19 czerwca 2018 Gerwazego, Protazego

Spotkanie krwiodawców

dodał 2016-12-02
Spotkanie krwiodawców

Wczoraj z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa spotkali się członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi z Pasłęka, działającego przy Urzędzie Miejskim. Gośćmi klubowiczów był burmistrz Wiesław Śniecikowski, przedstawiciele PCK z Elbląga z prezesem Markiem Jaroszem oraz pracownice Rejonowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddział terenowy w Pasłęku. Burmistrz podziękował dawcom za ich bezinteresowne ratowanie ludzkiego zdrowia i życia. Przypomniał również, że sam w trakcie choroby korzystał z pomocy krwiodawców.

Wyróżniający się członkowie pasłęckiego klubu otrzymali drobne upominki i okolicznościowe kubki. Pasłęcki Klub Krwiodawców liczy 48 członków, z tego 30 regularnie oddaje krew. W tym roku członkowie klubu oddali 45,450 litrów krwi. Rekordzistą jest pan Feliks Paszkowski, który oddał do tej pory 75 litrów bezcennego leku. Kolejnym rekordzistą jest pan Piotr Stańczyk z 63 litrami krwi. W dniu dzisiejszym podczas uroczystości w Elblągu honorowi krwiodawcy otrzymają odznaczenia Państwowe i resortowe. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Piter   2016-12-04

Dziękuję wszystkim krwiodawcom. Dostałem sporo waszego najlepszego lekarstwa i dlatego teraz cieszę się z życia. Dzięki wielkie za wasze poświęcenie.


#Brawo   2016-12-03

BRAWO Felek !!!


#Mimi   2016-12-03

BRAWO! wielkie gratulecja dla wszystkich krwiodawców! Oby było więcej tak bezinteresownych osób!


#Kobuszewski Jan   2016-12-02

siłom i godnościom osobistom....


#Czerwony   2016-12-02

Też należę do klubu i nikt mnie nie powiadomił


#Do poniżej   2016-12-02

Akurat jako nowy prezes to się do tej funkcji nadaje i wcale się nie pchał sami go poprosiliśmy i wybralismy.Zapraszam na spotkania i zaangażowanie się to sie sam przekonasz .


#Krwiodawca   2016-12-02

A ten w tych wycieruchach to z Pasłęka czy z Młynar a może z Godkowa wszędzie się pcha do władzy Młynary mają już go dość .jak mi wiadomo to krwiodawcy byli zaproszeni wszyscy.


#Podpis   2016-12-02

Gratulacje wszystkim krwiodawcom !!! Dziękujemy za pomoc w ratowaniu życia.


#Krwiodawca   2016-12-02

Zaproszeni byli wszyscy krwiodawcy należący do klubu krwiodawców .Dla pozostałych krwiodawców zaproszenie ogólne wisiało na tablicy ogłoszeń w punkcie poboru krwi w Pasłęku. ZAPROSZENIE było dla wszystkich krwiodawców.


#Podpis   2016-12-02

Dlaczego nie zaprosili wszystkich honorowych Honorowych Dawców Kwi.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

W ostatni weekend czerwca zapraszamy do Młynar na Ogólnopolski Przegląd Kultury...


W niedzielę 1. lipca o godz. 17:00 zapraszamy na koncert inaugurujący Artystyczne Lato...


To tytuł wyjątkowego koncertu, na który zaprasza Państwa już teraz burmistrz...