24 listopada 2017 Flory, Emmy, Chryzogona

Szczury uciekają z tonącego okrętu

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Na początek żeby było jasne, nigdy nie byłem i nie będę członkiem PO. Nie mogę niestety patrzeć, jak niektórzy działacze tej partii dezerterują do nowej „kanapy” złotoustego Gowina i jedynie słusznej partii prezesa, miłośnika kotów. O Gowinie mówią, że to największa d….a w polskiej polityce. Jeszcze niedawno był w rządzie znienawidzonego rudego Tuska. Teraz robi za figowy listek w koalicji prezesa. Do Gowina przeszedł szef struktur powiatowych PO z powiatu olsztyńskiego, na co dzień burmistrz Olsztynka. Trwają rozmowy na temat przejścia do obozu Kaczyńskiego czterech posłów PO. Uciekinierzy mają otrzymać w nagrodę posady wiceministrów. Mam nadzieję, że spełnią się słowa starszej, ale mądrej pani profesor Staniszkis, do niedawna mocno wspierającej prezesa i partię PiS. Pani profesor wieszczy, że polskie społeczeństwo jednak się "odbuduje i wymiecie tych PiS-owców z Dudą na czele".

jp

foto. Polityka.pl


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Wrogowie dookoła   Ponad tydzień temu, 2017-11-13

Państwo PiS - Live: Państwo PiS live: NIEMCY - odwieczny wróg (i do tego migają się z reparacjami), FRANCJA - wróg (Macron, czyli wg narodowca i karka- M. Kowalskiego "rybi kutasik"), UKRAINA - wróg (banderowcy, Bircza na grobie NN żołnierza etc.), ROSJA - wróg a W. W. Putin miga się z wrakiem T-154M), HOLANDIA - wróg (ateiści, narkomani i ten obrzydliwy Frans Timmermans), CZESI - wróg (ateiści totalni i nie popierają idei "Polska od morza do morza"), AUSTRIA - wróg (Minister Sprawiedliwości Austrii – Wolfgang Brandstetter, powiedział, że PiS zdemolował polski TK), LUXEMBURG - wróg (premier Xavier Bettel, zdeklarowany homoseksualista, zabrał na spotkanie z Papieżem swojego "męża" Gauthiera Destenaya), LITWA - wróg (szaulisi), ŚLĄZACY - wróg (ukryta opcja niemiecka w Polsce) -...itd. itp.


#Wróg 2#Wrogowie dookoła  Ponad tydzień temu, 2017-11-13

LITWA - oczywiście wróg ! (Jan Parys - szaulisi byli gorsi dla Polaków niż SS !!!).


#ONRowiec   Dwa tygodznie temu, 2017-11-09

Jestem ciekaw kiedy to pasłęczanie się odbudują i wymiotą z zamku ten cały plebs.


#Abdul   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-09

Jp z niejednego pieca chleb jadl.


#Obserwator   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-08

Ależ nabuzowany nienawiścią ten pytający. Uważajcie, aby kogoś nie napadł z nożem w ręku. To pewnie ubek, który za 2100 zł przymiera głodem.


#Ab   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-08

do 12 - każdy rząd ma nasze pieniądze to po pierwsze. Po drugie- dobrze że społeczeństwo ma coś ze swoich pieniędzy. Po trzecie- poczytaj dlaczego i dzięki komu Grecję dopadł kryzys.Po czwarte- zgadzam się z Twoim stwierdzeniem zawartym w pierwszym zdaniu bo właśnie do tego grona się zaliczasz.


#Ab#Ab  Dwa tygodznie temu, 2017-11-09

do pytam- nie bij piany, podaj kontrargumenty jeżeli je masz.


#Pytam#Ab  Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-08

Z czyjej ręki żresz? Kto ci płaci za te wpisy?


#Bb   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-08

he he he... mówi się, że staniszkis broni zarobków córki , KODziary. A co ma do stracenia redaktor JP że takie teksty popełnia? Tragikomedioredaktorze, nie jesteś członkiem PO a startowałeś z listy PO do wyborów w powiecie.


#Abdul   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-08

Przedpel kiedy sie w koncu zaszyjesz bo juz sie czytac tych wypocin nie da


#12   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Ależ debili w naszym pasłęczkowie obrodziło... Aplauz, standig owation - PiS "Janosik-Partei" daje swoim wszystko to co chcą. Bo rząd PiS ma kasę - jaką ? - Z pewnością taką jak mówiła "Żelazna Lady" Margaret Thatcher - czyli nasze pieniądze. Poczekajmy, ostudźmy swoje gorące umysły - PiS da, PiS każdemu (prawie) da i zgodnie z logiką ekonomii - PiS pójdzie w pisdu ! Podobnie jak parę lat temu Grecja. Ale Grecji pomogła Wielka Angela, nam nie pomoże bo świr z MON ogłosił wojnę z Bundeswehrą... Kupuje masło, kupujcie środki żywnościowe, najgorsze przed nami...


