20 października 2018 Ireny, Kleopatry, Jana

Wniosek w sprawie kąpieliska złożony

dodał Ponad tydzień temu, 2018-10-11
Wniosek w sprawie kąpieliska złożony

Złożony został wniosek w sprawie utworzenia stałego kąpieliska w Parku Ekologicznym. Kąpielisko spełniało będzie wszelkie niezbędne wymagania stawiane przez ustawodawcę. W związku z powstaniem kąpieliska przewidywane są nowe inwestycje w urządzenia sanitarne niezbędne do obsługi gości. Zaplanowano zakup nowego kontenera sanitarnego z kabinami wc, natryskiem, przebieralnią i kabiną dla niepełnosprawnych. Kontener podłączony będzie do miejskiej sieci kanalizacji sanitarnej. Dzięki temu możliwa będzie likwidacja starych toalet i szamba obok tężni solankowej. W dalszym etapie renowacji ulegnie plac zabaw dla dzieci obok Dębu Papieskiego.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Marek Chrapan   Tydzień temu, 2018-10-12

"A jak wygramy kolejne następne wybory to już Pasłęk nie będzie Sopotem jak po tych wygranych wyborach ale będzie Miami" - podłączenie do kanalizacji tam gdzie w sezonie wystarcza jeden TojToj wymieniony raz na miesiąc to jest ewidentne marnotrawstwo pieniędzy. Podobnie z natryskami, stosuje się je w basenach by np.nie wnosić potu i pyłu ulicznego do wody "gęsto zaludnionej" ale czystej, czy też w kąpieliskach morskich by obmyć się z soli, ale nad "Jeziorkiem"? A w przebieralni nie zostawia się ubrania tylko się przebiera, więc "morsy" nadal będą trzymać ubrania "na dworze" narażone na zamoknięcie podczas szarugi zimowej, bo o obiecanej wiacie cisza "jak makiem zasiał". Ewidentna przedwyborcza kiełbasa nie mająca żadnych podstaw, żadnego uzasadnienia. O krytym basenie na zimę pomyśleć!


#Miniu   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

AROGANT Przedpełski powonien być już dawno wymieniony na osobę godną tego stanowiska.


#Z netu   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Panie Terech ładnie Panu w tym kapelutku.


# burmistrz do wymiany   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Jureczku!!! Nie blokuj czylelników, bo ja np. z przyjemności a patrzę jak przepraszasz Kopańskiego... tylko że nie każdy może to zauważyć, bo wziąłęś chyba najmniejszą czcionkę i najciemniejsze tło.... no i .... trzeba ta blokade omijac, weź się uspokój. Jak przestanę zaglądac to nie będziesz miał takich dochodów z reklam.


#SweetGirl# burmistrz do wymiany  Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Z uporem maniaka prześladuje Pan czytelników. Obraża wszystkich piszących nieprzychylnie ale prawdziwie opinie o czym wiedzą wszyscy jak złośliwym Pan jesteś co widać w komentarzach ile w nich jadu i nienawiści. W dodatku obrażasz Pan ludzi do których poziomu nigdy Pan nie dorównasz i to w każdym aspekcie. Tutaj nie ma cenzury co pewnie Pana szokuje. Nie nie chcę takiego burmistrza! Idź Pan na swoją "różową" stronę. Walnij Pan tam jeszcze w tle perski dywan to będzie pasowało.


#Burmistrz do wymiany#SweetGirl  Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Ale Jureczek nie startuje na burmistrza. Ja tez nie. Twoja paranoja Cie niszczy. Chyba przestanę sie do ciebie odzywać..... w trosce o twoje zdrowie psychiczne....


#Nie głosujcie na pierwszego   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Dobry Samorząd się dorobił z pieniędzy podatników i stać ich na największe banery reklamowe. Romanowski sam ma największy z nich, więc jest do wymiany bo za dużo zarabia i biedny powiat nie ma pieniędzy na swoje drogi w naszej gminie. Ludzie 60+ powinni zostać już oderwani od stołków. Głosujmy na młodych.


