20 kwietnia 2018 Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Uwaga – Mikołaje na motocyklach

Wydarzenie odbyło się 2017-12-06

dodał 2017-11-29
Uwaga – Mikołaje na motocyklach

Tradycyjnie w Dzień Świętego Mikołaja pasłęccy motocykliści zrzeszeni w lokalnych klubach motocyklowych przemienią się w świętych Mikołajów, aby wywołać jak najwięcej uśmiechu na twarzach dzieci. Mikołaje na motocyklach odwiedzą chore dzieci na oddziale pediatrycznym Szpitala Powiatowego w Pasłęku oraz zawitają do pasłęckiego Domu Dziecka. W międzyczasie Mikołajów spotkamy na parkingach przy ulicy Ogrodowej i u zbiegu ulic Jagiełły i Mickiewicza. Mikołajkowa akcja zakończy się na placu stacji diagnostycznej przy ulicy Kraszewskiego, gdzie na wszystkich będzie czekał ciepły bigos i różne niespodzianki. Organizatorami akcji są: Pasłęcka Grupa Motocyklowa, Pasłęk Pomagamy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku, Klub Motocyklowy JAMAZ.

Harmonogram akcji:

16.00 – wyjazd ze stacji diagnostycznej przy ul. Westerplatte do szpitala

16.20 – rozdanie paczek dla dzieci w szpitalu

16.40 – przejazd do domu dziecka i rozdanie paczek

17.10 – wyjazd na parking przy ulicy Ogrodowej

17.50 – przejazd na parking u zbiegu ulic Jagiełły i Mickiewicza

18.10 – przejazd na stację diagnostyczną przy ul. Kraszewskiego


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Nina21   2017-12-06

Trochę późno to organizujecie bo kto wyjdzie z 2 letnim dzieckiem i tej godzinie masakra


#Gwiazdka37#Nina21  2017-12-06

Super, że po południu (razem z mężem pracujemy, więc pora jak dla nas b. odpowiednia). Nasze pociechy w wieku 6 lat i roku nie mogą się już doczekać :-) Brawo dla organizatorów, Mikołajów i dla wszystkich, którzy się starają dla innych :-)


#Ja#Nina21  2017-12-06

Oni normalnie pracują czesto prowadząc własne biznesy dzieki którym stać ich na takie gesty. Wszystkiego nie da się pogodzić. Więcej wyrozumiałości


#Obserwator   2017-11-29

Roman to właśnie przez takich d... nic się nie dzieje w Pasleku siedzisz na krześle pierdzisz w nie i piszesz takie głupoty ogarnij się chłopie i daj działać takim jak oni .A nawet niewiadomo jacy oni byli to 6 grudnia uśmiech dziecka jest bezcenny dla wszystkich


#Roman   2017-11-29

Aj, te przejazdy motocykli, nawet wyjeżdżających ze stacji diagnostycznych... . Czy w Pasłęku zabrakło Mikołajów na piechotę idących? Docierających do odległych zabudowań? Musi paliwem na ulicach śmierdzieć, tzn spalinami, by dziecko dropsa otrzymało? dawniej, w szkołach organizowano losowania typu "kto komu, na Wigilię, upominek wręczy. Co na to tzw. sponsorzy?


#NIKIM #Roman  2017-11-29

Roman słuchaj brak Ci zajęcia? Jest jak jest czyli dobrze i nie zwracaj głowy. Trzym, się stary.......


#Zenio#Roman  2017-11-29

To co dzieje się w szkołach, przedszkolach to jest w gestii wymienionych instytucji. Tu jest inicjatywa dla wszystkich więc jak najbardziej ok. A idąc Pana tokiem myślenia trzeba zakazać jeżdżenia ulicami bo śmierdzi spalinami. Masakra. Dzieci zawsze zadowolone z takiej inicjatywy, ale zawsze znajdzie się jakiś narzekający na wszystko dookoła.


#Ela#Zenio  2017-11-29

Ja jestem tez za tym pozytywnie sama jeżdżę na takie złoty i to sama przyjemność dla dzieci


#Sa i tacy a nasi po cukierku i dac im ochrone   2017-11-29

Są wielcy, groźni, mają pozwolenie na broń, a na ich naszywkach widnieje hasło ‚Żadne dziecko nie zasługuje na życie w strachu’. Przeczytaj jak działa klub BACA i dlaczego jego członkowie są od teraz Twoimi nowymi idolami. Ci twardzi motocykliści mają swój słaby punkt: jest nim pomoc dzieciom, które padły ofiarami przemocy, maltretowania, znęcania się. Kiedykolwiek, gdziekolwiek, tak długo, jak tylko potrzeba – ci hardkorowi, odziani w skórzane kamizelki sprzeciwiają się dziecięcemu strachowi, stoją jak bariera przed ciemnością i bronią przed tymi, którzy chcą skrzywdzić. Są członkami klubu amerykańskiego motocyklowego B.A.C.A. – Bikers Against Child Abuse.


#Zenio#Sa i tacy a nasi po cukierku i dac im ochrone  2017-11-29

A co to ma wspólnego do w/w wiadomości?


#To sa prawdziwi motocyklisci   2017-11-29

"Zrób coś jednemu z nas, wszyscy będziemy krwawić" - to powiedzenie Bandidos, jednego z największych gangów motocyklowych, o którym niedawno znowu usłyszał świat. Nie wiadomo do końca, kto zaczął, ale w niedzielę 17 maja w miasteczku Waco w środkowym Teksasie polała się krew. W biały dzień doszło tam do przepychanki, która przerodziła się w walki na pięści, a następnie w strzelaninę między Bandidos a członkami innych gangów. Z nazw na koszulkach uczestników zadymy wynika, że byli to m.in. Cossacks, Scimitars i Vanqueros. Dziewięć ofiar śmiertelnych, 18 rannych, ponad 170 aresztowanych i około 300 sztuk różnego rodzaju broni i noży skonfiskowanych przez policję - to bilans tego krwawego starcia na parkingu restauracji Twin Peaks.


#Nick   2017-11-29

MOSIR organizator ??? chyba będzie na obu stacjach motocykle szorowal i mikolajom brodę czesał


#Zenio   2017-11-29

Na motocyklach!!!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Trwają przygotowania do VI Festynu Ekologicznego, jaki co roku organizuje Urząd Miejski...


12 maja 2018 roku rozegrany zostanie VIII Memoriał Henryka Hucza oraz XI Regionalne...


Talent po raz XV

Pozostało49 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...