#Fan Napoleona   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

JP3 kłamie co za szuja i dziennikarska dzifka co ty za dropsy łykasz ze masz taki zajepisty odlot zero sprawdzonych informacji tylko ploty ale kto pisał twój licencjat betonowy dziadku na pewno nie ty co niemcowi wkiblu płytki klad


#McLvin   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Mafia Chińska was obserwuje (-(-(-(-(-(--)-)-)-)-)-)


#Marian K   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Wszyscy ta sama klika,te same poglądy, łupić głupców. Obiecują, obietnic nie dotrzymują, niekumaci i tak ich zamiennie popierają. 40% + 20% czyli około 60% dymanych bez drogiego masła;). PiS PO jedno zło. Czołem wielkiej Polsce, pozdro dla kumatych;)


#Radio Erewań   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

#Radio Erewań   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

"W związku z informacjami medialnymi dotyczącymi mojej osoby (ewentualnej zmiany przynależności partyjnej oraz interpretacji moich wypowiedzi) informuję, że nie byłem uczestnikiem Kongresu partii "Porozumienie" i nie przystąpiłem do tego ugrupowania. Jestem i zamierzam pozostać członkiem Platformy Obywatelskiej RP". Artur Wrochna - Burmistrz Olsztynka


#Grab   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Szczury uciekają z tonącego okrętu. Nawet redaktor przyznaje, że PO tonie. I to jest najlepsza wiadomość dla uczciwych pasłęczan. Reszta to tylko bicie piany. Na razie to tyle - do następnej (za miesiąc, jak pisze Ab) nadziei redaktorka, pa, pa.


#Jj#Grab  Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-08

brak opozycji to nic dobrego ... na prosty "łep" to jak by był jeden sklep w Pasłęku i robił se ceny jakie chce - dobrze to by miał tylko on i pracownicy ....


#Ab   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Oni nie uciekają z tonącego okrętu, tylko przejrzeli na oczy i ze złodziejami nie chcą mieć nic wspólnego:)


#Ab   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Raz na miesiąc nowa nadzieja redaktorka, że PIS , Kaczyńskiego, Prezydenta, Rząd i wszystkich dobrej zmiany piorun trzaśnie a tu figa.


#KTO   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Chciałbyś


#Bolo   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Oby słowa pani profesor się sprawdziły.


#Duff   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Społeczenstwo sie własnie odbudowuje i goni złodziei z PO .


#Hehe#Duff  Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Tylko czemu kradnie dwa razy więcej


#Jj   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

i co wtedy jak wymiecie PO wróci ? jedni warci drugich ... "ludzie" słuchają i wierzą a jest tak samo u jednych i drugich byle do koryta się dostać tyle , że jedni lepiej się prezentują ... jeden POPIS ... na tą chwile nie ma żadnej dobrej opcji .. i jak można wspierać ONR-owców gdzie wielki wódz nie wierzy w teorię ewolucji ... posłuchajcie czasem na fb ( Kuba wątły pl )


#Wyborca#Jj  Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Problem z ONR nie polega na tym, że jakiś gamoń nie wierzy w teorię ewolucji. Problemem z ONR jest taki, że to organizacja faszystowska.


#ONRowiec#Wyborca  Dwa tygodznie temu, 2017-11-09

Faszystowska??? Taaaaa Jedna z bardziej normalnych organizacji w PL


#Mecenas   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Po medal to pierwszy garbaty stawałeś od ministra słusznej zmiany a teraz wszyscy są be co za tupet ten tekst nadaje się pod & kodeksu wiec JP uważaj ...


#Boss   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Pani profesor to była kiedyś niezła laska. Co do Dudy i Kaczora ma rację. Kiedyś to naród zamiecie.


#Ech   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Szanowni czytelnicy to jest portal redaktora więc może pisać co chce, ale My czytelnicy nie powinniśmy dawać się napuszczać na siebie. Proponuję NIE ZAMIESZCZAJMY KOMENTARZY POD TYM ARTYKUŁEM !!!!!! PROSZĘ !!!!!


#Przepeł   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-07

Ja pier co za gamoń.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Wieczór z książką

Pozostało7 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na Wieczór z Książką, który...


W tym roku, już po raz drugi, pasłęcki samorząd organizuje Galę Wolontariatu....


Mikołaj w Pasłęku

Pozostało15 dni

Już kolejny rok z rzędu pani Izabela Malinowska przygotowuje akcję „Mikołaj w...