22 maja 2018 Heleny, Wieslawy, Ryty

Sesja 24 listopada i 18 grudnia

dodał 2017-11-06
Sesja 24 listopada i 18 grudnia

Do końca bieżącego roku radni spotkają się jeszcze na dwóch sesjach rady miejskiej. Na sesji 24 listopada uchwalone zostaną stawki podatków lokalnych na nowy rok oraz poznamy projekt budżetu na rok 2018. Na sesji grudniowej, która wyjątkowo odbędzie się w poniedziałek 18 grudnia najważniejszym punktem obrad będzie podjęcie uchwały w sprawie budżetu Miasta i Gminy Pasłęk.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Pytam   2017-11-06

Nie miałeś lepszego zdjęcia? Czemu nam każesz oglądać tych opuchlaków?


#Fan ASYSTENTA   2017-11-06

Mam nadzieje że w planie budżetowym znajdą się wartościowe inwestycje. Zdarzają się absurdy jak bezsensowne badania archeologiczne. Pieniądze wyrzycone w błoto żeby ktoś mógł zarobić i żeby ASYSTENT miał zajęcie. Swoją drogą jestem ciekawy ile kosztuje utrzymanie niepotrzebnego stanowiska asystenta. Może nie jestem na bieżąco i ASYSTENT jest nie jest już nazwą stanowiska a zawodem!


#Roman   2017-11-06

Nasz sołtys także zapowiedział nowe, lepsze, podatki. Ponieważ wzrosła cena gazu i prądu, pomijając już wzrost cen żywności, Państwu oraz p. posłowi Kaczyńskiemu, będzie się żyło lepiej, a nawet dostaniej. Co było w kampanii wyborczej p. premier?


#Aja   2017-11-06

Niech oni zajmą się tym co najważniejsze dla ludzi-a nie tylko stawki i podwyżki(za co niby ta podwyżka śmieci-tak miało być pięknie jak PUK się dostanie ,a teraz co!)Niech poczytają sobie co ludzi gryzie ,a nie przed wyborami obiecanki ,a pózniej cisza!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Dni Rodziny

Pozostało10 dni

W piątek 1. czerwca Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na plac zabaw,...


Talent po raz XV

Pozostało17 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...


To tytuł wyjątkowego koncertu, na który zaprasza Państwa już teraz burmistrz...