19 października 2017 Ziemowita, Jana, Pawla

Uwaga kierowcy!

dodał Miesiąc temu

Most przy rondzie Itzehoe nad rzeką Wąska został wyłączony z ruchu, co oznacza zamknięcie ul. Zamkowej. Wjazd do miasta możliwy jest jedynie od strony Krosno - Rzeczna. Decyzja obowiązuje do odwołania. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Ja   Miesiąc temu

Co tu dużo pisać. TRAGEDIA Współczuję wszystkim poszkodowanym.


#Artus   Miesiąc temu

Czy rowerzystów przepuszczą?


#Ja   Miesiąc temu

Czy pieszych przepuszczają ?


#Ja   Miesiąc temu

Czy pieszych przepuszczają ?


#Podpis   Miesiąc temu

Nie, trzeba iść do miasta przez Krosno...


#Ja   Miesiąc temu

Wplaw


#Straszak   Miesiąc temu

Mogą przechodzić tylko osoby ważące maks. 60kg


#Podpis   Miesiąc temu

Wagi stoją po obu stronach mostu. Wrzutowe 2 zł jeden pomiar


#Nero   Miesiąc temu

Ponoć w stronę miasta przepuszczają kobiety w wadze do 60kg, a z miasta powyżej 60kg.


#Ludź   Miesiąc temu

Gmina ma głęboko w dupie wszystko dopiero od godz 21.30 na ul dolnej pojawiła się pierwsza koparka masakra. W dupie z takimi rzadzacymi !!! A pan Patryk osoba nie kompetentna do danego stanowiska. Nie pamięta sytuacji z prze kilkunastu lat !!!


#Obiektywna   Miesiąc temu

Żarty sobie robicie z cudzego nieszczęścia, siedzieć w domku i komenty pisać lekko jest, a może z tym żartem idźcie do tych co potrzebują rąk do pomocy i wtedy się zaczniecie wypowiadać .


#Straszak   Miesiąc temu

To są pomówienia! W sytuacji sprzed kilkunastu lat o której pan wspomina koparka rozpoczęla pracę 45 minut później!


#Ludź   Miesiąc temu

Do obiektywna i straszak tam jest mój rodzinny dom i żeby nie moje telefony dzisiaj do pana super zarządcy kryzywowego to gowno by było a rodzice by w plan płynęli . A słów policjanta z panią z mopsu to żenada najlepiej człowieka dobić !!! Żenada !!!!


#Straszak   Miesiąc temu

Bo jest stara zasada: chcesz mieć w domu sucho wprowadz się do panny w której domu się nie przelawa


#Sąsiadka   Miesiąc temu

Jesteśmy zażenowani brakiem pomocy na ulicy dolnej. Sami musielismy działać, kiedy woda przestala nabierac tepa dostalismy wojsko do pomocy. Dziekujemy ludziom dobrej woli za wszelką pomoc. Brak słów by opisac aktualne władze.


#Prokurator   Miesiąc temu

natychychmiast zbiornik na zakrzewku 2 powinien byc zamkniety,sztuczny zbiornik dzis doprowadzil do tragedii/ekolodzy dawno protestowali w Polsce,by dosc sztucznych jezior zaporowych...jednak nasza Paslecka wladza robila atrakcje lowienia rybek /od jutra prosimy,zbiornik retencyjny ma byc pusty/zagrozenie zycia/ zycie jest wazniejsze/lmieszkancy Paskeka nie sa tego swiadomi Panie Burmistrzu zyczymy Panu zdrowia


#Podpis   Miesiąc temu

Smieszni ludzie jesteście. Cud że mieszkając w takim miejscu dopiero teraz was zalało. trzeba było oszczędzać, brać kredyt i zamieszkać w normalnym miejscu. Znając życie pewnie nawet ubezpieczenia nie chciało wam się wykupić, Bo jakoś to będzie. A teraz pretensje do władzy i wyciąganie ręki po pomoc


#Realnie widząca   Miesiąc temu

Nocą władze miasta nie pójdą pomóc.Przecież nie ma tam tv.A przecież gdzie nie ma rozgłosu na cały region,nie pokaże się pan burmistrz. Aktor przecież.Wczoraj młodzi ludzie zwoływali się na portalu społecznościowym,żeby ratować dobytki ludzkie. I im należą się brawa.


#Sasiadka   Miesiąc temu

Do podpis.. Kto tu jest śmieszny to ja mogę polemizować. Moi rodzice mieszkają 30 lat, a starych drzew sie nie przesadza. Nie kazdy ma warunki i mozliwosci na wziecie kredytu. Ewidentnie jesteś osobą mało kompetentną, gdyż ubezpieczalnie nie chcą ubezpieczać terenów zalewowych. Bóg dał, że na całe szczęście do domu woda nie dotarła, jedynie do klatki schodowej. Żal tego co ludzie wychodowali, piękne trawniki, altany i rabaty podlała woda.


