17 lipca 2018 Anety, Bogdana, Jadwigi

Uwaga kierowcy!

dodał 2017-09-18
Uwaga kierowcy!

Most przy rondzie Itzehoe nad rzeką Wąska został wyłączony z ruchu, co oznacza zamknięcie ul. Zamkowej. Wjazd do miasta możliwy jest jedynie od strony Krosno - Rzeczna. Decyzja obowiązuje do odwołania. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2017-09-19

Przy takiej wodzie zakrzewko nic by nie. pomogło


#Ktoś   2017-09-19

Powinno być wszystko dobrze sprawdzone dla czego osoby odpowiedzialne za ten zbiornik na Zakrzewku nic nie zrobiły aby zapobiec tej tragedii.


#Hall anonim   2017-09-19

Do Roman ... Nie ma . Ale jest Ulica Pasleker Straße


#Roman   2017-09-19

Kiedyś korciło mnie, by zadać pytanie: czy w Itzehoe istnieje rondo Pasłęk? Proszę wybaczyć, że w dniu klęski żywiołowej zdecydowałem się.


#Podpis   2017-09-19

jak za burmistrzem nie przepadam tak w tym konkretnym przypadku co miał chłopina zrobić? Chcielibyście by piach do worków ładował??? . Strażacy niby byli , ładnie to wyglądało w mediach a a woda i tak zrobiła swoje. Z żywiołem jeszcze nikt nie wygrał


#Łeb ci zalało ?   2017-09-19

redaktor pobownie pokazal rzetelnosc w informacji....drodzy czytelnicy..mozecie wjechac rowniez do Miasta wezlem poludnie przy stacji Lotos...


#Podpis   2017-09-19

Czy trzeba ruch przez most zamykać? Dlaczego brak informacji objazdu,bo w Rzecznej podobno wylało.


#Mieszkanka   2017-09-19

Należy współczuć tym mieszkańcom strażakom ukłony bo bez nich miasto było by zalane . Na przyszłość panie burmistrzu proponuję spacer wokół rzeki i wnioski co trzeba zrobić . Pracowników z interwencji wysłać do roboty nad rzekę niech powyciągają powalone drzewa i już będzie bezpieczniej.


#P   2017-09-19

Ciekawe gdzie są teraz ci znawcy, którzy co poniedziałek krzyczą że straż pożarna nie potrzebna bo tylko w ping ponga gra? Gdzie byli byście teraz bez straży?


#Xxxx   2017-09-19

dlaczego nie ma informacji, że droga przez Rzeczną też zamknięta?


#TakaSobieJa   2017-09-19

Wczorajsza sytuacja pokazała, jak władze Pasłęka dbają o swoje tereny. Niemalże wszystkie miejscowości w gminie były w jakimś stopniu zalane. Pan burmistrz celebryta - tylko się pokazać w mediach. A poza tym, w nosie ma mieszkańców miasta i gminy. Gdyby potrafił zarządzać, to takie coś by nie miało miejsca. Brawa należą się strażkom, zarówno tym z państwowej straży, jak i z ochotniczej, oraz ludzi, którzy im pomagali i sami starali się ratować wszystko.


#Dorcas   2017-09-19

Most juz przejezdny?


#Podpis   2017-09-19

Mieszkańcy wydawali łopaty, miasto nie przygotowane. Wojsko, strażacy piach był, a lopat i szpadli brakowało. Ludzie rękoma piach ładowali, aby obronić swój dobytek. Władze chcieli ewakułować mieszkańców ulicy Dolnej, ale spodziewali się braku pomocy i musieli sami wziąść sprawy w swoje ręce. Wały pękły w dwóch miejscach. Woda przybrała w 1,5h. Nasz burmistrz przeszedł na oględziny, aczkolwiek po 5 min opuścił ulicę, gdyż gwiazda wieczoru musiała udzielić wywiadu.


#Piotr   2017-09-19

Przecież jesteśmy bezpieczni jak twierdzi jedyna słuszna władza. Może trochę nowej broni jeszcze trzeba zakupić, więcej żołnierzy... Wystarczy dzień deszczu, kilkanaście minut huraganu i nie trzeba wojny... kto z prywatnych właścicieli domów ma generator prądu albo pompę, szczególnie w miejscach zagrożonych. Dobry Gospodarz Miasta to osobiście dogląda swojego terenu i nie powinien się bać podejmować decyzji w obawie o punkty poparcia. To naprawdę widać czego najpierw potrzebują mieszkańcy.


#Mieszkaniec   2017-09-19

Współczuję wszystkim poszkodowanym, trzeba się jednak liczyć, że takie sytuacje będą się powtarzać częściej:( Uregulowano Wąską od mostu w kierunku J.Druzna, powodujac tym samym, że rzeka po drugiej stronie mostu ma również wyższy poziom, niestety tam brak wałów:( trzeba zastanowić się nad tym co zrobić aby uchronić tych wszystkich poszkodowanych. Pamiętajcie pogoda lubi zaskakiwać..


