18 listopada 2018 Romana, Klaudyny, Karoliny

W Morągu przegrana 0:2

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02
W Morągu przegrana 0:2

Piłkarze Polonii przegrali mecz z Huraganem II Morąg 0:2. Niestety nie mamy tym razem szczegółowej relacji ze spotkania. Telefony działaczy i trenera milczą. Rozumiemy, że nie ma się czym chwalić. Kolejny raz polityka zatrudniania emerytów piłkarskich z Elbląga nie przynosi spodziewanych rezultatów. Sam koszt rejestracji tych zawodników to kwota ponad 5 tys. złotych.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Działacz   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-03

Ten artykuł mija się z prawdą i to mocno nikt nie dzwonił do działaczy ani do trenera druga sprawa to koszt transferów panie Jurku proszę rzetelnie pisać fakty a nie bawić się w domysły. Koszty sprowadzenia zawodników juniorów i młodzieżowtch których na potęgę oddano z klubu przez ostatnie lata trzeba teraz ponieść. Jak potrzeba konkretów to proszę . Junior dziś wygrywa z wikielcem 5: 1 i to jest przyszłość.


#Grześ   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

To jest tragedia co ci udeptywacze trawy sobą prezentują


#KryjRyj   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Polonia nic się nie stało. Polonia nic się nie stało. Nic się nie stało Polonia nic się nie stało! Polonia nic się nie stało. Polonia nic się nie stało. Nic się nie stało Polonia nic się nie stało! Polonia nic się nie stało. Polonia nic się nie stało. Nic się nie stało Polonia nic się nie stało! Polonia nic się nie stało. Polonia nic się nie stało. Nic się nie stało Polonia nic się nie stało! Polonia nic się nie stało. Polonia nic się nie stało. Nic się nie stało Polonia nic się nie stało! Polonia nic się nie stało. Polonia nic się nie stało. Nic się nie stało Polonia nic się nie stało! Polonia nic się nie stało. Polonia nic się nie stało. Nic się nie stało Polonia nic się nie stało! Polonia nic się nie stało. Polonia nic się nie stało. Nic się nie stało Polonia nic się nie stało!


#Tt#KryjRyj  Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Ale ty musisz mieć najeba.ne japirdo.le


#KryjRyj#Tt  Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Nie tak bardzo jak twoi starzy


#Andrzej   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Tak bardzo słabej Polonii nie było nigdy w całej historii. Jeszcze trener mówiący ze nie każdy gracz gra na 100%. Cyrk Panie cyrk


#Roblox   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Niestety ale z tymi pieniędzmi to jp ma rację. Trenerze powinieneś wiedzieć, że każdego zawodnika, który zmienia barwy klubowe należy uprawnić, potwierdzić do gry w wmzpn (bez względu czy to jest transfer czasowy, definitywny, czy przychodzi jako wolny zawodnik), a to kosztuje nie mało (regulanin wmzpn). Średnio można przyjąć ok. 450zł. Ilu zawodników przyszło w tym sezonie trenerze?


#Tt   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Czy Chorwat to nie słynny trener trampkarzy znający się tak bardzo na wszystkim?


#Rodzic trampkarza#Tt  Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Może od trenera trampkarzy to się odwal człowieku. Nie wiesz nawet ile on serducha wkłada w trenowanie tych chłopaków i jak duże postępy zrobili od czasu jak trenuje. Moze zamiast jechania po wszytkich i wszystkim warto byłoby się przejść na mecze juniorów czy trampkarzy i im pokibicowac, bo oni wiedzą co to walka na 100% i zostawienie serducha na boisku niezaleznie od wyniku.


#Ab   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Czekamy redaktorku na sprostowanie lub potwierdzenie swoich słów o pieniądzach.


