23 lipca 2018 Stwosza, Bogny, Brygidy

W kinie

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-16
W kinie
Kino Zamkowe zaprasza na projekcje filmowe w czwartek, piątek i sobotę. Na dużym ekranie będzie można zobabaczyć animację "Kaczki z gęsiej paczki" oraz thriller "Katyń - Ostatni świadek". W niedzielę pasłęckie kino będzie nieczynne. Tego dnia w sali widowiskowej o godzinie godz. 16:00 wystąpią Kresowiacy z Dobrego Miasta w sztuce pt." Wercia, Jasia i Hela w sanatorium". Wstęp na to wydarzenie jest darmowy.

 

17.05.2018 /czwartek/

16:30 Kaczki z gęsiej paczki, animacja, familijny, Ciny,USA, 91 min.

18:20 Katyń – Ostatni świadek, thriller, Polska, Wielka Brytania, 97 min.

 

18.05.2018 /piątek/

16:30 Kaczki z gęsiej paczki, animacja, familijny, Ciny,USA, 91 min.

18:20 Katyń – Ostatni świadek, thriller, Polska, Wielka Brytania, 97 min.

 

19.05.2018 /sobota/

16:30 Kaczki z gęsiej paczki, animacja, familijny, Ciny,USA, 91 min.

18:20 Katyń – Ostatni świadek, thriller, Polska, Wielka Brytania, 97 min.

 

20.05.2018 /niedziela/

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 20 maja 2018 r. o godz. 16:00 do sali widowiskowo-kinowej POK na komedię w wykonaniu Kresowiaków z Dobrego Miasta pt." Wercia, Jasia i Hela w sanatorium". Sztukę napisał ks. prałat Jan Paszulewicz.

"Wercia i Jasia jadą do sanatorium. Skierowanie otrzymuje też Hela, ale jest przekonana, że to zaproszenie do sanktuarium. Na kanwie tego nieporozumienia i stereotypów o pobytach w sanatoriach ks. Jan Paszulewicz oparł swą komedię, którą niedługo już będziemy mieli okazję zobaczyć."

 

 

KACZKI Z GĘSIEJ PACZKI

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

 

KATYŃ - OSTATNI ŚWIADEK

Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood (Alex Pettyfer) marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Madzia   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Precz z komuną i z takimi W PIS ami.


#Aha#Madzia  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

Jeszcze pełno takich jak Mendzia, co to będą zarzucać PiS-owi swoje zbrodnie..


#Aha#Madzia  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

Komuna to SLD, PO, Nowoczesna i PSL. PiS to prawica... chociaz ma elementy socjalne, na przykład opieka socjalna i pomoc 500+.


# nick#Madzia  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

o , komuch krzyczy "precz z komuną" - jak złodziej krzyczy "łapać złodzieja". Typowa zagrywka komuchów, żeby za komusze zbrodnie obarczyc kogo innego.


#Znawca# nick  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Zgadzam się z tobą w 100 %, to typowa zagrywka pisobolszewików, niektórzy to udają że się modlą nawet na drabince, najlepszy doradca to prokurator odznaczony za walkę z opozycją w stanie wojennym


#Aha#Znawca  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

nie to piszę, piszę , że komuniści próbują wcisnąć swoje winy PiS-owi, chociaz Kaczor nigdy komunistą nie był. Powtarzasz głupku po komuchach , że Kaczor wszystkiemu winien. A tymczasem lewacy już przybrali nową postać, np. Nowoczesna.Tak to jest, że ten potwór lewacki przeobraża się co jakiś czas i przybiera nową postać. Nie na darmo mówił wasz guru, że "raz zdobytej władzy nie oddacie nigdy". No ale teraz .... przegraliście lewacy wybory i władzę się wam odbiera. Jeszcze siedzicie w sądach, urzędach państwowych i w gminach. Ale już czas was i stąd wykopać.


#Aha# nick  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

Jeszcze pełno takich jak Mędzia, co to będą zarzucać pisowi swoje winy.


#Nick#Aha  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

skąd tyle minusów? aha, sorry, źle napisane... powinno być " Mendzia", ten Mendzia


#Bogdan dziaslo   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

wy wyborcy? myślisz o ciemnym ludzie ? o moherowych beretach? o debilach radio maryjnych ? o obłudnych katopalakach? pis sam sobie strzela w kolano na każdym kroku ,az twój naczelnik ,do którego zapewne sie modlisz ,musial przebyc zabieg :) z czego ta twoja ślepa radość ,matołku ?


#Wyborca PiS   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

Totalniacy i ich pasłęccy wyrobnicy wyłażą ze skóry, by dokopać PiS-owi. Za wysokie progi na wasze zafajdane totalniackie nogi. To my, wyborcy PiS-u, którzy wynajęliśmy PiS do rządzenia Polską, możemy - jeśli przyjdzie nam taka ochota - zwolnić go z tej pracy. Nikt inny a na pewno nie wy zapaćkane niedojdy, nie jesteście do tego zdolni.


#Hgf#Wyborca PiS  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

w Gdańsku już wylewa sie Budyń... a nie ..., u Budynia wylewa się szambo do Wełtawy....


#Sku wysyństwo   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

Do wakacji zostało pięć posiedzeń Sejmu, potem się rozjedziemy, a protestujący, jeśli chcą, mogą przez wakacje zostać na Wiejskiej - powiedział polityk PiS. Dodał, że partia ma gotowy scenariusz, jak ominąć protest w czasie Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, gdy w Sejmie obradować będą politycy z innych państw. Z informacji wynika, że PiS ma zamiar go przeczekać. - Taki protest można zakończyć albo od razu, albo czekać, aż się wypali - tłumaczy jeden z doradców Jarosława Kaczyńskiego.