#Sasiadka   2017-09-19

Do podpis.. Kto tu jest śmieszny to ja mogę polemizować. Moi rodzice mieszkają 30 lat, a starych drzew sie nie przesadza. Nie kazdy ma warunki i mozliwosci na wziecie kredytu. Ewidentnie jesteś osobą mało kompetentną, gdyż ubezpieczalnie nie chcą ubezpieczać terenów zalewowych. Bóg dał, że na całe szczęście do domu woda nie dotarła, jedynie do klatki schodowej. Żal tego co ludzie wychodowali, piękne trawniki, altany i rabaty podlała woda.


#Realnie widząca   2017-09-19

Nocą władze miasta nie pójdą pomóc.Przecież nie ma tam tv.A przecież gdzie nie ma rozgłosu na cały region,nie pokaże się pan burmistrz. Aktor przecież.Wczoraj młodzi ludzie zwoływali się na portalu społecznościowym,żeby ratować dobytki ludzkie. I im należą się brawa.


#Podpis   2017-09-19

Smieszni ludzie jesteście. Cud że mieszkając w takim miejscu dopiero teraz was zalało. trzeba było oszczędzać, brać kredyt i zamieszkać w normalnym miejscu. Znając życie pewnie nawet ubezpieczenia nie chciało wam się wykupić, Bo jakoś to będzie. A teraz pretensje do władzy i wyciąganie ręki po pomoc


#Prokurator   2017-09-19

natychychmiast zbiornik na zakrzewku 2 powinien byc zamkniety,sztuczny zbiornik dzis doprowadzil do tragedii/ekolodzy dawno protestowali w Polsce,by dosc sztucznych jezior zaporowych...jednak nasza Paslecka wladza robila atrakcje lowienia rybek /od jutra prosimy,zbiornik retencyjny ma byc pusty/zagrozenie zycia/ zycie jest wazniejsze/lmieszkancy Paskeka nie sa tego swiadomi Panie Burmistrzu zyczymy Panu zdrowia


#Sąsiadka   2017-09-19

Jesteśmy zażenowani brakiem pomocy na ulicy dolnej. Sami musielismy działać, kiedy woda przestala nabierac tepa dostalismy wojsko do pomocy. Dziekujemy ludziom dobrej woli za wszelką pomoc. Brak słów by opisac aktualne władze.


#Straszak   2017-09-18

Bo jest stara zasada: chcesz mieć w domu sucho wprowadz się do panny w której domu się nie przelawa


#Ludź   2017-09-18

Do obiektywna i straszak tam jest mój rodzinny dom i żeby nie moje telefony dzisiaj do pana super zarządcy kryzywowego to gowno by było a rodzice by w plan płynęli . A słów policjanta z panią z mopsu to żenada najlepiej człowieka dobić !!! Żenada !!!!


#Straszak   2017-09-18

To są pomówienia! W sytuacji sprzed kilkunastu lat o której pan wspomina koparka rozpoczęla pracę 45 minut później!


#Obiektywna   2017-09-18

Żarty sobie robicie z cudzego nieszczęścia, siedzieć w domku i komenty pisać lekko jest, a może z tym żartem idźcie do tych co potrzebują rąk do pomocy i wtedy się zaczniecie wypowiadać .


#Ludź   2017-09-18

Gmina ma głęboko w dupie wszystko dopiero od godz 21.30 na ul dolnej pojawiła się pierwsza koparka masakra. W dupie z takimi rzadzacymi !!! A pan Patryk osoba nie kompetentna do danego stanowiska. Nie pamięta sytuacji z prze kilkunastu lat !!!


#Nero   2017-09-18

Ponoć w stronę miasta przepuszczają kobiety w wadze do 60kg, a z miasta powyżej 60kg.


#Podpis   2017-09-18

Wagi stoją po obu stronach mostu. Wrzutowe 2 zł jeden pomiar


#Straszak   2017-09-18

Mogą przechodzić tylko osoby ważące maks. 60kg


#Ja   2017-09-18

Wplaw


#Podpis   2017-09-18

Nie, trzeba iść do miasta przez Krosno...


#Ja   2017-09-18

Czy pieszych przepuszczają ?


#Ja   2017-09-18

Czy pieszych przepuszczają ?


#Artus   2017-09-18

Czy rowerzystów przepuszczą?


#Ja   2017-09-18

Co tu dużo pisać. TRAGEDIA Współczuję wszystkim poszkodowanym.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Od 16 do 21 lipca w Rzecznej potrwa plener rzeźbiarski. Będzie to już druga edycja...


Wędkarzom planującym swój pobyt na wodą podajemy datę kolejnych zawodów...


Najbliższy koncert w ramach projektu Artystyczne Lato, jaki realizuje Pasłęcki...