#Nick   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Cały stadion śpiewa z nami wypierdalac z elblongami


#Hubert Konczewski   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Ej Nick, bolo i Wam podobne wynalazki, jak już wyrazasz opinię, to weź miej jakąś odwagę i honor i podpisz się imieniem i nazwiskiem. A nie, zapomniałem, Wy zwykłe cioty jesteście, najmniej robią, najgłośniej szczekaja


#Al Bundy   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Pewnie że to nie wina trenera. Tu są potrzebne i to natychmiast rozwiązania kompleksowe a nie prowizorka która uprawia zarząd z prezesem sekcji na czele. Ja się pytam gdzie jest szkolenie młodzieży gdzie nabory? Za chwilę nie będzie grup młodzieżowych w tym klubie. No ale co tam. Przecież pan prezes wie najlepiej. A Radek szkoli i nie patrzy na nikogo. Dziś turniej młodych chłopców. Brawo Radek!!!!


#Piotr Zając   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Drogi Panie Przedpełski. Nie mam zwyczaju wypowiadać się w komentarzach, ale nie lubię gdy ktoś pisząc artykuły celowo wprowadza ludzi w błąd. Tak, przegraliśmy wczoraj mecz, ale proszę nie pisać, że telefon trenera milczy skoro nikt od Państwa nie pofatygował się by zadzwonić. Tak więc nie dlatego nie macie relacji z meczu, bo ktoś nie udzielił wywiadu, tylko bo komuś w sobotni wieczór nie chciało się jej zrobić. Co do kwoty rejestracji zawodników, to naprawdę nie wiem skąd Pan to wziął. Mam nadzieję, że kiedyś Polonia będzie tyle płaciła za rejestrację zawodników, bo to by oznaczało że gra w co najmniej drugiej lidze i stać ją na kupowanie zawodników czego szczerze życzę. Jeśli będą Państwo zainteresowani tym co naprawdę dzieje się w Polonii i moim zespole zapraszam do rozmowy.


#Nick#Piotr Zając   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Hahaha i co panie od WF powoli wychodzi brak pojęcia o trenowaniu niestety sytuacja ciebie przerosła a co do kwot to JP ma rację wydajecie pieniądze na niewartosciowych zawodników z łapanki


#Kibicka   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Kolejny raz przykro czytać opis meczu pana Przedpełskiego. Pan Redaktor ewidentnie ma problem z drużyną seniorów, a szczególnie z trenerem Zającem, od samego początku, prawdopodobnie jednak sam nie wie z jakiego powodu. Ślepo wierzycie w to co jest opisywane, kompletnie nie zwracając uwagi na to jakie są realia, gdyby klub dysponował takimi pieniędzmi, jego sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, z pewnością dużo lepiej.. Wielki szacunek dla trenera za całą pracę jaką wykonuje. On sam jednak nie wygra meczu, liczy się zaangażowanie zawodników, serducho włożone w grę, a u nas w drużynie jest tylko kilku zawodników, którzy dają z siebie ile mogą. Niektórzy powinni zacząć w końcu grać na 100% zamiast ciągle szukać winnych. I ludzie, kibicem się jest, a nie tylko bywa, kiedy drużyna wygrywa.


#Rosenau Jacek   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Dlaczego Pan redaktor skasował mój komentarz? Zabolało...


#Ja   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

od lat piszę po co nam ten cały Elbląg? Że spadniemy jeszcze niżej? No to spadniemy, co wielkiego się stanie.


#Skurokop   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Może faktycznie lekkoatletyka jest sportem nr 1 w Pasłęku :) la cabaret


#Bolo   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Szkoda kasy na ten kabaret.


#Chorwat   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-02

Ktoś na to pozwolił. Samozwanczy prezesik jest odpowiedzialny za to co teraz się dzieje w klubie. Mówiłem od samego początku że nie mogą zarzadzac klubem ludzie którzy się nie znają na piłce. Do 6 kolejki co najwyżej 3 pkt. Wyjdzie na moje chyba:)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało3 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało4 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...