24 września 2018 Gerarda, Ruperta, Tomiry

Waloryzacja i nic więcej

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2018-07-18
Waloryzacja i nic więcej

Politycy z jedynie słusznej partii rozbudzili apetyty emerytów na trzynastą emeryturę i dodatek 500+. Niestety jak informuje money.pl emeryci i renciści będą musieli zadowolić się w 2018 roku tylko waloryzacją. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nie pracuje obecnie nad obietnicami rzucanymi podczas wieców wyborczych. Powód jest jeden, brakuje pieniędzy. Sytuacja może się zmienić w przypadku sygnału z Nowogrodzkiej. Jedno polecenie naczelnika i zacznie się gorączkowe poszukiwanie pieniędzy. Koszt dodatku 500+ to 3,5 mld zł. 13 – 14 mld zł będą kosztowały trzynaste emerytury.

jp

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wanda   Ponad 2 mieiące temu, 2018-07-18

Już jest propozycja "pisiorów", aby podwyższać więcej tym co mają mniej (czyli by ich przekupić), a tym co mają nieco więcej tylko dać o wskaźnik inflacji. Ci co krócej pracowali lub mniejsze składki odprowadzali, albo byli dłużej na zwolnieniach lekarskich to teraz dadzą im więcej. Oto ich "sprawiedliwość".


#Ab#Wanda  Ponad 2 mieiące temu, 2018-07-18

Kij ma dwa końce. Po drugiej stronie są ludzie którzy uważają dokładnie odwrotnie. To jak teraz z tą "sprawiedliwością" ?


#Wyborca   Ponad 2 mieiące temu, 2018-07-18

PiS nie obniża podatków, a je podwyższa i wprowadza nowe opłaty. Od nowego roku zostanie wprowadzona opłata emisyjna do paliwa, 9 groszy na litrze. Na co to się przełoży, nie zrozumie tylko pisowska masa.


#Rozżalony   Ponad 2 mieiące temu, 2018-07-18

Znieść podatki jak najbardziej,dosyć żerowania na rencistach i emerytach,wystarczająco zapracowali sobie na godne dozywanie im się to należy jak psu micha.


#Emerytka   Ponad 2 mieiące temu, 2018-07-18

Nam emerytom nie jest potrzebna trzynasta emerytura ,wystarczy jak zostaniemy uwolnieni od podatków,proste jak baranie rogi.


#Rozśmieszony   Ponad 2 mieiące temu, 2018-07-18

Pon derechtór parku zapłacze się z żałości nad niedolą swojej byłej słusznej partii i strachem o oddalającą się trzynastką i cóż my poczniemy?


#Star   Ponad 2 mieiące temu, 2018-07-18

"Politycy z jedynie słusznej partii" domyślam się, iż bardziej słuszna partia to PO? Ze swoim hasłem "oddajmy wszystko niemcom" "by niemcom żyło się lepiej" i "ave bruskela"?


#Bezradny   Ponad 2 mieiące temu, 2018-07-18

To biedy dyrektor parku nie dostanie 13 emerytury ale to nic zawsze moze liczyc na 13 pensje od napoleona przeciez mu sie malezy jak psu buda za tak ciezka prace ...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało3 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...