają miejsca by się spotykać. Proboszcz zdobył środki na remont dachu i to nie małe teraz kończy się kolejny remont i tylko ślepy by tego nie zauważył. Nie jestem fanem Proboszcza ale opinia że olewa wszystko jest dalece krzywdząca no chyba że pisze to ktoś kto nie ma bladego pojęcia ale wtedy lepiej powstrzymać się od komentarzy.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało3 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...