#Widzący#Sku wysyństwo  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

TZ Pis już dawno zdradził swoich wyborców Polskę i co można było zdradzić. Sypnęli 500+ żeby uspokoić społeczeństwo, wyborców i oczywiście zyskać innych. A teraz zedrą z Polaków co rusz to nowymi podatkami.. Obudźcie się.. #ruch11listopada


#Pytam#Sku wysyństwo  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

he he heee... smiechu warte.... Szajbus-Bajbus, która wprowadziła matki niepełnosprawnych dzieci do sejmu, i POpaprańcy się tego obawiają...? hi hi hiiii


#Ten akurat nie ma nic do stracenia   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

Nie wszyscy jednak okazali się posłuszni prezesowi. Niektórzy nagrody zatrzymali, inny przekazali je na inny cel. Tak zrobił Dawid Jackiewicz. "Wczoraj wieczorem przelałem na konto 'Fundacja Dzieciom - Zdążyć z pomocą'


#Inspektor abonamentu   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Rozumiem że bilet już kupiłeś na film, czy jak tyko trzeba zapłacić za bilet, to twój patriotyzm zamiera


#Aha#Inspektor abonamentu  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

dlaczego? Na patriotyczne imprezy grosza nie pożałuję. Lewactwo robi imprezy, żeby się nachapać , nigdy nie pomysli, że można cos ofiarować? W Polsce przedwojennej istniała dobroczynnośc prywatna, teraz większość "pomocy" najpierw wyłudza pieniądze z kasy państwowej. Przykładem Owsiak i jego złote melony. Duża część stanowiły datki urzędów, przedsiębiorstw państwowych i samorządów , czyli państwowa kasa.


#Jhgf#Aha  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

idę


#Ale jaja#Aha  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

Teraz dobroczynność nakazuje jarkacz, całe szczęście, że tylko swoim parobkom. Caritas wzbogacił się o kilka milionów tylko szkoda, że najpierw one z publicznej kasy wyciekły. Nie było odważnego halabardnika żeby tę kasę na WOSP przeznaczyć, ot choćby na złość kuternodze. Tam sami bezjajeczni. Jak im zabronią ciupciać to tez się podporządkują no bo przecież wódz nie ciupcia..


#W PIS dU   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

Notuje,hahaha.Podchodze merytorycznie-w bajki nie wierzę.Salam Alejkum.


#Widzący#W PIS dU  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

A w bajki typu: pochodzę od małpy, wszechświat-ziemia powstała miliardy lat, wieli wybuch, Darwin i jego teorie ewolucja powstawanie gatunków, itd wierzysz? A to czy ktoś podchodzi do spr merytorycznie ocenia osoba z zewnątrz..


#W PIS dU   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

,,,Bóg patrzy i słucha...,,-tylko plebs w to wierzy.


#Widzący#W PIS dU  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-18

Tak patrzy i słucha i wszytko notuje,:)"nic nie umknie jego uwadze jak polującej sowie " jeśli podejmujesz temat to podejdź do tego przynajmniej trochę merytorycznie. Co do plebsów, to zapoznaj się z definicją tego słowa, i z definicją słowa Chrześcijanin, może to cie doprowadzi do prawdy a prawda cie wyzwoli:) Tym czasem miłego weekendu niech Bóg cie błogosławi.


#Bogdan dziaslo   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

to tak jak niejaki prokurator stanu wojennego .krzyczal w sejmie ?


#Ona   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Madzia to glina osobnik płci męskiej,który urządza sobie tutaj cyrk z każdego artykułu.


#Zniesmaczony   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-16

Madzia czy menda - to to samo.


#Madzia#Zniesmaczony  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-16

W PIS dU żo mówi o tobie smyku


#Ghjkl#Zniesmaczony  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-16

Madzia to menda? To funkcjonariuszka PO, ale to to samo.


#Oj#Ghjkl  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Funkcjonariuszka PO !? Jaja sobie robisz, czy naprawdę, masz tak mózg wypruty


#Eee tam#Ghjkl  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Funkcjonariuszka? Za głupia.


#Nick#Eee tam  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Owszem głupia, ale cwana a takie sie do propagandy i plucia na Polaków znajdą, co widac na napisanych przez Mędzię komentach.


#Zasmucony   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Madzia to osobnik wyzuty z ludzkich odruchów - ot śmieć obleczony w człowieczą skórę. Czy normalny człowiek drwi sobie z ludzi pomordowanych i zakopanych w dołach przez stalinowskich zbrodniarzy? Widać do jakiego zdziczenia prowadzi nieludzka, lewacka propaganda.


#Niestety#Zasmucony  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Smutne to ale prawdziwe.


#Niestety#Zasmucony  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

I takie indywidua mieszkają w naszej gminie.


#Nick#Niestety  Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Tu komuchów dostatek a nawet nadmiar..... taka gmina....


#Bogdan dziaslo   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

chyba w smolensku


#Widzący   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-17

Wielu sobie kpi z film" Katyń ostatni świadek " brak szacunku dla ofiar i ludzi którzy drażą temat. na miejscu tych zamordowanych Oficerów pewnie by zrobili wszystko dla ruskich skur... ale anonimowo w kometach mordę sobie wycierają.. Pamietajcie że Bóg patrzy i słucha dla niego nikt nie jest anonimowy.. Polecam Film! i Wyłącz TV Włącz myślenie..


#Madzia   Ponad 2 mieiące temu, 2018-05-16

Kaczki z gęsiej paczki w Katyniu dobry to film?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kolejna propozycja na lato 2018 to impreza pn. Rock, Blues & Country – Piknik...


25 sierpnia br. wracamy do formuły Festynu Sołectw realizowanej w Parku Ekologicznym....


Wesoły korowód w historycznych strojach, niecodzienne rozrywki, warsztaty,...