#Mieszkaniec   Miesiąc temu

Współczuję wszystkim poszkodowanym, trzeba się jednak liczyć, że takie sytuacje będą się powtarzać częściej:( Uregulowano Wąską od mostu w kierunku J.Druzna, powodujac tym samym, że rzeka po drugiej stronie mostu ma również wyższy poziom, niestety tam brak wałów:( trzeba zastanowić się nad tym co zrobić aby uchronić tych wszystkich poszkodowanych. Pamiętajcie pogoda lubi zaskakiwać..


#Piotr   Miesiąc temu

Przecież jesteśmy bezpieczni jak twierdzi jedyna słuszna władza. Może trochę nowej broni jeszcze trzeba zakupić, więcej żołnierzy... Wystarczy dzień deszczu, kilkanaście minut huraganu i nie trzeba wojny... kto z prywatnych właścicieli domów ma generator prądu albo pompę, szczególnie w miejscach zagrożonych. Dobry Gospodarz Miasta to osobiście dogląda swojego terenu i nie powinien się bać podejmować decyzji w obawie o punkty poparcia. To naprawdę widać czego najpierw potrzebują mieszkańcy.


#Podpis   Miesiąc temu

Mieszkańcy wydawali łopaty, miasto nie przygotowane. Wojsko, strażacy piach był, a lopat i szpadli brakowało. Ludzie rękoma piach ładowali, aby obronić swój dobytek. Władze chcieli ewakułować mieszkańców ulicy Dolnej, ale spodziewali się braku pomocy i musieli sami wziąść sprawy w swoje ręce. Wały pękły w dwóch miejscach. Woda przybrała w 1,5h. Nasz burmistrz przeszedł na oględziny, aczkolwiek po 5 min opuścił ulicę, gdyż gwiazda wieczoru musiała udzielić wywiadu.


#Dorcas   Miesiąc temu

Most juz przejezdny?


#TakaSobieJa   Miesiąc temu

Wczorajsza sytuacja pokazała, jak władze Pasłęka dbają o swoje tereny. Niemalże wszystkie miejscowości w gminie były w jakimś stopniu zalane. Pan burmistrz celebryta - tylko się pokazać w mediach. A poza tym, w nosie ma mieszkańców miasta i gminy. Gdyby potrafił zarządzać, to takie coś by nie miało miejsca. Brawa należą się strażkom, zarówno tym z państwowej straży, jak i z ochotniczej, oraz ludzi, którzy im pomagali i sami starali się ratować wszystko.


#Xxxx   Miesiąc temu

dlaczego nie ma informacji, że droga przez Rzeczną też zamknięta?


#P   Miesiąc temu

Ciekawe gdzie są teraz ci znawcy, którzy co poniedziałek krzyczą że straż pożarna nie potrzebna bo tylko w ping ponga gra? Gdzie byli byście teraz bez straży?


#Mieszkanka   Miesiąc temu

Należy współczuć tym mieszkańcom strażakom ukłony bo bez nich miasto było by zalane . Na przyszłość panie burmistrzu proponuję spacer wokół rzeki i wnioski co trzeba zrobić . Pracowników z interwencji wysłać do roboty nad rzekę niech powyciągają powalone drzewa i już będzie bezpieczniej.


#Podpis   Miesiąc temu

Czy trzeba ruch przez most zamykać? Dlaczego brak informacji objazdu,bo w Rzecznej podobno wylało.


#Łeb ci zalało ?   Miesiąc temu

redaktor pobownie pokazal rzetelnosc w informacji....drodzy czytelnicy..mozecie wjechac rowniez do Miasta wezlem poludnie przy stacji Lotos...


#Podpis   Miesiąc temu

jak za burmistrzem nie przepadam tak w tym konkretnym przypadku co miał chłopina zrobić? Chcielibyście by piach do worków ładował??? . Strażacy niby byli , ładnie to wyglądało w mediach a a woda i tak zrobiła swoje. Z żywiołem jeszcze nikt nie wygrał


#Roman   Miesiąc temu

Kiedyś korciło mnie, by zadać pytanie: czy w Itzehoe istnieje rondo Pasłęk? Proszę wybaczyć, że w dniu klęski żywiołowej zdecydowałem się.


#Hall anonim   Miesiąc temu

Do Roman ... Nie ma . Ale jest Ulica Pasleker Straße


#Ktoś   Miesiąc temu

Powinno być wszystko dobrze sprawdzone dla czego osoby odpowiedzialne za ten zbiornik na Zakrzewku nic nie zrobiły aby zapobiec tej tragedii.


#Podpis   Miesiąc temu

Przy takiej wodzie zakrzewko nic by nie. pomogło


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

W niedzielę 22 października odbędzie się ostatni koncert w ramach V Pasłęckiego...


Miłośników jazzu, rocka i bluesa zapraszamy na koncert pt. „Zaduszki...


10 listopada 2017 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się...


Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają 11 listopada na...