#SweetGirl#Nie głosujcie na pierwszego   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Panie problem leży gdzie indziej. Nikt nie chce Pańskiego baneru na żadnej stronie jak również na płocie czy elewacji. Koszt banera nie jest duży. Zraziłeś Pan do siebie wielu ludzi. Oklej sobie Pan podwórko.


#Pasleczak#SweetGirl  Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Pisząc "nikt" chyba masz na myśli siebie.


#No tak#Pasleczak  Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Skoro @SweetGirl nie chce baneru Romanowskiego & spółki, to jej sprawa, niech nie wiesza. Ja tez nie powieszę i na nich nie zagłosuję.


#SweetGirl#No tak  Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Gadaj z dupą to cię o**a! Wiadomo że #Nie głosujcie na pierwszego to przydupasy blogera. Na mieście nie widać akurat jego banerów bo zraził do siebie wielu ludzi więc czemu żal a może zazdrość że ktoś ma baner. Czy ja mam mieć żal że sąsiad ma lepiej? Nie staram się abym ja miał lepiej uczciwie nie niszcząc mu jego dorobku


#Nick#SweetGirl  Ponad tydzień temu, 2018-10-11

ojej słodziaku, twoja paranoja cię wykończy... juz zaczynasz od wulgaryzmów... a może ty Jureczek jesteś?


#Obserwator   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

dobry pomysł z tym kąpieliskiem. Mogliby zrobić ten pomost taki jak był kiedys od brzegu do brzegu w literze U


#Burmistrz do wymiany#Obserwator  Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Pomost w literze U? ojej , Jureczek czegoś się nawąchałeś? Może tego zapaszku spod tężni? Powineneś napisać: pomost w kształcie litery "U".


#Wyborca   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

śmiejecie się z tężni a ludzie codziennie po południu walą tam tłumnie.


#Nick#Wyborca  Ponad tydzień temu, 2018-10-11

ojej ... to musi nieźle smierdziec skoro walą..... fuj!


#Nick#Nick  Ponad tydzień temu, 2018-10-11

no ale właściwie.... tam szambo jest , to gdzie maja walić jak w końcu nie do szamba.


#No tak   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Basen w środku miasta , który był oblegany jak była ładna pogoda - to żeście zasypali, skandal!! A teraz z szamba końskiego robicie kapielisko!! Partacz a nie gospodarz, czego się tkniecie to spiepzrycie. Basen który miał powstac koło Szkoły nr.2 tez żeszcie zniszczyli zamiast wykończyć i pokryc dachem. A Morąg ma piękny basen i gazownię też ma.


#Nick   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

A wiata dla morsow znowu dyrektor parku na obiecuje a potem rakiem sie wycofuje


#Pasłęczanin   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Jak już mowa o Dębie Papieskim.. tak tam zarosło, że nawet tego kamienia z tablicą nie widać, trawa i chwasty są tak samo wysokie jak płot..


#Pasleczak   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Najbrudniejsza od lat walka o koryto , wprowadzona przez"elity rzadzace"przeniosla się na nasze lokalne podwórko. Szkoda że ludzie mieszkający razem, znający się, obrzucaja się błotem i gownem. Tak mają wyglądać starania o nasze głosy?


#Nick #Pasleczak  Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Dobrym przykładem jest komentarz Krzyśka poniżej. Nikt tutaj poza człowiekiem "nie bo nie" nie obrzuca błotem.


#Gianni   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

Nie róbcie tego!!! Panu blogrowi zabraknie argumentów do narzekania na tężnie i burmistrza.


#Zając Przedpeski przeproś   Ponad tydzień temu, 2018-10-11

ta kupka gałęzi koło szamba, nazwana przez burmistrza tężnią to dla smiechu postawiona...? Bo usmiać się można.... a ile to kosztowało....?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dla wielu chorych...


Ostatni koncert Festiwalu

Pozostało1 dzień

W niedzielę 21 października o godz. 19:00 w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku...


Wojtek Strażak

Pozostało3 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...