17 listopada 2018 Salomei, Grzegorza, Elzbiety

Weź udział w XXVI Finale WOŚP

dodał 2018-01-03
Weź udział w XXVI Finale WOŚP

Przypominamy o XXVI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Orkiestra zagra również w Pasłęku, a organizatorem sztabu jest Zespół Szkół przy ul Zwycięstwa. Już w sobotę 13 stycznia odbędzie się pierwsza cześć imprezy. W godzinach 16:00 – 19:00 będzie miał miejsce Maraton Zumby. W niedzielę 14 stycznia główna impreza rozpoczyna się o godzinie 15:00 w sali gimnastycznej ZS. Na godzinę 16:00 zaplanowano licytację fantów. Jak co roku redakcja Głosu Pasłęka przekaże na licytację dużego, pluszowego misia.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Spokojny   2018-01-03

Niestety, mylicie się. Zdawałoby się że to niemożliwe, a jednak w naszej Polsce wszystko możliwe. Dopiero w tym roku, po reformie wymiaru (nie)sprawiedliwości przekonacie się na podstawie dowodów przed sprawiedliwymi (mam nadzieję) sądami co się do tej pory wyprawiało. W firmie Owsiaka również. Wiara w ludzi powinna być ale ściśle kontrolowana.


#M5   2018-01-03

szkoda, że nawet tak cudowne akcje nie zjednoczą tego narodu, ten sprzęt ratuje codziennie mnóstwo ludzi, ci którzy pomagają są życzliwi i potrafią się dzielić tym co mają, inni mogą zwyczajnie nic nie mówić, skoro nie chcą pomagać; nie wiedzą, że tu nie da się oszukać (wszystko jest kontrolowane), i niech nie mierzą innych swoją miarą, trochę wiary w ludzi :)


#Aha#M5  2018-01-03

a kto to kontroluje? he he he Ale pomojając to , co tam kupują ( jakies niepotrzebne czasem graty) to jest minimalny promil tego, co ministerstwo przeznacza na leczenie Polaków. Powiedz mi proszę ile i co kupiono z zeszłorocznej zbiórki a ile poszło na zspółki "Złoty melon" " Mrówka cała " i "Jasna sprawa" oraz spółkę córki Owsiaków, już nie pamiętam nazwy. Ale skoro wszystko kontrolowane, to na pewno Ty sprawdzisz i mi powiesz, jaka to spółka.


#Bogdan dziaslo   2018-01-03

spokojny , ręce opadają ,jak fundacja może nie dac sie skontrolować? jesteś stary idiota z wypranym radio maryjnym mózgiem , pamiętaj żeby nie dac sie podłączyć pod respirator sfinansowany przez wosp


#Spokojny   2018-01-03

Dziwne, jak ludzie dali sobie wmówić o dobrotliwości oszusta. Może dlatego, że przez lata wmawiano ludziom przez TV i inne media, że to dobroczynność a przy tym ludzie mają wrodzone współczucie dla potrzebujących, zwłaszcza dzieci. A prawda jest taka,że Owsiak po prostu żeruje na ludzkiej dobroczynności i nie pozwala wejrzeć kontroli do swoich ksiąg rachunkowych. Po prostu jest pod ochroną "swoich" sądów i mam nadzieję, że po uzdrowieniu owych sprawa zostanie wyjaśniona. Oby.


#Bobek#Spokojny  2018-01-04

spokojny bezmózgowcu lepiej dajRydzykowi kopertę a on cie za o olejeeeeeeee


#Aha   2018-01-03

dzieci na mrozie zbierają na Owsiaka i jego dzidzię, znaczy żonę. Na złotego melona, mrówkę całą i (nie)jasną sprawę. Żenada.


#Sympatyk orkiestry#Aha  2018-01-03

Na ten Nowy Rok życzę Ci abyś Ty i Twoja rodzina nigdy nie musieli korzystać ze sprzętu kupionego za pieniądze zbierane przez dzieci na mrozie. A pieniądze, które zapewne wysyłasz panu Rydzykowi zapewne są dużo lepiej zagospodarowane z pożytkiem dla społeczeństwa.


#Aha#Sympatyk orkiestry  2018-01-03

dziękuję, nie korzystam. Czego i Tobię życzę. Owsiak za oszukiwanie ludzi i wykorzystywanie naszej dobrotliwości powinien się zapaść ze wstydu pod ziemię.


#Jak ja nie lubię kretynów#Aha  2018-01-03

Nie chcesz - nie dawaj. Masz dziecko - zabroń mu zbierać. Jeśli nie pasuje to wypie.dalaj!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało4 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało5 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...